Pc problems\αποριες

μπλε και στην θαλασσα…

:cold:

ναι για δωσε details…

Στο Windows Media player, στην "αναπαραγωγη σε εξελιξη " δεξια ειχε το playlist, και κατι εκανα και το εβγαλα. Ξερει κανεις πως ξαναεμφανιζεται?

Αιμ ε νουμπ

δεξι κλικ εκει που ηταν το πλευλιστ, εμφανιση λιστας ή κατι παρομοιο

Δεξι κλικ που? Πανω στο εφε?
Δεν βρισκω πουθενα " εμφανιση λιστας "

Αημ ε νουμπ

Στα 7 έτσι γίνεται, πάνω στο εφφε:p

μπορείτε να μ προτείνετε ένα flac codec για wmp και έναν για winamp ?

:slight_smile:

Eλα φριδομ το εφτιαξα. Περνα απο μπραχαμι να κερασεις καφε :stuck_out_tongue:

Μιας κ πιασατε τα περι wmp και win7,εχω το εξης ''προβλημα":
Οταν ακουω κατι στον wmp,στο now playing του λαιβ μεσεντζερ,δειχνει μονο το πρωτο τραγουδι απο την λιστα,και οταν παει στο 2ο,3ο κλπ,απλα σταματαει να δειχνει.
Δεν ειναι κατι σημαντικο,απλα μου την δινει π δν μπορω να καταλαβω τι φταiει :@

Αθανατη forthnet παλι σερνομαστε σημερα ολη μερα,μετα βιας ανοιγουν σελιδες,για youtube ουτε λογος,τα ping στον θεο ,μεχρι ποτε θα αντεξουμε να δουμε…[-X[-X

Αγγλικά Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 !

Το πρόβλημα είναι πως σε μερικά προγράμματα “χαλάνε” οι Ελληνικοί χαρακτήρες και δεν βγαίνει νόημα. Έκανα install τα προγράμματα και σε άλλο PC και ήταν όλα OK αρα πρέπει να φταίνε οι ρυθμίσεις των Windows.

Έχει κανείς καμιά ιδέα τι ρυθμίσεις των Windows πρέπει να αλλάξω για να φτιάξει ?

Ρε παιδια τι γινεται με το Google Chrome;
Οποτε διαγραφω το ιστορικο μετα εμφανιζει διαφορα προβληματα στην εμφανιση των ιστοσελιδωνκαι μου γραφει το μηνυμα: ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΤΕ ΤΟ JAVA SCRIPT.
Πως μπορω να το κανω αυτό;

Κατέβασε…

http://www.java.com/en/download/manual.jsp

Καμία σχέση η javascript με την java :stuck_out_tongue:

:-s Μάλλον έχεις ένα δίκιο…

Τέσπα…λοιπόν. Πήγαινε επιλογές -> Σύνθετες Επιλογές -> Στο “απόρρητο” θα βρεις το “Ρυθμίσεις περιεχομένου…” -> Java Script -> Επιλέγεις “Να επιτρέπεται σε όλες τις ιστοσελίδες η Javascript” ή κάτι τέτοιο…

Για κάνε και πες…

Οχι μαλλον.Εχει δικιο :stuck_out_tongue:

'Εβγαλα φωτό την οθόνη που μου εμφανίζει, μόλις γυρίσω σπίτι θα την ποστάρω να κλάψουμε μαζί. Πάντως δεν έχει εμφανίσει κανένα άλλο πρόβλημα το λαπτόπι προς το παρόν.

Καταρχην ευχαριστω πολυ για την απαντηση!
Κατα δευτερον, ολα αυτα που μου προτεινες τα εχω ηδη κανει (ειναι τσεκαρισμενη η επιλογη “Να επιτρέπεται σε όλες τις ιστοσελίδες η Javascript”) και τζιφος.
Τι αλλο μπορει να φταιει;;;

Στο Skype οταν μιλαω στο μικροφωνο,η μπαρα της εντασης(του mic)πεφτει απο μονη της.Γκουγκλαρα λιγο,εκανα το Εργαλεια—>Επιλογες—>Συσκευες Ηχου—>Αυτοματη προσαρμογη Ρυθμισεων ηχειων untick αλλα παραμενει.Any ideas?

Εχει βρει κανενας, καποιον τροπο να βαλει τη windows media player toolbar του WMP12 σε windows 7; Αυτη η εκδωση δεν την εχει και ειναι ενα μεγαλο μειον σε σχεση με την προηγουμενη.

Εδώ και λίγες μέρες όταν πάω να μεταφέρω αρχεία στον εξωτερικό μου(Western Digital My book 1Terra) σταματάει η αντιγραφή/μεταφορά και μου βγάζει μήνυμα:" Τα Windows δεν ειναι δυνατό να αποθηκεύσουν όλα τα δεδομένα για το αρχείο “ταδε”.Τα δεδομένα χάθηκαν."

Και άμα πάω μετά να ανοίξω φακέλους που έχω αποθηκεύσει στο δίσκο μου λέει ότι χρειάζεται διαμόρφωση.

Καμιά ίδεα?