PENTAGRAM,live in Athens!18/04/2011!

Απο τα γκρουπς που ειναι πολυ ψηλα σε αυτα που θελω να ψαξω/ακουσω. Πειτε με τι αρχιζω για να δω αν θα παραστω κιολας.

Be forewarned

σε μία γρήγορη ψαχτική που έκανα στο live μάλλον θα συμμετάσχει ο Victor Griffin (40 χρόνια επέτειος κιέτς)

μακαρι να τους δουμε τελικα!!μακαρι!!:papas::papas:

PENTAGRAM,live in Athens!

Έχοντας μάθει γύρω στα 2 λεπτά πριν, μπορώ να πω ότι με εκφράζουν τα τρία πρώτα μηνύματα εδώ:

http://rocking.gr/modules/forum/member.php?u=5797

Θα αξιωθούμε λοιπόν να το δούμε κι αυτό. Και μάλιστα με το κλασσικό συνθετικό δίδυμο, αν ισχύουν οι πληροφορίες του Τραμπ.

Εχμμμμ…

[SIZE=“7”]ΑΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ[/SIZE]

Mαλάκες έχω βάλει “Show’em how” και σε συνδυασμό και με το αποπάνω έχω βουρκώσει λέμε.

:vibrate::vibrate::vibrate::vibrate::vibrate: :vibrate::vibrate::vibrate::vibrate::vibrate:

γουστάρω ! το βρίσκω πΑΑΑΑΑΑΑΑΑαααρα πολύ πιθανό να είμαι κ εγώ ! τρέλααα :smiley:

καλη φαση

Δωσε και μένα (Σαλονίκη) θείο!!!

:o:blink::wacko:8O:dizzy::bounce::vibrate:

Τι έγινε δω ρε σεις !!! Τώρα μπήκα και το είδα!

ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΝΑΙ!!!

Με πόνεσε όταν είχα δει ότι θα παίξουν στο Roadburn (που δεν θα πάω), αλλά τώρα πήρα την εκδίκησή μου…:bleh:

Και ΝΑΙ επιτέλους μια ημερομηνία που βολεύει !!!

Η συναυλία θα γίνει τη Μεγάλη Δευτέρα (αυτή θα είναι όντως ΜΕΓΑΛΗ!), του παγκάλου δηλαδή (κλικ)…

PENTAGRAM με Griffin ΡΕΕΕΕ!!!

[SIZE=“5”][SIZE=“6”]Θέλω τη μαμά μουυυυυυυυυυ!!! :dizzy:[/SIZE][/SIZE]

:vibrate::vibrate::vibrate::vibrate::vibrate:[SIZE=“6”]τι ειπες τωρα!!![/SIZE]ετσι ρε!!!τωρα το ειδα και ανατριχιασα!!!

φερτε τους και λιγο πιο βορεια ρεεεεεεεεεεεεε!!!

…bump από την 8η (!) σελίδα και μετά από σχεδόν 3 μήνες.

Τί γίνεται ρε σεις, έχουμε κανα νέο εδώ?

Αν και θα μου πειίτε, μόνο ο Bobby ξέρει αν θα μπορέσουν να έρθουν…

[SPOILER]http://www.youtube.com/watch?v=Bzk8VMEhDjA[/SPOILER]

πραγματικα μονο ο bob μπορει!!!

Από κάτι σχόλια στο event που έχουν κάνει στον Last.fm (http://www.last.fm/event/1682146+Pentagram+Live+@+Athens+An+Club+18+April+2011), λένε ότι το εισιτήριο θα είναι 25 ευρώπουλα.
Εντάξει, θα μπορούσε να ήταν και λιγότερο, αλλά κλάιν μάιν, καλά είναι…

Το κακό είναι ότι, όλες οι στόουνερ/ντουμ συναυλίες, ρε γαμώτο, πλάκωσαν εκείνες τις μέρες και θα πέσει τρελό ξεφράγκιασμα:

Kyuss Lives, 25/3, 30 ευρώ
Electric Wizard, 9/4, 20 ευρώ
Acid King, 10/4, 17 ευρώ
Pentagram, 18/4, 25 ευρώ (αν ισχύει, όντως)

αστα να πανε φουλ το προγραμμα!

Εχει γιο να μεγαλωσει ο μπομπι δεν πεθαινει ρε. Μπομπιρα, με την “κακασχημη” γυναικα του. Αποδειξεις στο φατσοβιβλίο του. Αλλά γαμωτο Θεσσαλονικηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

[-o<

ετσι οπως κοιταγα τα θρεντ και σε αυτο ειδα τελευταιο το ονομα epic…εκανα συνειρμο οτι [B]epic [/B]ειναι που εχουν γραφτει μονο 3 σελιδες εως τωρα…επιτελους ΑΝ κλαμπ και λιγος κοζμος να μπορουμε να ξαπλωνουμε και χαμω απο το καψιμο αμα λαχει:razz: