Poem

δυστυχώς Πάτρα εκεί που θα έπαιζαν 2 φορές σε μια εβδομάδα, την πρώτη έπαιξαν πάνω στον τελικό του μπάσκετ πριν μια εβδομάδα και την άλλη το φεστιβάλ ακυρώθηκε.

Aκριβως :?
Ειπα να δω το μπασκετ και θα τους εβλεπα στο φεστιβαλ,το οποιο τελικα δεν εγινε…

Κι εμενα ενας φιλος μ εχει τρελο κολλημα με POEM.Με ειχε μπρηζωσει κ μενα για το λαιβ τς ετσι οπως εκανε και ξενερωσα.

τελικα στις 15 του μηνα το cd!! αντε αντε!! πολυ το καθυστερησαν!!:stuck_out_tongue:

Το live των POEM δεν είχε καμία σχέση με τα κομματια στο myspace!Μίλια μπροστά το live!Εντάξει,τα παιδιά τα σπάνε!!!

:slight_smile:
Καταρχάς χίλια ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.
Γνώμη μας είναι να μην μπλεκόμαστε σε συζητήσεις σε forum οι οποίες μας αφορούν σα μπάντα αλλά επειδή το συγκεκριμένο thread έχει φτάσει πολλά replies/views το λιγότερο που μπορούμε να πούμε είναι ενα μεγάλο ευχαριστώ.

Ο δίσκος-όπως λέτε καποιοι εδω μέσα8)-θα κυκλοφορήσει 15/6 ημέρα Δευτέρα αλλά επειδή ΠΟΤΕ δεν είναι την ίδια μέρα στα ράφια μην τον περιμένετε πριν το τέλος της εβδομάδας.Παρ’όλα αυτα εμείς θα τον έχουμε και απο Δευτέρα για παραγγελία απο το website μας.

Να τα πούμε και απο κοντά όμως την Πέμπτη στο Greek Gods of Metal στο Texas Necropolis-με όσους απο εσάς έρθετε τελος πάντων.

Νά’στε καλά!

__Παρακαλούμε, τα αξίζετε και τα έχετε κερδίσει. :wink: 8)

__Σας παρακολουθώ από την εποχή του live των PoS και πραγματικά ανεβαίνετε συνεχώς! Αν μπορέσω θα έρθω στο Texas (αν και ένα live με λιγότερες μπάντες ίσως θα ήταν καλύτερο), ακούω πολύ καλά λόγια για τις πρόσφατες εμφανίσεις σας -μακάρι να μπορέσω να σας απολαύσω κάπου σύντομα, όπου θα έχει και καλό ήχο.

__Λίγο πριν το Πάσχα, μίλησα σε μία οντισιόν και με το παιδί που σας έκανε το mastering (πολύ ωραίος τύπος) και αντί για την οντισιόν μιλάγαμε για σας! :lol: Του έλεγα πως έχω το ep σας (στη χάρτινη θήκη) και ότι μου είχε αρέσει πολύ η δουλειά σας και μου έλεγε πως θα πάθω πλάκα με τον δίσκο και ποιοτικά ως ηχογράφιση αλλά και γενικότερα ως βελτίωση από τότε…

__Οπότε περιμένουμε το cd για να ακούσουμε και μόνοι μας και φυσικά να στηρίξουμε τις κυκλοφορίες που πραγματικά αξίζουν. 8)

__Α, και γενικά μπράβο σας που έχετε αποφασίσει να μην εμπλέκεστε σε συζητήσεις που σας αφορούν (και εννοείται πως δεν περιμένω απάντηση, απλά χάρηκα που λαμβάνετε το feedback -η ηθική υποστήριξη είναι και αυτή σημαντική, ιδίως όταν κάποιος περπατά σε δύσβατα για τη χώρα μας και όχι εμπορικά μονοπάτια), … Αλλο πράγμα η επαφή και συνομιλία με τους οπαδούς της μουσικής σας και άλλο ένα forum… Καλύτερος ο δρόμος που διαλλέγετε -πιο σοφός και πιθανόν να σας γλυτώνει απο… πολλά!

__Prog On! 8)

και εγώ σας έχω δει στο Texas!!:slight_smile:
πάρα πολύ καλοί!!
συνεχίστε έτσι!!

:smiley:

Ο δίσκος είναι ήδη στη λίστα μου με τα καλύτερα της χρονιάς.

Θα τα πούμε στο λάιβ μεθαύριο μάγκες!

επειδή υπάρχει όλη η καλή θέληση για στήριξη ελπίζουμε το cd να έχει μια σχετικά καλή διανομή (μιλάω για εκτός Αθήνας) και μια προσιτή (normal) τιμή μέχρι τα 10?.

Τόσα έχει. 10 ευρώ και πολύ καλό έως άψογο το digi για DIY/self financed δουλειά.:wink:
Όσο για τη διανομή, μπορείς να παραγγείλεις κατευθείαν στη μπάντα απ’ το myspace τους.
Στη φωτό τoν μπασίστα τον πήρε το εύρηκα:lol:
Ρε, προσπαθήστε να χωθείτε σαπόρτ Faith No More να γουστάρουμε!
Επίσης, πάω στοίχημα ότι εδώ ποστάρει ο Καμίλ.
Εντάξει, το TGSS το έχω λιώσει αυτές τις μέρες σε όλα τα φορμάτ. Πότε βγαίνει το επόμενο είπαμε?:stuck_out_tongue:

Μεγάλη μπάντα. Νομίζω ότι με ελληνικό συγκρότημα δεν έχω ενθουσιαστεί ξανά τόσο πολύ. Το the great secret show είναι αλμπουμάρα. Τελικά υπάρχουν και στην Ελλάδα μεγάλες μπάντες. Από τα κομμάτια του άλμπουμ ξεχωρίζω το Giant, το Against me, το Pillow Sickness, το Eagerly Await, το End of Seasons και το Instict (με αυτή τη σειρά προς το παρόν:p, παίζει σε μια βδομάδα να έχω αναθεωρήσει). Τη συναυλία στο Gagarin πριν από τους Paradise lost την είχαν βιντεσκοπήσει, θα βγει dvd???

Well said για τους Πόεμ.

Αλλά εγώ θα έτρωγα μικρότερη μπουκιά για τα ελληνικά συγκροτήματα, έρχονται κάτι μπαντάρες πίσω από τους Πόεμ που πολλοί θα τρίβουν τα αυτιά τους!

Για πες τι ξέρεις :smiley: υπάρχει υλικό για τσεκάρισμα???

Για πες, για πες.

Θα πάρετε τα πμ που σας αξίζουν. 8)

μακαρι να ισχυει αυτο που λες…
θα ηταν πολυ ωραιο να εχουμε μπαντες οχι διπλα στην πορτα μας αλλα μεσα στο σπιτι μας που να ειναι οι νεες ελπιδες…
και εμεις βεβαια πρεπει να ειμαστε εκει να βοηθησουμε…:wink:

γιατι πμ ρε παιδια; τους βλαπτει το προμοσιον;

Το προμόσιον δεν έβλαψε ποτέ κανέναν, αλλά εδώ είναι ελίτ φίλος.:stuck_out_tongue:

Τεσπά, για να μη σπαμάρω και το θρεντ των αγαπημένων μου Πόεμ, αν υπάρξει περαιτέρω ενδιαφέρον ανοίγω αυτόματα θρεντ.