Ozzy

Ποτε μην λες ποτε.

αν γίνει reunion black sabbath-ozzy τότε ναι. μακάρι να τον ξαναδούμε σύντομα όμως μιας και είναι ακόμα στις καλές του…

Aπό το στόμα σου και στου Θεού τ’ αυτί…Τώρα που δεν υπάρχουν Ηeaven & Hell ευκαιρία είναι…Εξάλλου, πόσα χρόνια ακόμη θα ζήσουν…?? (που να φαω τη γλώσσα μου!!!) :p:p

Διατυπωσε το καπως αλλιως.

Ετσι οπως το λες (χωρις καμια παρεξηγηση), ακουγεται ως μια τεραστια ΜΑΛΑΚΙΑ.

Πως αλλιώς…? Εννοώ ότι αφού οι άλλοι 3 έιναι ανενεργοί πλέον, ας τα βρουν με τον Ozzy κι ας κάνουν ένα reunion…Εύκολο να το λες βέβαια…

μεχρι να τελειώσει περιοδείες ο ozzy (ακόμη ενα χρόνο τουλάχιστον) και να δει αν θέλει ακόμη ενα δίσκο στα καπάκια που θα εχουν περάσει 2 χρόνια…
οπότε ειναι νωρίς να το συζητάμε

Εδώ θα είμαστε και θα περιμένουμε :slight_smile:

ισχύει αυτό πως θα κάνει νέο άλμπουμ (αφού ο γκας βγάζει νέο υλικό τώρα) οπότε αργούμε λίγο για το reunion ozzy-sabbath.

Οποτε θελουμε να βγαλει δισκαρα ο Ozzy με τον Gus να εχει γραψει την μουσικη και reunion Sabbath με Tony Martin… Και θα γουσταρουμε. Και αργοτερα βλεπουμε για reunion της συνθεσης με Ozzy.

στουκαρε πάλι το παλικάρι μας.!!
με την φεραρι του…αλλά δεν έπαθε τίποτα… (σιγά που θα πάθαινε…:p)

edit: εχει καθιερώσει τα live να είναι πάνω απο 2 ώρες πλέον νομίζω.

Και να παθαινε, θα γινοταν καλα γρηγορα, με τετοια γονιδια πρεπει να φοβαται ο χαρος μηπως ζησει παραπανω και απο αυτον ο Ozzy… :lol:

Professionally filmed video footage of OZZY OSBOURNE’s September 18 performance at London’s O2 Arena as part of the U.K. edition of Osbourne’s travelling festival, Ozzfest

[B]Ozzy Osbourne || Let Me Hear You Scream[/B]

[B]Ozzy Osbourne || Mr Crowley [/B]

[B]Ozzy Osbourne || I Dont Know[/B]

[B]Ozzy Osbourne || Fairies Wear Boots [/B]

[B]Ozzy Osbourne || Crazy Train[/B]

με έχει φάει η ζήλια.:?

*ο gus ακούγεται μια χαρά(και κάτι παραπάνω)

στην αρχή του video που λέει ο Ozzy “Come on Gus” ,άραγε πόσο μάγκας θα ένιωσε ο δικός μας .
Δλδ να είσαι δίπλα στον Ozzy και να σου λέει κάτι σαν "πάμε Gus ,Δείξ’τους ".
Μπράβο του.

Μπραβο ρε το παλλικαρι. Πολυ καλος.Παρα πολυ καλος. Του αξιζει η θεση και με το παραπανω. Εχει δωσει φρεσκαδα στην μπαντα. Ευγε. Με τον zakk ειχε γινει λιγο βουρκος η κατασταση. Οπως ειχε πει και ο ozzy ακουγοντουσαν σαν του black lanel society.

έλα μωρέ…σιγά…επειδή αυτός κάνει Live οτι κάνουμε εμείς στο σπίτι μας μόνοι μας…η δικιά μου air guitar ακούγεται καλύτερα…:stuck_out_tongue:

*και παίζει και γαματα ο άτιμος…8)

ξέχασα το Paranoid

[B]Paranoid [/B]

Πω αυτο σκεφτομουν και εγω. Θα εχει να λεει ιστοριες στα παιδια του… Μπραβο του γιατι του αξιζει, παιζει φοβερα.

[B]Ozzy Osbourne - Let It Die video[/B]

Μου την δινει πολυ που ολα τα τραγουδια τα κοβουν για τα βιντεο κλιπ για λογους εμπορικοτητας. Το κομματι αυτο δεν μου αρεσει βεβαια, οποτε δεν με νοιαζει τοσο. Το βιντεο καλο ειναι παντως.

Συνεργασία Ozzy-Bieber!!!

Κάποια Sharon κρύβεται πίσω απ όλο αυτό…[-X

Όπως πάντα…