Placebo

Αυτα ειναι αρνητικα σχολια?

Χαιρομαι. Εμεις ακομα στους Metallica μειναμε. Κοιτα να δεις…

Προσδιόρισέ το.

Τέλος ο Steve Hewitt από το συγκρότημα…

http://www.placeboworld.co.uk/news/index.html

Οι placebo είναι συμπαθείς, άνω φραγμένοι, με καμιά δεκαριά πολύ καλά κομμάτια, κ πολλά αδιάφορα.

το boldαρισμένο σημείο όμως σηκώνει ban. έλεος ! υπάρχουν κ κάποια όρια ρε παιδιά!

ΛΙΓΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΙΝΤΕΝ ΡΕ.

Απλά δεν μου αρέσουν. :stuck_out_tongue: (+ ότι τα μισά κορίτσια του σχολείου μας τα’χουν πρήξει μετά συγχωρήσεως)

Ευτυχως που υπαρχουν οι Placebo για τους 20αρηδες και πανω…

Gay music…

Είναι τόσο περίεργο σε κάποιον να αρέσουν και οι Maiden. και οι Placebo, και οι Metallica, και οι REM και ένα σωρο άλλοι? Γιατι κάτι που δεν μας αρέσει πρέπει να το μειώνουμε μπροστά στους άλλους?

Σε καμια περιπτωση δεν μειωνω τιποτα… Απλα ειχα αυτο το υφος λογω του φιλου…

Μα εννοούσα επίσης και αυτόν…
Τελος πάντων ας γουστάρει ο καθε ένας ότι θέλει

On topic οι Placebo ήταν πάντα ο Μολκο κατα κύριο λόγο. Οπότε…

ναι νταξει, molkο+stephan , αλλα αντε να δουμε και τον καινουριο τωρα.

το gay music που ακριβως κολλαει??για να πειτε οτι δεν σας αρεσουν οι placebo επικαλειστε τισ σεξουαλικες προτιμισεις τους?ελεος

Η αλήθεια είναι ότι προκαλούν πολύ με τις σεξουαλικές τους προτιμήσεις,αλλά πράγματι δεν είναι αυτό κριτήριο…έχουν κάποια πολύ ωραία κομμάτια και ξεχωρίζουν από τα υπόλοιπα συγκροτήματα.

Sorry,αλλά δεν νομίζω ότι προκαλούνε.Δεν θυμάμαι τον Μόλκο να προσπαθεί να το χρησιμοποιήσει ως διαφήμιση,άσχετα αν λειτούργησε έτσι.Άλλωστε,ο άνθρωπος έχει από γεννησιμιού μια αμφιφυλόφυλη εμφάνιση,πολύ θυληκό πρόσωπο,δεν θα μπορούσε να μην περάσει ασχολίαστο.Οπότε το ‘προκαλούν’ μου ακούγεται άκυρο,αν όχι ομοφοβικό.

Τεσπά,αυτά δεν έχουν σχέση με τη μουσική.Για 'μένα οι Placebo είναι μια καλή μπάντα,που όμως κόλλησε στο πρώτο επιτυχημένο δίσκο τους-Without you I’m nothing-,και εξελίξανε το στύλ τους ελάχιστα από τότε.Και είναι κρίμα,επειδή σίγουρα είχανε(έχουνε???)τις δυνατότητες για κάτι καλύτερο.

Το ‘The crawl’ πάντως είναι ύμνος.

Kοίτα,για εμένα προκάλεσαν με το βίντεο για το meds…αν θυμάσαι είναι λίγο κάπως σε ένα συγκεκριμένο σημείο!Κατά τα άλλα δεν μπορώ να τους βρω κάτι άλλο αρνητικό, η μουσική τους (που τελικά μάλλον με αυτή πρέπει να ασχολούμαστε) μου αρέσει αρκετά.

Αδιάφορο με αφήνει το τι κάνει ο κάθε ένας. It’s all music. Και η μουσική τους με αφήνει αδιάφορο. (με εκνευρίζει καλύτερα:p ). Α, και τα φωνητικά δεν τα μπορώ καθόλου…

ζητημα να χουν 10 ωραια κομματια

η συναυια τους φετος ηταν σκατα!!!

Απορώ με τον κόσμο που κριτικάρει συναυλίες συγκροτημάτων που δεν ακούει, πραγματικά… Εφόσον δε σ’ αρέσει αυτό που παίζουν, λογικό είναι να μη σ’ αρέσει και η συναυλία. Απλά πράγματα…

Όσο για τη φετινή, με διαφορά η καλύτερή τους σε σχέση με Terra Vibe '04 και '06…

θυμασαι ποση ωρα παιξανε???

οσο για τισ παλιες συναυλιες…αμα θυμασαι ο μολκ ειχε διακοψει συναυλια γιατι βραχηκε το πεταλακι!!!

απαραδεκτοι!!!