Παράωρες εξομολογήσεις...(posts μόνο 3-8 τα ξημερώματα)

Με δουλευεις?

Όχι, γιατί το λες;

Λοιπόν,

razoreater είσαι λατρείας ρε

Προσπαθησα για 3 ωρες να κοιμηθω αλλα ο βηχας δεν με αφησε. Εβαλα παλι τηλεοραση και πετυχα το σκασε του δαντη. αξιζε η ταλαιπωρία . παμε συνεχεια με ελληνικη ποπ στο αρτ τιβι.

Φακ γιεα! σπαρτακους τωρα στο μακεδονία τιβι. βυζια και θανατος

Crimson, πριν λίγο γύρισα σπίτι.

Με ρώτησαν γιατί γελούσα πρωί πρωί και απάντησα “σκέφτηκα κάτι που μου είπε ο Βαγγέλης”.

Τι καλά περνάμε ρε :’)

Και εγω μολις γυρισα. και γελαω και κλαιω με αυτο:

-Τελείωσε ρε. Θα πάω να κάνω τατουάζ την λέξη “ΒΛΑΜΜΕΝΟΣ” στα μούτρα, να το βλέπουν όλοι!

• Όχι και στη μούρη . Άσε λίγο μυστήριο…

Εχει χαθει η μπαλα. Ψοφαω. Ακους αντωνη?!

Τι τι…τι τι…τι τι τι ε τι ε τι τιιιι…not…

Ρε ωραία περνάμε κάποιες φορές…

Θέλω να περάσω ερωτική απογοήτευση, να μη με απασχολεί τίποτα άλλο παρά το αντικείμενο του πόθου μου - λέμε τώρα.

Έχω γαμηθεί με τις υποτιθέμενες αρρώστιες που κουβαλώ - λες και δε μου έλειπε αυτή που έχω.

A ναι, κι εγώ περνάω τέλεια…
PS. Μην το σβήσετε please, είναι ένα μήνυμα στιγμιαίας απόγνωσης.

Αυτό αρκετοί το έχουν-με για πολύ εύκολο =Ρ

Κοίτα, όλοι λίγο πολύ, αλλά συγκριτικά με αυτό που περνάω τώρα και τις περιόδους που δεν είχα με τί να ασχοληθώ και ξεροστάλιαζα μπροστά από έναν καθρέφτη ή την οθόνη του υπολογιστή για να δω αν πάσχω από κάτι - όχι, εκατό φορές να με φτύσει ένας άντρας, τουλάχιστον το φτύσιμο μπορώ να το διαχειριστώ:p, εδώ και χρόνια, τα προβλήματα υγείας, αν και τα έχω, αδυνατώ.

Να ξημερωνεις με κρυωμα/πυρετο και 32 βαθμους εξω, ειναι σκετη ειρωνια…

Το θες νοπράσι το μοκλάσι?

Αυτές τις μαλακίες που λέω, πληρώνω!

Αλλά ειλικρινά, αυτό που έχω ανάγκη τώρα είναι να ακούω άσχετα. Σχέσεις ποτέ δεν έκανα και ποτέ δε μου έλειψαν - λογικό εν μέρει, αφού δεν είχα. Αν ήταν όμως να είχα προβλήματα, θα προτιμούσα ΑΥΤΑ τα προβλήματα!

Ξανά και ξανά, στο ρόκινγκ και στα στενά, σαν μύξες τα πρωινά, σαν πρεζόνι στον οκανά:!:

Πολύ χαίρομαι που δεν είμαι μόνη.

ποστς μόνο 3-8 τα ξημερώματα λέει ε, δεν είναι σωστό να ποστάρετε όποιες ώρες θέλετε εσείς

E ναι ρε μαλακες

Προσπαθώ να μπω σε σωστό πρόγραμμα ύπνου. :stuck_out_tongue: