Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Ε κοίτα… Από την πρώτη μέρα που δέχτηκαν τα παιδιά να γίνουν μοντς, άρχισαν να τους προσάπτουν τα μύρια όσα. Άρα προφανώς η αιτία δεν ήταν το μοderation τους, αλλά πως κάποιοι δε τους συμπαθούσαν προσωπικά εξ αρχής. Δε μπορώ να κάνω κάτι για αυτό. Έχουμε ήδη ένα μοντ που όλοι τον συμπαθουν (Κόζυ). Εγώ και ο Μόντε κάνουμε διαγωνισμό ποιος θα τρώει το περισσότερο θάψιμο:lol:

Κάποια στιγμή που θα βρεθούμε ανοικτά, αν θες μπορώ να σου μιλήσω και ποιο ανοικτά. Αλλά τώρα δε θα ήθελα να αναλύσω τους λόγους που λαμβάνει αυτή την αντιμετώπιση ο Ελ. Και ναι, έχει δεχτεί πολύ τρόλινγκ το τελευταίο καιρό (με ειρωνικά γελάκια μετά από ποστς του π.χ.) και το οποίο πάλι δεν έχει καμία σχέση με τα ποστ του ως μοντερέητορ, αλλα ως χρήστης. Απλά ο Ελ δεν ήθελε να επέμβω εγώ που τα έβλεπα γιατί περίμενε πως τελικά θα σταματούσαν από μόνοι τους οι χρήστες. Τελικά απλά το θέμα γιγαντώθηκε με τα χθεσινά γεγονότα για όποιον τα πήρε χαμπάρι…

Όποιος πει πως το ντέμο σας είναι για το πέο, είναι ο ίδιος γτπ γιατί το ντέμο αυτό έχει Ανδριώτικες ρίζες!!!

Nα κανουμε κανα μητυνγκ σε οικοπεδο???
εντιτ:τι εγινε χθες ρε παιδια???

χαχαχχαχ!:lol::lol:

H λύση είναι μία. 8)
Όλοι οι μοδς τον pool και αφήστε να αναλάβει ο ειδικός…

να σφίξουν οι κwλ0ι…8)

@Λούνατικ
Το Πάσχα που θα γυρίσω, μαζί με μια σούβλα και μπύρες!!!

@wise

wise, πολύ σωστά τα λες. Εγώ προσπαθώ στα ποστ μου, να παραμένω χρήστης. Απλά όταν προκύπτει κάποιο θέμα μοντερέητιν να είμαι όσο πιο δίκαιος γίνεται. Νομίζω πως αυτή είναι μία καλή τακτική.

το έχουν κάνει και οι ΘΕΟΙ Atrocity

http://www.youtube.com/watch?v=ZQG76PrTCPo:)

και οτι ελεγα οτι εχει αρχισει να μου λειπει ο χαμος σ αυτο το φορουμ…Ξεκατινιαστείτε…Αγορασα και ποπ κορν:D

Πφ. Οι προβολές της ζωής μου ήταν σε λίγες μόνο κόπιες και παίχτηκαν αποκλειστικά σε μικρά σινεμα. Κρίμα, δε θα γίνω διάσημος τελικά. :frowning:

Λουνατικ, αν σου περίσεψαν ποπ-κορν πάντως δώσε και σε μένα! :smiley:

σιγά μη τσακωθεί ο Χόκαμ με τον Έλλανορ για το ποια είναι η καλύτερη εκδοχή. Δεν ακούν Manowar ξέρεις :stuck_out_tongue:

Οχι???:frowning:
Καλα παω σε αλλη προβολη να τα φαω …πιο κατω παιζουν την “Κακιασμενη Νο2”

Αν πέρα απο κακιασμένη είναι και kinky έρχομαι και γω!

μπα dont mess with this kind of women…δεν λενε:wink:

:(:(:frowning: … Καλά.

Οχι παναγια μου, ευτυχως, γλυτωσε μας απο το κακο αυτο! Ευχαριστω.

Σοφακι αν δεν το χεις καταλαβει…Κουρασες…Και δεν ειμαι μοντ…δεν εμπλεκομαο,δεν ειμαι αντμιν…Εχω και εγω θεματα δεν εχω βαλει ενα φορουμ να ασχολειται με την παρτη μου…
Σορυ για το ¨"κακιασμενη" αλλα αν γινοταν διανομη ρολων σημερα απο μενα αυτον θα επαιρνες…
Φιλικα και χωρις να πολυκαιγομαι για κανεναν…

Λουνατικακι αν δεν το χεις καταλαβει…Δεν εβαλα κανεναν να ασχολειται με την παρτυ μου…Δεν εχω μαθει να βαζω αλλους να απαντανε για μενα και αρα οσο γουσταρω θα απανταω και θα υπερασπιζομαι τον εαυτο μου.
Το κακιασμενη δεν ειναι προβλημα δικο σου αλλα σημαδι οτι ως χαιδεμενη κι εσυ πια(ναι, ειναι ωραια να εισαι) δεν τιμωρεισαι γι’αυτο εντος φορουμ. Εκτος μπορεις να με βριζεις οσο θες, εσυ κι η παρεα σου, αρκει να μην με πιανει λοξυγκας. Κι οσο για την διανομη ρολων…ασε…δεν σε παιρνει. Φιλακια!

somobedy, pass me the pop-korn!!! :lol:

διέγραψα και όλα όσα ειπώθηκαν πριν από εμένα (μου έριξα και πόντο και μου έστειλα και πμ για να μη ρωτάτε αν συμπεριφέρομαι το ίδιο σε όλους).

Παρακαλώ ηρεμία στα πνεύματα

Θέλω μήτινγκ. Θέλω να τα δω απο κοντά αυτά. Δε λέει απο το φόρουμ. :frowning:

Απο κοντα δεν εχει τετοια.Το πολυ πολυ ενα μοχθηρο βλεμμα

Μπα, ούτε καν μοχθηρό βλέμμα σου λέω! :lol:

Κρίμα, να αφήνετε τα καλύτερα μόνο για το φόρουμ…