Παράωρες εξομολογήσεις...(posts μόνο 3-8 τα ξημερώματα)

Τι σχολή είσαι βρε???

Τόσο αργά εξεταστική…
Να φανταστώ ΕΜΠ?

pffff τελειωσε και αλλο ενα μεταλ παρτυ οπως τον τελευταιο χρονο καθε βδομαδα…και πιο το νοημα?? ειμαστε καθε φορα οι γνωστη παρεα και κανεις αλλος και ακουμε καθε φορα τα ιδια…

μα τι γινεται
???οσο παει το ηρακλειο αδειαζει,οι δρομοι,α μαγαζια τα παντα αδεια…οι φοιτητες φευγουν (και που ειναι εδω δλδ δεν βγαινουν ποτε εξω) και μενουμε ελαχιστα ατομα στο ηρακλειο να σαπιζουμε…θελω να γνωρισω καινουργια ατομα,νεες παρεες και δεν μπορω…πφφφφφφφφ εγραψα σκατα στις πανελληνιες…τουλαχιστον επεσε η βαση του δεκα οποτε μπορω να μπω σε καποια σχολη εκτος ηρακλειου…επιτελους θα φυγω απο την κωλο-καγκουρο-τρεντο-πολη…ελπιζω απλα να μην παω σε καποια χειροτερη…
επισης πριν λιγο περασα απο ενα βιβλιοπωλειο και ειχε στην βιτρινα του ενα μεταλ βιβλιο!!! λολ ε?? συν οτι νομιζω οτι ειδα και καινουργιο βιβλιο του μικρου κθουλου αλλα απο αλλον συγραφεα…γιουχουυυυυυυυυ!!!ομως τα βιβλια του δεν τα βρισκω πουθενα να τα αγορασω :frowning:

δεν ειναι μαλακια να σε αγαπανε, να στοχουν πει αλλα εσυ να μην νιωθεις τιποτα και να χανεις οποιον ενθουσιασμο ειχες, οταν το μαθενεις?

Όλοι θέλουν λίγο Manager…

pffffff ακομα κ εσυ εφυγες

ρε μάγκες αν δεν υπήρχε το αιδοίο…τι θα ήταν η ζωή???

Μια ξερή λουκανόπιτα…

:-s:-s:-s

romantic σου λέει μετά.

Ψόφα!

με τον καιρό νιώθω πως σαπίζω …

πως το μυαλό μ με εγκαταλείπει … ίσως φταίνε οι άπειρες ώρες μπροστά από τον υπολογιστή . :-k
θέλω να κάτσω να διαβάσω κανένα βιβλίο … έχω κάτι χρόνια να διαβάσω κάτι στα σοβαρά … κ θέλω να μάθω μια ξένη γλώσσα (ισπανικά) .

ρε γμτ όταν ήμουν μικρότερος ένιωθα πιο “σοφός”/" ψαγμένος" όπως θέλετε πείτε το … τώρα μόνο σαπίλα … αν το συνεχίσω έτσι καταστρέφω την “καλή μου αρχή” (12 χρονών κ διάβαζα μαρξ…) . τώρα έχω γίνει εντελώς γάμησε τα … [-X

θα μου πείτε τι μας νοιάζει ??

χαχα και εγω την νιωθω αυτη την “καλοκαιρινη σαπιλα”…
που βαριεσαι να καθεσαι και να βγαινεις εξω…
:confused:

όχι δν φταίει το καλοκαίρι , πίστεψε με ! λόγω συγκυριών φέτος δν βγαίνω τόσο συχνά έξω . απλά το έχω παρατηρήσει εδώ κ καιρό στον εαυτό μου , δν ήθελα όμως να το αποδεχτώ . πολύ σαπίλα . ανούσια ζωή , χωρίς να κάνω τπτ , να κοροιδεύω την νοημοσύνη μου … :?

…ελα να βγουμε μαζι μια μερα να σε φτιαξω :p:p:p

You can crush us
You can bruise us
Yes even shoot us

ooooohh

alcohol : connecting people

στεγνα

κλειστα φωτα…
ανεμιστηρας να βαραει καταμουτρα…
παγωμενη μπυρα…
και last exit for the lost…
ποοοσο γαματο…

thumbs up αποπανε μου…

deathakia,ανεβηκες 10 level για μενα τωρα,σταματω να γραφω πτυχιακη για κανα 10λεπτο και αναβω ενα τσιγαρο για παρτυ σου…

οντοπικ,πτυχιακη ΓΑΜΙΕΣΑΙ!

Τραβηξα ενα σκαμνι. Μαλακια. Η και αναποδα.
Λοιπον το συμπερασμα της ημερας ειναι ενα.
Αυτα.
Βελγιο.

πλακα κανεις!

βρισκομαι σε διλημα…

να ακολουθησω τις επιθυμιες μου ή το ενστικτο μου?