Pink Floyd

Σφουγγαρίστρα παραμάσχαλα και δεύτερο σώβρακο και θα είσαι οκ.

[SPOILER]

[SPOILER]
[/SPOILER][/SPOILER]

ΘΑ ΠΑΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ;;;;

Ρε άμα καταφέρω να πάω στο μέρος θα τον δω(ενταξει δεν λεω δημοσίως που και πότε:p)

Είναι εξεταστική σε λίγες μέρες,είναι και τα λεφτά,ίδωμεν.

Σήμερα θα μιλήσω με κοινό γνωστό κατά κάποιο τρόπο και θα δούμε.Εάν τα καταφέρω θα πάω σχεδόν συστημένος,τέτοια φάση,έχουν κάτσει τρελές συμπτώσεις και το έμαθα.Σκέψου ένα βραδύ καθόμασταν και χτυπά το κινητό και ακούμε ένα “Πίνω πότο και δίπλα μου τα πίνει ο Γκίλμορ”.Μακάρι να μπορέσω να πάω,εγώ πάντως είμαι έτοιμος!:smiley:

Έχω ανατριχιαστικές λεπτομέρειες για το τι κάνει πάντως,όποια κουτσομπόλα θέλει…:lol::lol:

εντωμεταξυ ειδα στο πρωτοσελιδο που λεει για ξεχωριστη συναυλια του γουοτερς και νομιζα θα ελεγε

Θέλει.8)

EEE και γκω τελει

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Δείτε ολοι,μα ΟΛΟΙ όμως,το ντοκιμαντέρ του BBC για το Wish You Were Here

KΛΑΜΑ

Mόλις το είδα και γω,με την ευγενική χορηγία του κουοταρισμένου.

Κλασικό BBC epic,όπως μόνο το BBC ξέρει.Πως να μην βγει επικ βέβαια όταν πραγματεύεται το επικ αριστούργημα των έπικ ΘΕΩΝ. Έλα να χτυπάει κόκκινο το φανμποηλίκι.

Μαγκες τι νεα εχουμε για την κυκλοφορια του DVD της Αθηνας???

Σαββατο 30 Ιουνίου,11:40 στο Mega

Behind The Wall

Δείτε το

εεεεεη seedαρετε να το δουμε και μεις λιγακι:(

Σήμερα!

ΠΑΑΑΑΑΜΕ ΡΕ ΓΚΑΥΛΑΑΑΑ!

τα βινδεο εχουν ανεξηγητα καλη αναλυση η με φαινεται?

Να που το είχα ξεχάσει εντελώς ότι θα το προβάλουν σήμερα. Είχα βγεί κιόλας οπότε το έχασα…

[B][SIZE=“7”]Ο Roger Waters στην Ευρώπη με το “The Wall” το 2013![/SIZE][/B]

[B][SIZE=“5”]
NAI ΓΑΜΩ ΤΑ ΦΕΛΕΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΕΙΨΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ Ο ΘΕΟΣ Ο ΕΝΑΣ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΟΡΟΠΗΔΑΩ ΣΑΝ ΤΟΝ ΤΡΕΛΟ ΡΕ ΚΛΑΙΩ!!!
[/SIZE][/B]

:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

Aναμενόμενο,απλως να δουμε με αυτην την αλλαγή,που θα παει δηλαδη μεσα στο 2013,τι θα παίξει με Ελλαδα.