Ozzy

Θα έχει πλάκα αν είναι ο Gus , ο οποίος ΑΝ θυμάμαι καλά έχει για κορυφή τον Tony Martin απ’τους Sabbath τραγουδιστές.Έτσι για να κάνουμε κουτσομπολιό.

ΕDIT: Φτού λάθος, ο Dio είναι και το Headless cross αγαπημένος δίσκος.

μακαρι να ειναι!!!αντε μπας κ μας τον φερει κ για κανα live… :stuck_out_tongue:

πολυ περιεργο “τακιμιασμα” αυτο…

δεν τον “παω” μια το Κωστα οσο καλος παιχτης και να ειναι.
[-X

Είμαι ο μόνος που του φαίνεται πολύ μεγάλη αλλαγή από Zakk σε Gus G ?

Και τα κομμάτια για τον περιβόητο νέο δίσκο ποιος θα του τα γράψει…

Φοβάμαι οτι μάλλον η Sharon τον χρησιμοποιεί για να ρίξει τις απαιτήσεις του Zakk…

Όχι.
Θα’ναι κάπως σαν τον Σπανούλη στο ΝΒΑ… :lol::stuck_out_tongue:

Επειδη και καλα λενε οτι ειναι ποζερι και ψωνιο?:-s

Απο την αλλη τοσοι κιθαριστες υπαρχουν,γνωστοι φυσικα, ο Gus g πως μπορει να προεκυψε?:-k

απλα δεν μου αρεσουν οι δουλειες που εχει γραψει.

Κοίτα, αν το σκεφτείς ούτε οι Quiet Riot ήταν πιο γνωστοί από τους Firewind, oύτε οι υπόλοιποι κιθαρίστες του Ozzy είχαν κανά τρελό όνομα πριν μπουν στην μπάντα του Double O…

Αντιθέτως ο Ozzy έχει απορρίψει ονόματα όπως ο George Lynch και Buckethead…

Απλά ο Gus μου κάνει πολύ ευρωπαϊκό metal για τον Ozzy… Εκεί είναι η απορία μου…

Ο ozzy ισως οντως να θελει να κανει ξεφυγει λιγο απο τα κλασσικα και να κανει ενα αλμπουμ νεο σε ηχο και γιαυτο ισως ψαχνει νεους κιθαριστες με πιο φρεσκες ιδεες. Θα μπορουσε να παει σε σιγουρες λυσεις για τον αντικαταστατη του Wylde που μπορει και να τον βαρεθηκε τοσα χρονια.

Αυτο ακριβως, ο Gus g ανηκει σε διαφορετικο χωρο σε σχεση με τον ηχο που εχει ο ozzy και αυτο ειναι περιεργο,δλδ θα παιζει ο Gus g με μια Les Paul?:-s

Ozzy in a Power Metal mood… Λέτε να το δούμε κι αυτό? :lol:

:eek:......δν πιστευω...

Αφου δεν ειναι τωρα ο Gus σε ‘‘power metal mood’’, τι αναρωτιεστε…

ρε,ποιος τον γ@@ει τον Gus…[-X

αντε μπας και βγαλει ο Οζακας κανα καλο γιατι εχει καιρο να γελασει το χειλακι μας με κυκλοφορια του.

:please: οχι ρε φιλαρακι τετοια λογια γ τν Gus!

γιατι?

ΠΡΕΠΕΙ να μου αρεσει?

ΔΕΝ μου κανει!
Αν και για να πω την αληθεια, μου φαινεται περιεργο “μπλεξιμο”. (το ξαναειπα)
αλλα ΟΚ.ΔΕΝ το γουσταρω σαν στυλ.Σαν κιθαριστας μπορει να ειναι οτι γουσταρει.

γουστα ειναι αυτα…παντως μν τν υποτιμας!

βασισμενος σε αγνη, ατοφια, μεταλλο-κεφαλη, στενομυαλια…μπορω να κανω Ο,ΤΙ μου αρεσει με τα γουστα μου.Αν τωρα τον υποτιμω, ας παιξει με τον Οζζυ ο φιρουλι-φιρουλο και ας βγαλει ενα ΚΑΛΟ μεταλ αλμπουμ (χωρις τις γελοιοτητες του παρελθοντος).Και θα εχω κι εγω κατι να τον γουσταρω!:stuck_out_tongue:

Βέβαια, μη συγχέουμε το “παίζω για τον ozzy” με το “γράφω για τον ozzy”…

Αν και εγώ συνεχίζω να έχω τις αμφιβολίες μου για το αν όντως έγινε προσφορά στον Gus…

βασικα ο gus δεν κολλαει οποτε συμφονω μαζι σου

για να παιξει με τον Οζζυ δεν θα ειναι καθολου κακος.

Ποιος θα γραψει?
Αν ειναι και γινει με Ζακ ξανα, καλο θα ηταν να του παρει καποιος το πιανο απο τα χερια!
ΔΕΝ ειναι ο ελτον Τζον.Πρεπει να γυρισουμε σε φαση “no rest”!:stuck_out_tongue: