Ozzy

:lol2:

spam tilt!!!

http://www.youtube.com/watch?v=DrwCjNPNrC0

:lol2::lol3:

οχι ρε…πλακα κανεις…ειδικα ο τροπος που μιλαει ειναι ιδιος!!!

τα παλαμακια ειναι ιδια.αχαχαχαχαχα!!! θεος:lol:

Λέτε να τον φέρει ο αλτεργκράου για συναυλία στο ροντέο?

απλα βασιλιας

αλιθεια ποιος λετε να ειναι ο κιθαριστας?? κ εμενα το μυαλο μου μονο στον gus G παει…

Ας παρει τον νικο μιχα απο το ριαλιτι…:p#-o


εγω πιστευω αυτον αν θελει να κανει το γκρουπ πιο τρεντυ

Kαι ναι!! Επιτελους αποκαλυφθηκε το ονομα του ελληνα κιθαριστα που θα συνεργαστει με τον ozzy…δεν ειναι αλλος απο τον…τρισμεγιστο…ΜΥΡΩΝΑ ΣΤΡΑΤΗ!:lol::lol::lol:#-o

Μα πανω απολα θελω να με θελεις και συ…:lol::p:lol:


Διαψευση απο τον ozzy εντος ολιγων δευτερολεπτων…8O:p

πιστεω οτι ο πλεον καταλληλος ειναι ο γιος του Ροκου

To γεγονος να ειναι ελληνοαμερικανος το αποκλεισαμε τελειως ?

ναι,γιατι οποιος διαβασε το χαμμμερ,ο χρονοπουλος λεει πως δεν ειναι ομογενης,αλλα ζει αναμεσα μας,εδω στην ελλαδα.γιατι τοση κοροιδια ρε παιδια για τον κιθαριστα του οζζυ?

Γιατί ο Όζυ έχει γίνει καρικατούρα/παρωδία του εαυτού του.

:-sνα φοβομαστε δηλααδη?:-s

ναι,αλλα δεν ειναι λογος αυτος για τοση κοροιδια και ουτως ή αλλως το παιδι που μπορει να γινεικιθαριστας του τι σας φταιει να τον συγκρινεται με αυτους τους τιτανες της κιθαρας?μπορει να του δημιουργησετε κομπλεξ κατωτερωτητας:p.περα απο την πλακα δεν το βρισκω πολυ σωστο.

μαλλον:lol:

O Wylde εχει ριξει μπινελικια απο τη στιγμη που εφαγε το σουτ απο τον ozzy…:stuck_out_tongue:

O Xρονόπουλος ζει ανάμεσά μας;:stuck_out_tongue: Θεός φυλάξοι…ζούγκλα γίναμε…

εγω παντως λεω οτι ειναι ο gus G…δεν μπορω να φανταστω καποιον αλλο…,να δουμε αν θα τον παρει ομως…

FIREWIND’s GUS G. To Perform With OZZY OSBOURNE At BLIZZCON?

…a couple of different sources that 28-year-old Greek guitarist Gus G. (FIREWIND) has been tapped to play with OZZY OSBOURNE at the upcoming BlizzCon convention in Anaheim, California. It should be noted, however, that this information has not yet been corroborated by anyone in the Osbourne camp and should be treated as a rumor only.

Για να δουμε θα επαληθευτουν οι φημες… Ολοι μιλανε για τον Gus g,να δουμε ποιος θα ειναι τελικα. Καλα θα ειναι μεγαλη ιστορια για τον Gus αν γινει μια τετοια συνεργασια.