Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Ρε Λώρη δηλαδή που στο διάλο πήγες και βρήκες τα support για Offspring…:!: Aπάλευτα όμως…

Το Terra stage μου μέσα…

Το Χριστος Ανεστη??? :-s

E ειναι το χιτακι τους. :-s

:lol:

οχι, το βιολι θυμαμαι επαιζε Μπαχ, δεν θυμαμαι ακριβως ποιο κομματι. Αλλα ηταν συμπαθητικο:D

μια βολτα βγηκα το απογευμα και γυρισα πριν λιγο και ειδα ηδη 3 μπαν…:-s :-s

edit

αχ αυτες οι αθλητικες συζητησεις…

πού τα είδες? τι εγινε? πειτε και σε μας που ήρθαμε τωρα. ποιος? τι? γιατί?

γυναικεια αδιακρισια…:stuck_out_tongue:

δεν λεω δημοσια , ενας που εφαγε ημουν σιγουρος οτι θα το τρωγε , στους αλλους εχασα επεισοδια

Που ξερεις εσυ που ειναι τα Ταμπουρια?:?

Έχει σκάσει πράγμα απο Wipe Out στο ταχυδρομείο και βαριέμαι να παω ρε γμτ :?

Yπαρχει ακομα η wipe out?:lol: Τι λες τωρα??

Για Παναγιωτη

http://www.scarecrow.gr

Σουπερ ομορφο mailorder το οποιο εχει κυριως crust και hardcore. Τσεκαρε αν ειναι, ισως και να βρεις κατι που σ’ ενδιαφερει.

[SIZE=“1”]Εχω ψηθει ΑΣΧΗΜΑ να παρω τα Sayyadina. Εχω ακουσει το ενα εκ των δυο και ειναι μπομπα.[/SIZE]

η κολλητη μου μενει στην ευγενεια στο κερατσινι φιλτατε, ουτε ενα χιλιομετρο απο κει… εκεινη μου εδειξε το μερος8)

ναι ρε, ο Θοδωρής ζει και βασιλεύει! Αν και τώρα κυκλοφορεί επιλεγμένες νέες δουλειές οι οποίες όμως είναι αρκετά προσεγμένες, όπως αυτή των Χερουβείμ του 2005.

Angmar τα σπας, τα συγκροτήματα που έχει είναι ένα κ ένα! Καλά, η επόμενια παραγγελία θα είναι από εκεί. Ρε έχουν κυκλοφορήσει σε cd το DIY LP των Ανάσα Στάχτη του 94. Ζημιά μου έκανες τώρα. Χαλαρά.

“Ιδιωτικό ελικόπτερο της Πολιτικής Αεροπορίας αγνοείται από τις 15:43 το μεσημέρι της Τρίτης. Στο ελικόπτερο επέβαιναν τρία άτομα, μεταξύ των οποίων φέρεται να είναι και ο τραγουδιστής Κώστας Μακεδόνας.”

(in.gr)

Ε?:? :?

"Σώοι και σε καλή κατάσταση εντοπίστηκαν οι δύο επιβαίνοντες του ιδιωτικού ελικοπτέρου της Πολιτικής Αεροπορίας, που αγνοείτο από τις 14:43 το μεσημέρι της Μεγάλης Τρίτης. Μεταξύ των επιβαινόντων ήταν και ο γνωστός τραγουδιστής Κώστας Μακεδόνας.

Σύμφωνα με νεώτερες πληροφορίες, οι δύο επιβαίνοντες εντοπίστηκαν στην περιοχή Σφενδάλη της Μαλακάσας. Στην περιοχή σπεύδει ελικόπτερο που θα τους παραλάβει και θα τους μεταφέρει σε νοσοκομείο, προκειμένου να τους παρασχεθούν οι πρώτες βοήθειες.

Το ελικόπτερο είχε απογειωθεί στις 12:59 το μεσημέρι από το αεροδρόμιο «Ελευθέριος Βενιζέλος» και πραγματοποιούσε πτήση προς Τανάγρα και Τατόι. Σύμφωνα με το σχέδιο πτήσης θα επέστρεφε στο «Ελ.Βενιζέλος» στις 14:50.

Η τελευταία επικοινωνία με τον πύργο ελέγχου έγινε στις 14:43, ενώ πετούσε στην ευρύτερη περιοχή της Μαλακάσας, και από τότε χάθηκε το στίγμα του.

Όπως όλα δείχνουν, ο πιλότος του ελικοπτέρου αναγκάστηκε να προχωρήσει σε αναγκαστική προσγείωση, λόγω βλάβης.

Στις έρευνες για τον εντοπισμό του ελικοπτέρου μετείχαν σκάφη του Λιμενικού, ένα ελικόπτερο Super Puma, ένα αεροσκάφος C-130, ενώ στην περιοχή πετούσαν δύο αεροσκάφη F-16 και ένα πολιτικό ελικόπτερο."

Μουχαχα,αθηναιοι φατε την σκονη των Αφρικανων.

ενα λινκ για τον αγωνα

Ρε παιδια εσεις οι πιο παλιοι μηπως ξερετε αν υπαρχει thread που να αφορα τον τροπο εκμαθησης τραγουδιων, χρηση ταμπλατουρας κλπ? Δεν βρισκω κατι:-s

Δεν υπάρχει, αλλά μπορείς να κάνεις ό,τι ερώτηση θες στο θρεντ ‘απορίες για άσχετους’ ή να φτιάξεις δικό σου θρεντ

Θελουμε θρεντ αποριες σχετικων…!!!