Person of Interest

[SPOILER]Έχει πολύ ζουμί η υπόθεση με τον Σαμαρείτη. Δεν ξέρω αν θα το τελειώσουν φέτος αλλά και εγώ θα το προτιμούσα να δούμε κάτι καινούριο στην 5η σεζόν. Κατα τ’άλλα εγώ ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι θα πέθαινε η Ρουτ σ’ αυτό το επεισόδιο (ειδικά εκεί που άρχισε τα “αντίο” ) οπότε κρατάω μια πισινή. By the way εκεί που λέει η Ρουτ “πες στην Σω…” και της "Απαντάει ο Χαρολντ : “Το ξέρει” άφησε ερωτικό υπονοούμενο ή είναι ιδέα μου; :-k[/SPOILER]

[SPOILER]Μπα δε νομιζω, μου φαινεται πολυ απιθανο δεδομενου του ποσο safe ειναι η σειρα (καθολου ερωτικες σκηνες και goreιλες)[/SPOILER]

[SPOILER]Τι σχέση έχει αυτό; Εγώ νομίζω ότι είναι σχεδόν ξεκάθαρο ότι η Ρουτ γουσταρει τη Σο. Συνέχεια της πετάει υποννοούμενα. Μπορεί η σειρά να είναι subtle αλλά δεν είναι και πουριτανική. Δεν υπάρχει και κάτι άλλο στο οποίο μπορεί να παραπέμπει αυτή η σκηνή.[/SPOILER]

Δεν την βλέπω καλά την Shaw… :expressionless:

Τεράστιο επεισόδιο το τελευταίο.-

Oντως ητανε τρομερο!

Το τελευταιο ηταν ενα απο τα καλυτερα! Παιζει δυνατα να ειναι και το καλυτερο ολων των σεζον! Απιστευτη επεισοδιαρα με κομμενη την ανασα μεχρι το τελος! Το οτι μπορει μια σειρα να δωσει τοσο σασπενς στην τεταρτη σεζον λεει πολλα.

:bow2:

Η ηλεκτρονικη κομματαρα που παιζει σχεδον σε ολο το επεισοδιο–> https://www.youtube.com/watch?v=yTHRHMqMo9Y

Πολυ καλο και το νεο!

Απίστευτη καύλα στο season finale

οντως.τα 2 τελευταια επεισοδια ηταν μεγιστα επη.

Μαλλον το καλυτερο season finale. Δεν υπαρχουν λογια! Οποιος δεν βλεπει αυτη τη σειρα κανει μεγααααλο λαθος!

[SPOILER]Όλο το επεισόδιο ήταν έπος αλλά εκεί που σκάει το “Welcome to the machine” ήταν η απόλυτη ανατριχίλα. Έχω δει τη σκηνή 3 φορές[/SPOILER]

Νέα σεζόν το 2016 και προς το παρόν μόνο 13 επεισόδια. Μα τι μαλάκες είναι ρε :frowning:

Ξέρουμε αν θα είναι και η τελευταία;

Δεν είναι σίγουρο αλλά προς τα εκεί βλέπω να πηγαίνει το πράγμα

CBS still hasn’t made a decision regarding the long-term future of TV.com favorite Person of Interest. The series was renewed in May, but the news that it was being held for midseason immediately sparked speculation among the show’s fans that Season 5 would be its last. CBS Entertainment Chairman Nina Tassler told reporters Monday at the Television Critics Association summer press tour that the number of episodes, which many believe will clock in around 13, has not been set, nor has the network decided if this is the end for Reese and Finch.
“We haven?t determined that yet,” Tassler said. “That show’s in production now and will be coming on later this season, but we haven’t determined if it’s the end of the series yet.”

If this does end up being the show’s final chapter, Tassler appeared confident that producers will know and be given the appropriate time to wrap up the story and give fans the ending they deserve. “We?re not anywhere near having to determine what the last storyline will be, but we’ll talk about it when we get there.”

3/5 η πρεμιέρα, 2 επεισόδια τη βδομάδα, τελευταία σεζόν :frowning:

Δάκρυα για το φινάλε. Κυριολεκτικά.

Είναι να απορείς πώς γίνεται να μειωνόταν το ενδιαφέρον του κόσμου σεζόν με σεζόν ενώ γινόταν όλο και καλύτερο. Παραέγινε περίπλοκο για τον μέσο όρο; Σιγά μην κάψαν και φλάντζα! Κρίμα για αυτήν την ιστορία και για αυτό το σετ χαρακτήρων και ηθοποιών. [emoji20]

Τα μοναδικά αρνητικά σημεία που μπορώ να βρω σε 5 σεζόν είναι οι μπάζερ μπήτερ σωτήριες επεμβάσεις, που οκ, κουράζουν αλλά τις ξεπερνάς εύκολα νομίζω, και στην 5η σεζόν

[SPOILER]ο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ θάνατος της Root. Με τόσο συναίσθημα σε τόσες πολλές μικρές στιγμές δεν πίστευα πραγματικά πώς κατάφεραν να με κάνουν να μη νιώσω τίποτα στο 10ο επ που έχει και αδιανόητα υψηλή βαθμολογία στο ιμδβ[/SPOILER]

Εκτός από αυτά, μιλάμε μόνο για ανατριχίλες και μερικές τεράστιες τηλεοπτικές στιγμές, πχ if then else.

Θα μου λείψουν πολύ. :frowning:

ρε σεις, εχω ακουσει γενικα καλα λογια, αλλα οταν βλεπω σειρα 5 σεζον με 22 επεισοδια της μιας ωρας (για το τελευταιο υποθετω), σκεφτομαι πως νταξει θα κανει τρομερη κοιλια απο ενα σημειο και μετα. η υποθεση μου αρεσει πολυ απο τα λιγα που διαβασα.
μπορει καποιος να μου πει πως κανει η δεν κανει κοιλια να το αρχισω?