P a p a r d e l a s

Aν ωριμασει δε θα λεει βλακειες και δε θ’αξιζει το θρονο,οποτε αστον ετσι.:stuck_out_tongue:

Ρε μην κανετε τοσο θεμα θα τον χαλασετε και θα εχει την πορεια του john vla και αλλων τοσων μικρων θεοτητων

Μα ως ωρίμανση εννοούσα οι ιδιότητες που θα τον χρίσουν διάδοχο του Τζον Βλα να φτάσουν στο απόγειό τους και στο μέγιστο της απόδοσής τους, έτσι ώστε να είναι 100% άξια η διαδοχή (τι είπα ο άνθρωπος #-o #-o :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: )

χαχα…μην κολλατε ρε…εδω και χρονια προσπαθουν να με ωριμασουν…κανεις δεν τα καταφερε…

Η συγκινιση ειναι τεραστια, απεκτησε την αναγνωριση που του αρμοζει.

απέτυχαν επιστήμονες,ψυχολόγοι,γονείς και γκόμενες να ωριμάσουν τον παπαρδέλα.ίσως αυτός που μπορεί να το κάνει να είσαι εσύ.δήλωσε ΤΏΡΑ συμμετοχή στο τηλεπαιχνίδι "Παπαρδέλας μίσιον ωρίμανση"και μπορεί να είσαι ο τυχερός (που θα επιβιώσεις,όχι που θα νικήσεις) που θα πάρει τις 100.000 μπανάνες αρκαδίας:p

Εχεις ολο το καιρο μπροστα σου.

Υ.Γ.Το ενδεχομενο να πας στην Αλιμπερτη με τα δεκαχρονα το σκεφτηκες?

λες να ρθει να με ωριμασει κανας Σομερ?

δύσκολα.είσαι πιο ντούκι και απο τον σόμμερ και ο σόμμερ είναι για τον πέοντα:p.κάνα ποίημα όμως του καβάφη θα σε κάνει πιο ώριμο σίγουρα:p

Πιο ντουκι εννοειτε πως ειμαι ρε…χεχ…ποιημα??ρε μλκ ωριμος ειπαμε να γινω οχι που**ης…

ΤΙΜΙΟ ΘΡΕΝΤ!!!

Γίνεται να κάνουμε τον papardela mod του off topic?!

όχι.ο καβάφης μπορεί ν είναι πούστης αλλά το γράψιμο του έχει την απίστευτη δυνατότητα να σε κάνει να ωριμάζεις.διαβάζοντας για την ιθάκη θα καταλάβεις πολλά για την ζωή σου:p(χωρίς πλάκα το πιστεύω ότι ο καβάφης είναι πολύ καλός ποιητής αλλά δεν έχω διαβάσει ποτέ:( )

Παπαρδέλα το έχω πει πολλές φορές και θα το ξαναπώ. Βλέπω σε σένα την ίδια όρεξη και φρεσκάδα που είχαμε εγώ και μερικά άτομα στο παρελθόν. Έχεις πολλά skills αλλά είσαι ακόμα ένας Padawan. Με τη σωστή εκπαίδευση θα πας μπροστά.

Θα σε εκπαιδεύσω εγώ, θα σε προστατέψω από τους κουτοπόνηρους τύπους με τους χαυλιόδοντες.

θενξ ντεντ!..

δεν ξερω…ποτε δεν χωνευα τους ποιητες…για τον ιδιο λογο που δεν χωνευω τους ζωγραφους…γιατι μεσα καποια απο αυτα που εχουν δημιουργησει και τους εχουν κανει διασημους ειναι πραγματα που θα μπορουσε να φτιαξει ο καθενας μας με 1 τονο μπαφο…ειναι ασυναρτισιες που τωρα ψαχνουν να βρουν τι ηθελε να πει ο ποιητης…τι να ηθελε μωρε να πει ο ποιητης?

γεια σου ρε παπαρδελα, καλα τα λες

Παπαρδελοφιλοσοφιες.

βασικα…εγω νομισα οτι ατομα σαν τον Παπαρντελα ΝΤΕΝ υπηρκχαν πια!![-X

αλλα τελικα, εκανα λαθος…:roll:

ΤΟΣΟ ΠΟΖΕΡ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ 35-40 χρονωνε…:smiley:

Έχω την εντύπωση ότι το Maximum της απόδοσης του ο Papardelas το ποιάνει σε Interactive με NoMisteraki. Είμαι σίγουρος ότι αν υπήρχε Thread που επιτρέποταν μόνο αυτοί οι 2 και σαν Special Guest Star ο BAN θα μιλούσαμε για ένα από τα καλύτερα Threads όλων των εποχών.

τι σπαμαρεις πρωι πρωι;

Στον Νεκρο πάει!

χαχαχα…κατσε να παρω και τα pony και να κανω και το μαλλι γκλαμαδικο…θα μαι μια βρωμερη ζωγραφια…