Παράωρες εξομολογήσεις...(posts μόνο 3-8 τα ξημερώματα)

Κοτοπουλαδες = φλωρια

ΜΟΝΟ Αυθεντικον

Φοβάμαι…

απόψε αφού σχόλασα πήρα το ποδήλατο μου κ έκανα βόλτα στα παιδικά μ λυμέρια . ερημια . ανέβηκα μέχρι τον περιφερειακό. ερημιά . συνέχισα να κάνω ποδήλατο στον περιφερειακό . ερημιά . πήγα τόσο μακριά … ώστε να βλέπω το πανθεσσαλικό :). ερημιά . κατέβηκα κ έκανα μια βόλτα μέχρι να φτάσω σπίτι . ερημιά.
μπήκα στο φόρουμ !

[SPOILER]ΠΗΧΤΡΑ !

ρε μπας κ μπαίνουν όλοι σε φόρουμ κ γιαυτό δν κυκλοφορεί κανείς ;:p:p[/SPOILER]

anyway , πορώθηκα , είχα καιρό να κάνω τόσο μεγάλη βόλτα με το ποδήλατο … θα το καθιερώσω…:smiley:

βασικα το αυθεντικον εννοουσα. εχουμε συνηθισει με την παρεα να το λεμε κοτοπουλαδες :p. Αν και το ιδιο σαντουιτς εχουν. Καποτε ηταν και το ιδιο μαγαζι νομιζω

ΞΕΡΕΙ8)

Ειναι 10 λεπτα απο το μαγαζι και δε μπορω να πεταχτω να παρω τιποτα γιατι εχει κοσμο. ΡΕ ΠΕΙΝΑΩ!!

@lupin Ε μλκ, 2 χρονια σχεδον εκει μεσα, γινεται να μην ξερω? :stuck_out_tongue:

  1. εχω φαει 2-3 φορες κατι ΕΠΗ εκει…

στειλε κανα πιτσιρικι ρε να σου παρει τιποτα,και πες του οτι θα του χαρισεις το επομενο μισαωρο λιωσιματος διχως φραγκα:wink:

Καλά ήταν σήμερα. Αρχικά στο Bacaro, jazzpoint ξέρω γω, πάρα πολύ καλό, τσιμπημένες αρκετά οι τιμές στα φαγητά, ποτά κλπ. Έχει βέβαια live μουσική, αλλά και πάλι…τέσπα χύμο ανανά πήρα, οπότε μια χαρά:p

Στη συνέχεια Θησείο και στο καφενείο “Σκάλες” για ρακόμελα. Βέβαια για την παρέα πήγα και μόνο καθώς με την αντιβίωση δεν μπορώ να πιω τίποτα, εκτός από χυμό ανανά και γενικά χυμούς, οπότε ερχόμαστε στο θέμα μας…

Μαμώ την ίωση μου μέσα. Μέσα σε 2 χρόνια αρρώστησα για τις προηγούμενες χρονιές που ήμουν οκ ξέρω γω…σκατόκαιρος με τα όλα του…

ΥΓ.Μαμώ και τα windows, από αύριο Lunix και στο δικό μου pc.
ΥΓ#2. Και δεν θα βάλω KDE!!(mac)

Δεν πανε οι καταραμενοι! Τους εταξα μια ωρα και μου λενε οτι εχουν βαλει βραδυνο πακετο οποτε ειναι ηδη φτηνα και βαριουνται να τρεχουν να παιρνουν σαντουιτς. Δε θα μου ζητησουν καμια χαρη? Να τους κανω ψιλα, κατι? ΤΑ @@ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ

Ειμαι κομματια και καθομαι στις 7 το πρωι ακουω Μανοβαρ και χτυπιεμαι.
Γιατρε ειμαι καλα? :-s:-s

πο τα αρχίδια ! εγώ ρε τους τάζω μια ώρα κ τους έχω στείλει κ μισή ώρα μακριά !:lol:
ουπς ! λάθος ώρα σε λάθος θρεντ !

αμα ητα ΜΕΗΝΤΕΝ θα ησουν καλα

αλλη μια βραδυα καγκουριας, καπνιλας, βοντκας και κουτουρου
τουλαχιστον εχω μαθει αν περναω καλα ακομη και οταν οι κατασταση ειναι σκατα

καλο πασχα

(καποια ατομα δεν αλλαζουν ποτε)

μα, δικαιολογειται οι ΠΑΡΑΩΡΕΣ να ειναι στην 3η σελιδα το οφ τοπικ???!ΝΤΡΟΠΗ!
καληνυχτα φορουμ:bye:

μαλλον εχεις πιει κατι παραπανω…
παντως εχω περασει κατι τετοιες μερες και γω - οπου σηκωνομουν μεσημερι και εβλεπα post που ουτε καν θυμομουν οτι ειχα κανει…

επισης διαπιστωνω οτι ειμαι ακομα 1 φορα μονος μου online τετοιες ωρες…

i wanna rock n roll all night
up the irons ρεεεε

2 maidenιες σημερα…ετσι να γουσταρουμε ηλια ηλιου

Μολις γυρισα, περασα καλα, και βαριεμαι να παω για υπνο. :smiley: Που αλλου μπορουσα να ποσταρω :roll:

στο “βαριεμαι, πειτε οτι σας κατεβει”

AA ΝΑΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ!! :smiley: ΠΑΩ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ :wink:

Τετοιες ωρες δηλαδη αυτα τα δυο 8ρεντς ειναι τα ιδια? :-k

ΛΑΛΑΛ