Παράωρες εξομολογήσεις...(posts μόνο 3-8 τα ξημερώματα)

πουτσες μπλε

γεια σας παραωρες!!!
:bye:
(τιμιο θρεντ!)

εντιτ, ωραιο αβαταρ αξελ!:slight_smile:

μολις εφυγε απο το σπιτι μου 8)

γαμησες?

χαχα ναι

Aξιος ο νουμα νουμα!

8)8)8)
σας αγαπαω ολους

Ελα Τολκι, μεσα εισαι παλι… Για πες μας γιατι δεν κοιμασαι :smiley:

κοροιδευω ενα μπετοβλακα που εχει κολλησει με μια
εσυ?

:lightsabre:

στην τριτη σεlίδα αυτο το τιμιο θρεντ?
πφφφφ
τεσπα

τιμαμε παραωρες!

ειπια τα κερατα μου αποψε. δεν θυμαμαι απο ποσο εχω να πιω τοσο
τεσπα, καλησπερες:bye:

Δόξα και τιμή στη σερβιτόρα γνωστού μπαρ στο γκάζι που φόραγε ανοιχτή μπλούζα δίχος στηθόδεσμο (!) και όποτε έσκιβε να σερβίρει ή να γεμίσει τα ποτήρια βλέπαμε καθαρά και ξάστερα τα πάντα =) Καιρό είχα να πιώ τόσο νερό.

Α επίσης σκότωσα στην είσοδο της πολυκατοικίας μια κατσαρίδα τόσο μεγάλη που παίζει να 'χε και ψυχή (!) και σχεδόν τη λυπήθηκα.

aaaargh dont even get me started tonight :?

εκατσα κ χαζεψα κατι κλειδωμενα θρεντς κ ελιωσα στο γελιο… οι ατακες επεφταν συνεφο…:slight_smile:

πόσο βαριέμαι. έτσι μου ρχετε τεσσερις το πρωί να πάρω το ipod και να πάρω τους δρόμους

το έχω κάνει πρόσφατα vedder ! ακουστικά , εμπιθρι , NWOBHM και βόλτα με το ποδήλατο , κ όπου μας βγάλει ! :slight_smile:
είναι καλό κ βοηθάει αν έχεις αυπνίες ! όρμα ! :slight_smile:

δεν έχω αϋπνίες απλά δε θέλω να κοιμηθώ :stuck_out_tongue:

το ίδιο κάνει . κ εγώ βαριέμαι να κοιμηθώ … πρέπει να είμαι χάλια για να μπορώ κοιμηθώ … οπότε ξεσκίζεσαι στις βόλτες μέχρι να βγει ο ήλιος … κ μετά λες … “ποοοοοο κ τι δν θα έδινα να είχα το κρεβάτι μ τώρα” … κ γυρνάς σπίτι για να κοιμηθείς σαν πουλάκι π ροχαλίζει … :stuck_out_tongue:

γαμω τις ιδεες και τεσταρησμενη :wink:

γραφω 2 γαμωμαθηματα αυριο που επρεπε να τα ειχα γραψει μια Πεμπτη(δεν θυμαμαι ακριβως) αλλα ακυρωθηκαν λογω απεργιων και τα γραφω σε 4 ωρες :blow:
παω να ξαπλωσω μπας και με παρει υπνος…
καληνυχτα και πολλα φιλια…

φιλιά στα μούτρα ! :stuck_out_tongue: καλά να τα πας ! :slight_smile:

Μετά από δύο εργασίες, λήγει και επισήμως το 8ο και τελευταίο εξάμηνο της φοιτητικής μου πορείας. Από δω και πέρα μόνο εξεταστικές και ένα πτυχίο σε ένα χρόνο και κάτι ψιλά από τώρα. 8)