P a p a r d e l a s

Ναι,χαβαλε με τις βλακειες που λεει.Αυτο ακριβως ειπα κι εγω.

Φρηντομ με σκοτώνεις με αυτά τα επιχειρήματα. Λυπάμαι μόνο που δεν μπορώ να σε κάνω ιγκνορ, οπότε θα σε υποστώ μέχρι να φάω κανα μπαν. Αντε ρε φίλε να πούμε, πόσταρε στη θρεντάρα σου και χέσε με, η υποκρισία ξεπέρασε κάθε όριο.

Προσωπικά δε τον θεωρώ καθόλου βλαμμένο - ίσα ίσα, μ’ έχει εκπλήξει ευχάριστα με ορισμένα ποστ του, που κάθε άλλο παρά 15 χρονών παιδί μου θύμισαν.

Ακόμα και οι “βλακείες” του (τις οποίες ο ίδιος αναγνωρίζει για βλακείες, ένδειξη i.q.) λίγο πολύ έχουν γίνει ηθελημένα απο τον ίδιο. Και επειδή κάποια απο αυτά που έγραφε το παιδί είχαν γέλιο, ο φρήδομ άνοιξε (και γιατί όχι) αυτό το θρεντ. Όπως θα άνοιγα εγώ ένα θρεντ για ένα φιλαράκι μου ας πούμε, “κοροιδεύοντας τον” (και έχει μεγάλη διαφορά το πείραγμα όταν προέρχεται απο άτομα που σε συμπαθούν απο το να βρίζεις τον άλλο και να τον λες ηλίθιο).

Αρκετά με τις μικρότητες guys. Ασχοληθείτε με κάτι άλλο. Σίγουρα έχετε καλύτερα πράγματα να κάνετε εδώ στο φόρουμ, σωστά? :slight_smile:

εδιτ. Και για να ξεκαθαρίσω και κάτι. Το ποστ του για τον γεωργιανό ήταν φάουλ. Αυτό δεν αναιρεί τα υπόλοιπα όμως που λέμε.

Το να αναγνωριζει ενας 15χρονος τη βλακεια του ειναι ενδειξη iq?Ο 15χρονος συνηθως νομιζει οτι ειναι κουλ και γαματο να λεει και να κανει βλακειες.
Τελοσπαντων,συγγνωμη που ειπα το τσακαλακι βλαμμενο,προσπαθουσα να κανω χαβαλε κι εγω,να ειμαι ον τοπικ ρε παιδι μου.

δηλαδη ολοι οι 15 χρονοι εχουμε τον ιδιο τροπο σκεψης???και εγω σου λεω οτι ξερω ποτε ειναι κουλ να λες βλακειες και ποτε οχι,και ξερω ποτε να σταματαω και ποτε να ειμαι σοβαρος…μιλα για τον εαυτο σου…

Σταματα ρε,μιλανε οι μεγαλοι εδω.

που ειναι και δεν τους βλεπω?

Eνδειξη IQ θεωρειται και το 20.
Ως γνωστον IQ > 0
Οτι εχουμε λοιπον απο 0 και κατω θεωρειται αμοιβαδα.

Μη το παρει κανεις προσωπικα (ναι πρεπει να το δευκρινιζουμε πλεον).Απλα να ξερουμε τι λεμε…

lol…τι cult thread ειναι τουτο ρε…ρισπεκτ στην παοκτσιδικη αυτη μορφη:metal::metal:

Τωρα και σε Magic καρτα8).Ο ελαχιστος φορος τιμης.

[/SPOILER]

χαχα…γαμησε…μπορεις να με βγαλεις και σε Γκορμιτι?

Και πάνω που η συζήτηση περί στρατού, ΝΑΤΟ, ΗΠΑ κλπ ανάβει, έρχεται ο Παπαρδέλας να επιβάλει τάξη!

:lol2::lol2:

ρε δεν ειναι για γελια…με φανταζεσαι εν καιρο χουντας να σκαω μυτη συνταγμα πανω στο αλογο με γουνινο βρακακι,πυροσφραγιδα μανογουορ στη πλατη και το σπαθι στο χερι?

Ο χρήστης ll…kωstαki…ll λέει:
ενα τετοιο μπλε κουστουμι θελω
Ο χρήστης The Fire Inside λέει:
μπορεις να δανειστεις απ τον φλωρινιώτη
Ο χρήστης ll…kωstαki…ll λέει:
ειναι πιο κοντος και ειμαι σαν τον Γιωργο Μαγκα με τα δικα του
Ο χρήστης The Fire Inside λέει:
ε τότε πήγαινε σε κανα μαγαζι με αποκριάτικα
Ο χρήστης The Fire Inside λέει:
και ζήτα τους στο μεγεθος σου
Ο χρήστης ll…kωstαki…ll λέει:
δεν με βολευει στον καβαλο γιατι τα βγαζουν για μικροτσουτσουνους

In PAPARDELAS we trust!ΤΕΛΟΣ!

Νταξ. Ειλικρινα, δεν το χα παρει πρεφα. Κι εχω πεσει κατω.

Οσον αφορα τα της πυροσφραγιδος, οι οχτροι θα αφοπλιζονταν. Απο τα γελια.

Παω να ιδρυσω fan club. Τα λεμε.

KΛΑΙΩ!!!
:lol2::lol2::lol2::lol2:

Ζουμε μεγαλες στιγμες:D:lol:

WHAT THE FUCK??

Τι γελια ειν’αυτα σημερα?:lol3::lol3::lol3:

Πώς μας ξέφυγε αυτό?

Τι ακούτε τώρα?

Από την μια λέω γτμπ τελείως, και από την άλλη δεν μπορώ να μην γελάσω με τα τραγικά αυτά ποστ.
Το 125 είναι έπος παναθεμά το.:lol: