Over the wall ii

δημόσια! :grin: <-- grin

3 Likes

Coroner!!!
Δε το περιμενα.
Τι άλλο να ζητησω???
Ειμαι ηδη εκει.
Μπραβο ρε Οβερ δε Γουολ!

2 Likes

Κλαίω με το gif :joy:

1 Like

Nαι, δεν είναι υπέροχο; :stuck_out_tongue:

Eίμαι φανμπόης του Christoph. Τις προάλλες έβλεπα το Carnage, πάλι ρέστα έδινε (και όλο το καστ).

1 Like

Και εγώ που δεν είμαι φαν, να περιμένω κάτι άλλο;;;;; Γτ σέβομαι Coroner, αλλά δεν ψήνομαι…

Είναι ένα χέβυ μέταλ ακόμα σίγουρα. Ανάμεσα σε 2 ονόματα παίζεται. Εγώ ψήνομαι πολύ και για τα 2. Παλιές μπάντες κλασικές. Και οι 2 ξεκίνησαν με υπερκλασικές κυκλοφορίες (έχουν υπερκλασικά ντεμπούτα εννοώ). Δεν μπορώ να πω κάτι άλλο.

Θα δείξει, δεν ξέρω πώς προχωράνε οι συζητήσεις.

2 Likes

Ωπα… Εγκαθίδρυση Tυραννίας στο Ηράκλειο;;

Κανονικά θέλω να αρχίσω να πετάω χιντς και να κάνουμε κέφι αλλά όπως έλεγα δεν μου επιτρέπεται να πω κάτι. Και το κυριότερο φυσικά, δεν έχει κλείσει κάτι ακόμα σίγουρα. Ξέρω ότι παίζουν 2 ονόματα, οπότε δεν λέει να συζητάμε ακόμα και μετά να πέσει άκυρο.

Πήγαινε βάλτο γενικά στις φήμες πως ακούγεται για τους Χ ή τους Υ και σου υπόσχομαι πως δεν θα το μαρτυρήσουμε :stuck_out_tongue:

4 Likes

Μετά δεν θα μου λένε τίποτα γιατί είμαι μαρτυριάρης!

Η σωστή δουλειά γίνεται ως εξής:

Κάνεις log in με fake account (πχ Λύκος - ποιος θα συνδέσει την αγάπη σου για τους Wolf με αυτό το άσχετο user name; ) -> Μπαίνεις στις φήμες και αναφέρεις τα ονόματα που ακούγονται -> κάνεις log out -> ξανα log in ως Vic αυτή τη φορά-> απαντάς στο ποστ του Λύκου στις φήμες ρωτώντας τον που το άκουσε…

…και ούτε γάτα ούτε ζημιά

2 Likes
3 Likes

…και μετά απαντάει ο Λύκος, ο Βικ τα παίρνει στο κρανίο με τον τρόπο του…ο καυγάς συνεχίζεται και ο διπολισμός είναι γεγονός…

3 Likes
3 Likes

Σμίγκολ…εσύ;;;

Θα ρίξω άλλη μια μαντεψια για Angel Witch.

Disclaimer: αν πέσω μέσα, δεν είμαι ο κρυφός λογαριασμός του Vic και τα παραπανω post δεν είναι δείγμα διπολισμου.

1 Like

Ακόμα πιο σωστά, είναι ΉΔΗ logged in σαν Vic και μπαίνει από άλλη συσκευή η ανώνυμη περιήγηση ως Λύκος.

1 Like

Λεπόν, όπως ήταν αναμενόμενο, το Over the Wall αλλάζει ημερομηνία και πάει για πιο μετά, ώστε να ΔΩ ΕΓΩ Iron Maiden και Priest ΚΑΙ Coroner :stuck_out_tongue:

Δεν έχει βγει ακόμη συγκεκριμένη ημερομηνία, πάντως πάει για Αύγουστο.

Τι καύλα μπανεράκι πάντως, αυτό το Κόρονερ με φτιάχνει άσχημα…

4 Likes

Έλα, πες το, εσύ τα διοργανώνεις όλα, έτσι;;; τέλος πάντων, κάνε τα κουμάντα σου, εγώ μέχρι τις 12 του μήνα μπορώ…

1 Like

Καλή κίνηση, εύγε.

1 Like