Pennywise

Δεν θα ναι πάντως οι παλιοι καλοί Pennywise…

ναι ρε πουστη μου…παιζει οταν θα ακουσω κατι με τον καινουριο να πω WTF!!!

τουλαχιστον μεχρι να τελειωσει το τουρ, την θεση του θα παρει ο τραγουδιστης των Ignite, Zoli Teglas =/

Πλακα πλακα θα μ’εψηνε να δω live τους Pennywise με τον Zoli.

Ο τυπος ειναι φωναρα και εχει πωρωτικη παρουσια στη σκηνη.

Οχι ρε γαμο και τους περιμενα πως και πως να ερθουν στην Ελλαδα…αυτος πλακα πλακα θα τεριαζε πιστευο πολυ στους Pennywise

Βασικά για μένα καλύτερα που θα αλλάξουν τραγουδιστή.Μετά από τόσα χρόνια πιστεύω υπήρξε κορεσμός στον τομέα των φωνητικών και μια αλλαγή θα ναι προς το καλύτερο γι’αυτούς!

Εστω κι ετσι αμα ερθουν(αμην και ποτε)θα γινει χαμος.

Μακαρι του χρονου να γινει κατι.:papas::papas:

κανενας δεν θα ταιριαζε…οχι λογω ποιοτητας φωνης (ο Zoli εχει μια χαρα) αλλα λόγω χροιας…

εγω θα ξενερωνα να τους δω με αλλον vocalist…:frowning:

Παίδες θέλω να μου πει οποιος έχει το Straight Ahead στο εσώφυλλο εκτός από τις φωτογραφίες των μελών τι άλλο έχει μέσα?Γιατί εμένα αντί για στίχους και recording credits έχει 6 σελίδες liner notes για μια κυκλοφορία του Santana… έχει γίνει μόνο στο δικό μου λάθος ή είναι και σε άλλα?

Σε λίγο καιρό θα εκθειάσω το ντεμπούτο ε!!!

Δυστυχώς δεν μπορώ να σε διαφωτήσω.

Πάντως σε λιγότερο από 20 μέρες, εκτός συγκλονιστικού απροόπτου (χτύπα ξύλο) θα τους δω λαιβ, οπότε θα σας πω κανα σχόλιο για τον ζόλι

bump γιατί έχει πέσει φτιάρι και ξέθαψα το from the ashes

Τι δισκάρα ρε πούστη μου!!!

Απ’ το πρώτο λεπτό μέχρι το τελευταίο γαμάει ρε

Mιας και το συζήταγα προχθές με τον mailo, και για όποιον δε το ξέρει, ο jim lindberg (πρώην frontman της μπάντας), σχημάτισε φέτος τους[B] the black pacific[/B]. Γενικότερα ακριβώς ίδια φάση με pennywise, κι εδώ τίθεται το ερώτημα: φεύγεις από αυτή τη μπάντα για να φτιάξεις μια ακριβώς ίδια???

Ωστόσο είναι πολύ καλοί και αυτοί για να λέμε την αλήθεια. Και γενικώς είναι άλλη φάση να ακούς τα φωνητικά του jim. Κυκλοφόρησαν τον σεπτέμβρη άλμπουμ.

Να ένα τραγούδι: [B]http://www.youtube.com/watch?v=qCgQA6BosbY&feature=related[/B]

(Ο jim τραγουδάει και πάιζει κιθάρα!)

Paidia kserete an tha uparksei kapoia organwmenh metakinhsh apo ellada gia to soundwave sthn australia kai sugekrimena gia pennywise-millencolin?

αυστραλίαααα?? δύσκολο. Πέρσυ πάντως παίξαν μαζί σ’ ένα λαιβ [B]ευρώπη[/B], όπου υπήρξα τύχερος και παρευρέθηκα. [B]Μillencolin[/B] ειδικά τρελάθηκα. Είναι γαμάτοι λαιβ

Οπότε μπορεί και πάλι να γίνει καμιά μόντα με ευρώπη. Δεν είναι ανάγκη να ξενιτευτεις

Millencolin exoun kanonismenes sunaulies gia germania, paizei kai gia allou eurwph alla gia germania kserw sigoura…
Einai o sunduasmos twn Millencolin-Pennywise pou einai trela an kai tha mou peis xwris ton jim kati leipei…

3/2 στο Μιλάνο οι Pennys

Επιστρέφει ο Jim Lindberg!
Ελπίζω τώρα να βγάλουν κάτι και οι Ignite!

o γκαντ!!!

Μόνιμο ή μέχρι να γυρίσει ο Zoli???

:):D:):D:)

μπορεί να επιστρέφει ο jim αλλά το φετινό album με τον Teglas είναι από τα καλύτερα Pennywise και θα μείνει.