Poem

http://www.youtube.com/watch?v=4VqA7F0k_Eg

To Instinct από την μέρα με τους paradise lost. Τέλεια εικόνα και ήχος. Ακόμα πιο τέλεια εκτέλεση.

τέλεια μπάντα! όλο το άλμπουμ τους γαμάει. ήθελα να τους δω στο πρόσφατο live τους στην αθήνα αλλά δεν έκατσε. που θα μου πάει όμως!

Και εγω το εχασα λογω εξεταστικης και ανυπομονω να τους δω, μετρανε αγρια.

Γνωριζει κανεις αν θα υπαρξει δισκογραφικη συνεχεια του Great and Secret Show ή το χουν κλεισει το μαγαζι?

δεν νομίζω να το έχουν κλείσει. εχουν κανονίσει κάμποσα Live ελλαδα και ο τίτλος της περιοδείας αυτής ειναι warm up tour…oπότε…

*λαρισα σε ενα μήνα και κάτι :smiley:

…ελπιδοφόρο:):!:

Μακαρι να βρουν τα πατηματα τους και να εχει αξια δισκογραφικη συνεχεια το εξαιρετικο ντεμπουτο τους. Μπαντα με οραμα που θα ειναι κριμα να χαθει ετσι…

ναι γλυκέ μου πανηγυρτζή. σήμερα ειναι το live και οχι αύριο.
λαρισα, stage, 8μιση
[B]Poem/Reason Inside/The Shiver( Italy)/3Fold Pain[/B]

Νέα κομματάρα από το καινούργιο !!! https://soundcloud.com/poem-band/fragments

Εχει βγει και ο τίτλος του δίσκου. Skein Syndrome θα λέγεται λογικά μέσα στο Μάιο θα σκάσει.

και γαμω.

και mastodon και poem σημερα.τι σκατα:D

EDIT [SIZE=4]ΧΥΝΩ_ΜΠΑΜΙΕΣ ΜΟΝΟ[/SIZE]

δεν ακούω πλέον κομμάτια και ακούω τους δίσκους όταν βγουν/διαρρεύσουν.
ε έτυχε να το ακούσω. παίζει να έχει παίξει 10 φορές σερί

*προχθές του είδαμε λαρισα σαν τρίο! η κιθάρα πήγε στα χέρια του τραγουδιαρη. βερι ναις αλλά θέλουμε παραπάνω διάρκεια γιατί ήταν σε φεστιβάλ

Παίζουν 31 στον Ίλιον για όποιον ενδιαφέρεται

Πέραν από τις περιπτώσεις των Mother Turtle, Universe 217 και Allochiria, δεν ήξερα πότε ακριβώς θα ξαναπετύχαινα ελληνική μπάντα σε live της που θα απογείωνε κάποιο - κάποια ή όλα τα κομμάτια της σε ανώτερα επίπεδα από τη studio εκτέλεση.
Χθες λοιπόν ξανασυνέβη με τους Poem και ειδικά στο συγκεκριμένο τραγούδι. Μιλάμε, τα παιδιά έδωσαν τα ρέστα τους και στα τελευταία του λεπτά το απογείωσαν όσο δεν πήγαινε άλλο. Πολύ δεμένοι και οι 4 τους και μέσα σε αυτά τα λεπτά έβλεπα μια ενότητα, ένα πράμα που ήταν από τις πιο όμορφες live εμπειρίες. Δεν ξέρω αν αξίζει να περιγράφει άλλο… ίσως να φλυαρήσω και να κάψω τη στιγμή.

4 Likes