Placebo

8O 8O 8O 8O

Αληθεια?

πολλα ατομα εχω ακουσει να τους εκθειαζουν ,αλλοι να τους χαρακτηρισζουν για τα μπαζα και αδερφες…
ελεος δλδ…
ο μολκο ειναι πολυ καλη φωνη.τα τραγουδια τους ειναι ιδιαιτερα και απο μουσικη και απο στιχους.
δεν ειναι απο τα χιιλιοκαμωμενα γκρουπακια που κυκλοφορουν.

Ναι και γελούσαν όλοι… :frowning:

Καιρό έχουν να εμφανιστούν πάντως.Κρίμας.Ρε συ καλή φωνή έχει ο μόλκο μην πτοήσαι,μόνο η χροιά του είναι λίγο τρισάθλια…
Οκ δεν το εννούσα ακριβώς έτσι…!:stuck_out_tongue:

Μπες στο space μου και θα δεις οτι σε μερικα σημεια εχω “τρισαθλια” φωνη… Μονο και μονο απο αυτο θα ξαναγραψω τα φωνητικά…
Η αλήθεια είναι που δεν τον παω ετσι κι αλλιως. Αντε κανα δυο κομματια τους σε φασεις ασχετες να τα ακουσω και αυτα με το ζορυ…

Η φωνή σου καμία σχέση με μόλκο ε,απολύτως καμία.Τα φωνητικά σου μου ακούγονται καλύτερα στο δεύτερο κομμάτι απ ότι στο πρώτο.Αν και δεν νομίζω ότι χρειάζεται να κάνεις κάποια αλλαγή σε γενικές γραμμές.Είναι μια χαρά.
Και ξεκόλλα απ τον μόλκο!!!

Εγω? Αυτοι που το λενε. Τεσπα, δεν θελω να ειμαστε εκτος τοπικ. Ας ελπισω οτι δεν θα ξανακανουνε άλλη δουλεια και δεν θα ξανακουσουμε τιποτα απο αυτους…:stuck_out_tongue: οκ πλακα κανω…
Απλα δεν τους μπορω. Ας κανουν οτι θελουν φτανει να χαροποιησουν τους οπαδους τους…

Αχ, το καινουργιο αλμπουμ τα σπαει! Που να το ακουσουμε και ολο… Λατρεψα Forrest στο Battle Fot The Sun αυτο το παιδι ειναι πολυ καλο! Ταιριαζει πολυ με Molko και Olsdal… Θελω να ερθει οσο το δυνατον πιο γρηγορα Ιουλιος και 27…

Ιούνιος και 27 θες να πεις…

Μάλλον έπρεπε να γράψω εδώ αντί για το thread του καινούργιου τους δίσκου

ΔΕΝ Μ’ ΑΡΕΣΟΥΝ

Ευχαριστώ για την προσοχή σας :stuck_out_tongue:

να ρωτησω κατι ? εχουν παιξει ποτε το blackeyed στην ελλαδα ?

Το 2001 στο Rockwave στο ποδηλατοδρόμιο, το 2003 στο Λυκαβηττό, το 2004 στο Rockwave, το 2006 στη Μαλακασσα, το 2007 μόνο πρέπει να τους ξέφυγε…

2nd of May, everyone…

Είναι αρκετά καλή μπάντα(αν και ο Molko είναι δηλωμένος gay), δεν με νοιάζει αυτό, παίζουν αρκετά καλά και τους θεωρώ απο τις πιο ΑΞΙΟΛΟΓΕΣ μπάντες.
Το τελευταίο τους album τα ΕΣΠΑΣΕ

gay δηλωμενος ειναι ο μπασιστας.

Ο μολκο ειναι απλα bi :expressionless:

To τελευταιο δεν το ακουσα. Και δεν ξερω κιολας αν θα το ακουσω. Ο Μολκο οσο παει μου τη δινει και περισσοτερο. Ο ανθρωπος ειναι γελοιος. Για τον π…

ΜΙΑ ΜΕΣΑ ΜΙΑ ΕΞΩ ΤΟΝ ΠΑΕΙ Ε?:lol:
αντε 304 λελε:?

gay ξεgay…είχε μια κορμάρα ο μπασίστας…:roll:
Δεν ξέρω…την έχει ακόμα???:-s

ouffff… Ti exei dld to koino twn placebo?? polles oi arnhtikes gnwmes ap tous rokades k aporw mono emena m aresoun toooooooooso ??? :stuck_out_tongue: Dn ypotimw ta allla eidh mousikhs k tous metalades (dn lew px oti einai KOURASTIKOIIIIIIIIIIII K EKATO XRONIA PISW ME TA MALLIAAAA K TIS KRAUGES P SOU SPANE TA NEYRA …plaka kanw…) Krinete ap ti mousikh k oxi ap tin emfanish tou molko k tis sexoualikes tous protimhseis …peite apla oti dn einai tou goustou sas. ta ypoloipa sxolia tupou o molko gia ton p…, pou ton pairnei, kai oi placebo einai mavro xali klp
mou fainontai ligo peritta k adika… ayto … :slight_smile:

http://theneverendingwhy.placeboworld.co.uk/

λιγο αχρηστο, αλλα νταξει, καλη εμπνευση