Παράωρες εξομολογήσεις...(posts μόνο 3-8 τα ξημερώματα)

χααχαχχαχαχαχα ισχυει! Και ισχυει και αυτο που ειπε η σοφικ με τους ιδιους ηθοποιους, ψιλοκουραζει οντως. Αν και την Αποστολοπουλου την εχει περασει απο διαφορους ρολους, απο της κακιας νταντας, του θυματος, της κακομοιρης κορης κλπ.

sofik τιτλο απο το επεισοδιο αμεσα ε.

μετάληψη

nice…
δεν ειμαι ο μονος καμενος που τα βλεπει στην σειρα το 1 μετα το αλλο…
αλλα να πω την αληθεια σπανιο φαινομενο να με κανουν να νιωσω - απλα τα βλεπω…
αναισθητος…

«Το ίδιο βράδυ βγήκα σαν τον κακό λύκο στους δρόμους. Ήξερα για τι έψαχνα, αλλά ευχόμουνα να μη με βοηθήσει η τύχη να το βρω ποτέ … Να τώρα για παράδειγμα έχω για παρέα τον Άμποτ και τον Κοστέλο, τον Αόρατο Άνθρωπο και τη φοβερή Ρίτα Χέιγουορθ στο διπλανό κάθισμα … κι αυτό είναι νομίζω δικαίωμά μου… Εντάξει; … Θέλω να πω, πως απ? τη στιγμή που την πατήσεις κι αρχίσεις να φεύγεις, τίποτα δεν είναι πια δύσκολο. Έπειτα, δεν νομίζω να υπήρξε πιτσιρικάς στη γενιά μου που να μην ήθελε να πηδήξει τη Ρίτα Χέιγουορθ … Έτσι λες, ?Φίλε μου εγώ είμαι τρελός? και ησυχάζεις μια για πάντα μακριά απ΄όλους … Και οι άλλοι τι έγιναν; Ρωτάς από δω κι από κει κι έχουνε χαθεί όλοι … κι αυτοί που απομείνανε ζούνε χρόνια τώρα μέσα σε σπηλιές κάτω απ΄τη γη κι άντε να τους βρεις …»

Νομίζω ότι καταλάβατε όσοι έπρεπε.

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεπ πως παειιιιιιιιιιι?

γεια σου μαν
μαν καλημέρα

8 παρα τέταρτο δεν έχω κοιμηθεί λεπτό παίζω σκάκι με μία γκόμενα από κοστα ρικα και σε τρεις ώρες έχω μάθημα οδήγησης. γιιχααα

γεια σας,καλα ειστε?

Γεια χαρά νταν

τζων με λενε!

:lol::lol::lol:

πω πω
το 'πα και το κανα.
σημερα που τελειωσα εξεταστικη, ειχα πει με ενα φιλο να γυρισουμε γκολ απο μπυρες σπιτια μας. αλλα η τσουλα η ρετσινα δε μας αφησε να το χαρουμε… δε με αφηνει να χαρω τις μπυριτσες ρε…:frowning:

γιατι τι σου εκανε?

σε βαραει πολυ ρε αμα την πιεις πριν. η γκανα φταει που μας αναγκασε να κατσουμε σπιτι μεχρι τις 12μιση ενω ειχαμε αναγκη απο ΑΛΚΟΟΛ!!!

γαμησε το ματσακι παντως…
μεχρι το 90 που το ειδα τουλαχιστον…

Eγω το ειδα απο το 90 και μετα. Και παλι γαματο ηταν…

xD
βαριεμαι…

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=10513&page=1358

Εισαι οφφ τοπικ ρε!

Ον τοπικ:

Κανω log out…Τα λεμε το μεσημερι.

φιλακια και ονειρα γλυκα μαρτιαν!

γεια χαρά μάγκες
βάλτε Στάρ έχει δόκτωρ Ζιβάγκο επική ταινία με Ομάρ Σαρίφ:D