Porcupine Tree

Reverse Psychology

works all the time 8)

asyftae αφου σου λεω εχω κολλησει απειρες εργατοωρες με τον στηβ :stuck_out_tongue:

μεχρι ΚΑΙ το LIGHTBULB SUN(2000) ο ανθρωπος ειναι jordan

μετα,απλα απεδειξε οτι δεν ειναι εξωγηινος κ επεσε σε γηινα επιπεδα

επισης επειδη δεν εχει αναφερθει πολυ εδω,να δοθουν ακροασεις και στο coma divine

πιο πολυ απο απλα ενα τυπικο live album, ειναι για μενα ισως η πιστοτερη απεικονιση της ψυχεδελικομελωδικοfloydικης περιοδου τους

τι κριμα που απτο 2005 κ μετα μας εγραψε στα @@ του κ δεν ερχεται απο τα μερη μας ως porcupine tree

αν και δεν με κολανε πολυ τα λαιβ επειδη το λες εσυ θα του ριξω μια ματια παραπανω:D

100% δίκιο ο awake για το coma divine.
asyftae, ρίχτου μια αυτιά και θα γίνουν …1000 οι …αυτιές σε χρόνο ρεκόρ. Θα κολλήσεις.

jim

πες μου οτι κατεβασες κ ακουσες απο το blog το vinyl rip του dark side of the moon και δεν σου εφυγαν τα αυτια με αυτα που ακουγες 8O

MARILLION ρε αιδοια!!!

τι τι τι
ποιος, πως, γιατι, τι?
πληροφοριες8O

pm 8)

το κατέβασα το άκουσα και … ρουά ματ! και τ’ αυτιά φύγανε και τα μυαλά!

μην πω τι έπαθα με το vinyl rip του aenima…

ehm…

(Υπάρχει καμία ευγενική ψυχή που νά έχει αυτό το vinyl rip?)[-o<

επίσης μια ευγενική ψυχή να μας εξηγησει τι σχέση έχουν όλα αυτά με p.tree?

επειδη ολα ειναι σχετικα σου εστειλα και σενα pm με το vinyl rip για sabbath/zeppelin/beatles/floyd/tool κλπ για να μην γκρινιαζεις :stuck_out_tongue:

bonzo εχεις pm και εσυ φιλε

Και εγω και εγώ αν γίνεται!!:stuck_out_tongue:

ετοιμος :smiley:

Εγώ έχω pm ??

Από το Space τους:

PT Live in Tilburg Blu-Ray/DVD

Porcupine Tree’s new live film is approaching completion and a special edition will be available in April, with a regular version to follow in May. Anesthetize was filmed live over 2 nights in Tilburg, The Netherlands in October 2008, at the end of the Fear of a Blank Planet tour. The 130 minute live film includes a complete performance of the Blank Planet album and 11 other tracks, and was directed and edited by Lasse Hoile on high definition cameras, with the soundtrack mixed into stereo and 5.1 sound.

The special edition will take the form of a cloth bound hard back 120 page book (as per The Incident and Insurgentes deluxe versions) featuring live photography of the band taken over the last 5 years. The book will house both a DVD and a much higher quality Blu-Ray disc version of the film, as well as 2 audio CDs of the soundtrack including one bonus track not featured in the film. The book and audio CDs will not be included with the standard retail versions of the Blu-Ray/DVD.

More news soon.

way out of here live in tilburg

απο τα καλυτερα τραγουδια τους στην καλυτερη ισως live εκτελεση του

μαμάει και δέρνει…και το τραγούδι (εννοείται) και η εκτέλεση και ο ήχος…

φλασια-3rd eye

ο τυπος στο 2.56 με τα γυαλια παιζει και να ειναι ελληνας…

ωραια θα ειναι , αλλα αφου δεν εβγαλαν dvd απο την περιοδεια για το signify στα 1996-97…ολα τα αλλα ειναι οδοντοπαστες μπροστα του.

χαχαχα. Δεν υπάρχεις… πραγματικά φέρνει σε Ελληνόμουτρο… Τι έπινες πάλι :stuck_out_tongue: