Pantera

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 5 characters.

Ναι ρε ντεμπούτο ήταν. Ντεμπούτο στο νέο στυλ.

Έπικ φέηλ όμως! :lol::lol::lol::stuck_out_tongue:

ηταν deput γιατι εβγαλαν δισκο με εντελος διαφορετικη μουσικη και φωνητικα σαν να ηταν καινουρια μπαντα

ε μην αρχίσει πάλι ο χορος των facepalms όμως…

Γαμωτο,το φαντασμα του παπαρδελα πλαναται και στοιχειωνει ακομα τους γιουζερς.

τι σχεση εχει το cowboys from hell με τα facepalms?
απλα το point του οταν ειπε debut ειναι λογικο γιατι σαν debut album το βλεπουν ολοι

γαμισε τα8)

Για να λέμε του στραβού το δίκιο βέβαια, οι ίδιοι οι Pantera θεωρούσαν ντεμπούτο τους το Cowboys.

Debut Meaning and Definition

  1. (n.) A beginning or first attempt; hence, a first appearance before the public, as of an actor or public speaker.

διφορουμενο στη περιπτωσαρα τους, καθως ηταν ακριβως η ιδια μπαντα…απλα αλλαξαν πλευση!

επισης…it is called DE[SIZE=“4”]B[/SIZE]UT

που ειναι ο παπαρδελας?

μπαναρισμενος
για το debut μην σκας σημερα ειναι η ημερα των ορθογραφικων λαθων

εκανε treesome??

:lol:

Ρε ολοι οι users το εμαθαν?!!!
Απλα ξεχασα ενα Η ρε παιδια ημαρτον :lol::lol:

Κι εγω με αυτη την εννοια το ειπα, τοτε ειναι που αλλαξαν και δισκογραφικη εταιρεια…8)

Kαι στο Ηammer πρώτο το Cowboys…Μόνο σε εμένα φαίνεται περίεργο?:-k

Βασικα κι εγω ασχετα αν εχω αγαπημενο το Far Beyond Driven,πιστευω οτι το songwriting στο Vulgar δεν εχει αντιπαλο…Το Cowboys ισως οφειλει κι ενα κομματακι του hype του στο οτι ειναι το πρωτο “αληθινο” Pantera αλμπουμ και στο οτι εχει το πασιγνωστο ομωνυμο…

Καθόλου περίεργο, το Cowboys είναι το πιο κλασσικομεταλλάδικο άλμπουμ των 90’s Pantera.

Δεν αναφέρομαι ανγκαστικά στο Vulgar.Βασικά δεν έχω καταλήξει αν μου αρέσει περισσότερο αυτό ή το Far… Aπλά ήταν πιο ώριμα αυτά τα άλμπουμς.Θεικό το Cowboys,δε λέω αλλά κάπου χάνει μου φαίνεται.Όντως ήταν το “πρώτο” Pantera άλμπουμ και μετράει κι αυτό αν και όταν κυκλοφόρησε,στην Ελλάδα,δεν νομίζω να είχε καμία αναγνώριση,αν δεν κάνω λάθος άργησαν πολύ να αναγνωριστούν από το ελληνικό κοινό.

Και εδώ ακριβώς νομίζω πως χάνει σε σύγκριση με τα άλλα.

Εγώ δεν διαφωνώ, αλλά άντε πες το αυτό στον Έλληνα μεταλλά που ξίνισε τα μούτρα του επειδή από το Vulgar και μετά hardcor-ιζαν…

Εγώ παλι πιστευω οτι τελικα το καλυτερο τους ειναι το great southern trendkill…ειναι μακράν το πιο heavy τους και ο μουσικος του πλουτος ανακαλυπτεται υστερα απο εκτεταμενες και συνεχείς ακροάσεις…ηταν ενας δισκος- στοιχημα για την μπαντα το οποιο πιστευω το κέρδισε σε βάθος χρονου…

To Vulgar γιατι ειναι η πιο ολοκληρωμενη δουλεια τους και πραγματικα εκει σου δινουν να καταλαβεις τι ειναι οι Pantera. Αν και στο Far εχει το I’m Broken που ακομα θυμαμαι να εχω μεινει με ανοιχτο το στομα οταν το πρωτοακουσα και ηθελα σαν τρελος να τους δω live οταν ειδα το video του κομματιου.
Δυστυχως μετα τις 11/9 αλλαξαν πολλα σε αυτο το κοσμο. Τουλαχιστoν ειδαμε Down.