Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Όχι ρε γαμώτοοοοοο…Και έλεγαν όλοι “α, ξέχασα που έφτασα τα τόσα ποστ και δεν είπα αυτό κλπ κλπ” και ξέχασα κι εγώ τελικά τα 666 :lol: #-o
Δεν πειράζει, για ένα ποστ… :stuck_out_tongue: SIX SIX SIX - THE NUMBER OF THE BEAST!!! :lol: Πάντα θυμάμαι μ’αυτό τη Λουκά, στους ΑΜΑΝ!!! http://youtube.com/watch?v=BEjatSkPYzY lol!

Ναι, είναι ωραίο να την ακούς, αλλά χτες πραγματικά ήθελα να κοιμηθώ! Σε κάποια φάση ξύπνησα από το θρόισμα των φύλλων! #-o Σκέψου τι έγινε μετά, με τα μπουμπουνητά! Χαχα! Το χειμώνα πάντως είναι όντως απόλαυση. Μπουμπουνητά, αστραπές, καλοριφέρ και τζάκι μαζί :stuck_out_tongue: καυτερό φαγητό κλπ!

Oταν κανει χειμωνα ειναι οντως ωραια. :-s

Πωωω!!! :smiley:

Όλα αυτά και ένα ακόμα :-- :stuck_out_tongue: και πραγματικά είναι ο παράδεισος για μένα! 8) :lol:

E, έγραψα “κλπ” :stuck_out_tongue:

Σκατοβροχή που καθηλώνεις μέσα τον κόσμο… :evil:

Όντως σκατοβροχή αλλά δεν πτοούμαστε! Εγώ έτσι και αλλιώς θα βγω:p Έτσι για να της πάω κόντρα!

Hint:Mετρήστε τον χρόνο από την λάμψη ως τον θόρυβο της αστραπής διαιρέστε με το 3 και βρίσκετε στα πόσα χιλιόμετρα μαίνεται η μπόρα…:smiley: (Το θυμάμαι από το γυμνάσιο αυτό…:lol: )

Όχι βρε συ,σιγά!εγώ βγήκα σήμερα!
Έγινα μεν χάλια αλλά μου άρεσε!:smiley: κάνει και καλό στην αλλεργία η βροχή!

Γιατι ρε παιδια να μην βγειτε οταν βρεχει; Στο παγκακι θα κατσετε;:stuck_out_tongue:

Εγω κατεβηκα με τα ποδια κεντρο ενω εβρεχε κι αυριο θα ειμαι υπεροχα αρρωστος. Ευκαιρια ν’ακυρωσω το κωλοϊδιαιτερο.

Εκανε το παρτυ χτες ο αδερφος μου και εγινε τις πορνης…:frowning: ΑΚουμα μαζευουμε τις μπουρδες που κανανε…

κ εμας μας εκλασες…[-X

ο Angmar ειναι καντεμοσκυλο μεγαλο! ενω ολη μερα ειχε συννεφια κ δεν ειχε βρεξει σε μια φαση που ειμασταν εξω λεει: ρε συ θα βρεξει! μετα απο 1 λεπτο εγινε χαμος…:lol: :stuck_out_tongue:

Angmar νασαι καλα… Ξεβρωμησε και το αμαξι…

Είσαι Πόντια μήπως?

:lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

χαχαχαχα:lol: :stuck_out_tongue:

8O Γιατι καλε?:-k

Λιγο ξανθια ειμαι…

Ποσο λίγο δλδ?

:lol: :stuck_out_tongue: Για να ξέρω πόσο % δικαιολογείσαι…

Α… Δεν ξερω…:-s

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: (Και καλά…):lol:

Γινεται να βαλω τα εμοτικον του φορουμ στο μσν? Καποια ειναι γαματα!