Παράωρες εξομολογήσεις...(posts μόνο 3-8 τα ξημερώματα)

ε δεν μπορεί ολόκληρη λαρισα να μην βρει ενα μέρος που να μην είναι μέσα στην καπνίλα, τον κακο χαμο, και την 0 επικοινωνία με τον κανέναν, και τον καθε γραφικό διπλα σου…

edit… λολ… ειπε καγκουρα… να ειδες…χαχαχαχα

βαλε θαναση σερι εσυ ρε… μην αλλάζεις

Όχι, λέω, γιατί κορίτσι μου έκανες τέτοιο κακό στον εαυτό σου; :stuck_out_tongue:

Κι εγώ τα μισώ όλα αυτά.

^Τώρα χώθηκες εσύ στη συζήτηση, άιντε (σ’το φύλαγα αυτό, ΧΟ :Ρ).

^^Διορθώνω εσείς. :?

99,9 % των περιπτώσεων όταν λέω ΟΧΙ το υποστηρίζω μέχρι τελικής πτώσης σ’ημερα λύγισα για να μη με πουν ξενερωτη αλλα δεν αντεξα τελικα
Θανάσης μεταμεσονύκτιος είναι ό,τι πρέπει
εγώ κόλλησα με αυτό http://www.youtube.com/watch?v=_q_u6g1F5_U

όλοι στην Ελλάδα θέλουν μια τρύπα να τρουπώσουν αρα όλοι χώνονται

έτσι. να το υποστηρίζεις. στις εξόδους… που μπορεί να περάσεις μεχρι και σκατά…

μιχαλη ακου αυτό που έβαλε… λεει

ρε Μαρια, στη Λαρισα εισαι. εννοειται καποια στιγμη θα πας σε καγκουρομαγαζο (και θα ξαναπας) :p:p

εγω παλι ξαπλωσα απο τις 12 γιατι και καλα νυσταζα αλλα τιποτα…

Βραχνος Προφητης θα γινει

Άντρες, Μαρία μου! :lol::lol::lol:

Εμένα με εκνευρίζουν κάτι τέτοια, γιατί “ξενέρωτη”; Επειδή δεν γουστάρεις να ακούς αυτό το πράγμα ή να “διασκεδάζεις” σε κάτι τρύπες-σκυλόμπαρα όπως κάνει η πλειοψηφία; Που πολύ αμφιβάλλω, δηλαδή, αν γουστάρει ή απλά είναι “μόδα των ημερών μας”.

^Και επίσης, είμαι ρατσίστρια και το δηλώνω με ένταση και πάθος, όπου σταθώ και βρεθω (μιλώ πάντα για τους “γαβ-γαβ” αν και όχι όλους ε) ! Φταίω γω που είχα φάει τα σκατά κάποτε από το συνάφι τους και δε τους αντέχω; Κι ξαναλέω όχι όλους…! Εννοείται πώς γνωρίζω και αξιόλογα άτομα που ακούνε αυτό το είδος -αν και όχι τα παρακμιακά που λέμε- και είναι μια χαρά παίδαροι (αγόρια+κορίτσια). Αλλά κάτι άλλοι-ες σου βγάζουν μία δευτεράντζα, ένα κάτι να τους πατήσεις χάμω.

η παρέα ήταν σχετικά οκ αλλά το μαγαζί τρελη παρακμη ο μαγαζάτορας άνοιξε και τον ανεμιστήρα δίπλα μας και πετούσε χαρτιά σαν ρολλά υγείας.
γενικά αναγκαστικά ναι μπορεί να τύχει να πάω σε τέτοια μαγαζιά αλλά να έχουν μια άνεση και λίγο αέρα να αναπνέυσεις καλύτερα ηχεία και καλύτερο τι ντζει. αυτα από τους όρους που βάζω:p

αν θες να κοιμηθεις Μιχάλη άκου το ενύπνιο

πιστευω ΑΚΡΙΒΩΣ τα ίδια περισσοτερο μόδα και νυφοπάζαρο (όπως λέει και μια καλη μου φιλη) είναι

έντιτ: τώρα που υο ξαναβλέπω αυτό εχω σκασει στα γελια http://www.youtube.com/watch?v=hTt80Sde0U0

η λεξη ξενερωτος/ξενερωτη ειναι απλά αστεία τις περισσότερες φορές…
συνήθως λέγεται για να πιέσεις τον άλλον να κάνει κάτι… χαζομάρες δηλαδή.
ο καθένας κάνει αυτο που θέλει… αντε… το 99.9% των περιπτώσεων…

Πω, σκότωσα το συντακτικό, την γραμματική, όλη την πρόταση… Ποιός κοιμάται; :frowning:

Καλό ξημέρωμα σε όλους γαμώ την καταδίκη μου…ουφφφ

no time is the right time… σχεδόν…

λέω καληνύχτα άντε και σεις στα κρεβάτια σας με κλειστό λαπτοπ
http://www.youtube.com/watch?v=GeR46OQEKhQ

ε αποφάσισε!!! μας λες να κοιμηθούμε και μας βάζεις μουσικές!!![-X

*καληνύχτα μαρια

*σε λιγο. τωρα κατι μελισσακια λεει ειναι γύρω απο τις πολυθρόνες

double post, αλλά ποιος εχει βάλει tag εδω, [B][I]πινω και μεθω, ποια με καταράστηκε[/I][/B] :lol::lol::lol:
τοσο καιρο, τωρα το ειδα

ΜΟΟΟΛΙΣ ΣΕ ΕΙΙΙΙΔΑΑΑΑ ΕΙΠΑΑ ΦΕΡΤΕΕΕΕ ΣΕΙΣΜΟΓΡΑΑΑΑΦΟΟΟΟΟ

:lol2::lol2::lol2:

άντε… σε χάνουμε και εσένα.

καληνύχτα.
καλήμερα

ο παρνασόσε!