Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Εχει Τζαμπιο Λιγκ…

Θελω να δω Live S.O.A.D., Gogol Bordello και Flogging Molly!!! Αντε πια!!!

Πρόβλημα σου…:stuck_out_tongue:

ΕΕΕΕΕΕΤΣΙ!

Cause we find ourselveeees in the same old meeeess,singing drunkeeeen lullabies…

Walk away me boys, walk away me boys!
And by morning we’ll be freeeeeee
Wipe that golden tear, from your mother dear
and raise what’s left of the flag for meeeeee!
:dance: :hippy: :trumpet: :stereo: :-({|=

Ω ναι. Ωωω, ΝΑΙ!!! :roll:

ο ζεπ μόλις είπε καλή κουβέντα για το ΑΕΚ κ το μοδεράτιον κ είναι κ πάλι φίλος μου

Επίσης

μόλις ανακάλυψα ότι το Αλόε είναι σουφραζέτα

Ο Κρισπ φταίει για όλα… :frowning: Απόλοτζαϊζ νάου!!!

ο κρισπ ειναι σαν κ εμένα πάλιουρας κ ξέρει

ρισπέκτ

[CENTER]Η Μέθοδος της Διαφορικής Εξέλιξης στη Μονοκριτηριακή και Πολυκριτηριακή Αεροδυναμική Βελτιστοποίηση, σε Πολυεπεξεργαστικό Περιβάλλον

Συγγραφέας:
Καρβούνης Δημήτρης του Χρήστου
[/CENTER]

Βρήκα το τίτλο. Έκανα ήδη τη μισή δουλειά, αφου η αρχή είναι το ήμιση του παντός!!!:stuck_out_tongue: Άλλο τόσο μας μένει!!χαχαχα

Ο χριστος κι ο διαολος:!:
Καλο κουραγιο…:stuck_out_tongue:

Dark Tranquillity,Soilwork,Caliban,Sonic Syndicate σημερον.Χοχο.

Ακομα δεν εχω καταλαβει με ποια σειρα θα βγουν(εχω βασιμες υποψιες οτι οι Δαρκ θα παιξουν 3οι :frowning: και oι Caliban χεντλαινερς :? ).
Idomen.

Εφυγα.

λέω να ξεκινήσω το πλέξιμο :-s

8O 8O 8O Τι είπες τώρα; Εγώ νόμιζα ότι η εργασία σου είχε τίτλο “Ανάλυση Μεθόδων Απόκτησης Πτυχίου με Ταυτόχρονη Πολυπαραγοντική Ρύθμιση (Moderation) Μη Γραμμικού Πραγματικού Ιστοτόπου σε Πολυχρηστικό Περιβάλλον”!!! :lol:

Θα παρω 2 γυρους τωρα για ορεκτικα και την ωρα του αγωνα 2 πιτα κοντοσουβλι για το γουρι.Εχω λιγουρες

Ειχαμε τον Ουλβα,εχουμε και το Θεριο τωρα.Σε οτι Live δεν παει ο ενας,παει ο αλλος για να σπασουν
τα νευρα!Σβαιν Θεριε :stuck_out_tongue:

αυτό το έχω για το δεύτερο πτυχίο που κάνω παράλληλα 8)

(από την κούραση και το στρες, ούτε να κοιμηθώ δε μπορώ… άι σιχτίρ. Ποιος? Εγώ!)

Είναι η ανησυχία και το άγχος πριν τη μεγάλη επιτυχία ή η πολλή καφεϊνη που έχει μεταλλάξει το DNA σου. Διαλέγεις και παίρνεις…

Είναι η ηρεμία πριν τη μεγάλη μάχη, όπως λέει και ο Γκάνταλφ :stuck_out_tongue: