Premier League

μαζι με τον παοκ

Deckard σταθερά ξεκαρδιστικός.

Κι αυτό για τη χώνεψη

Συμφωνείς με το άρθρο που πόσταρες;

Gerrard ειναι αρχηγος και συμβολο της Liverpool => To αρθρο εκραζε Gerrard => ΝΑΙ

Τοσο απλα. 8)

μόνο τον τίτλο διάβασε

Εντάξει, self-obsessed δε θα τον έλεγα, αλλά αν όντως ψηφίστηκε πάνω από τον Τουρέ είναι για γέλια (αυτοί που ψήφισαν). Κάτι σα να ψηφιζόταν ο φετινός Διαμαντίδης ψηλότερα από τον Σόνι Γουίμς για παράδειγμα.

Ο τουρέ ήταν το καλύτερο χαφ στον κόσμο φέτος. Νομίζω το έχει πει και ο ίδιος ότι πληρώνει το ότι είναι αφρικανός.

Θα έλεγα ότι είναι το καλύτερο χαφ στον κόσμο εδώ και πολλά χρόνια. Η πώλησή του από την Μπαρτσελόνα για παίζει ο γελοίος ο Μπουσκέτς νομίζω ότι είναι η πιο ηλίθια απόφαση που έχω δει στην ιστορία του ποδοσφαίρου.

Αν ήταν Γκανέζος ή αν η Ακτή κατάφερνε ποτέ να γίνει ομάδα (και όχι απλά ένα σύνολο πολύ καλών ατομικά παικτών), θα έπαιρνε και μουντιάλ.

O Tουρε ειναι απιστευτος μεσος και οντως ηταν εγκλημα η πωληση του στη Σιτυ. Βεβαια αν κατι χαρακτηριζει την παρουσα διοικηση μας, ειναι πως μας εχει χορτασει εγκληματα, αλλα αυτο δεν αφορα το παρον τοπικ.
Διαφωνω στο οτι ο Μπουσκετς ειναι αυτος που “εκαψε” τον Τουρε. Ο Γιαγια θα επρεπε να παρει σταδιακα τη θεση του Τσαβι (που τα τελευταια 2 χρονια αποτελει σκια του λαμπρου εαυτου του) και να κανει διδυμο στο κεντρο με τον πολυ καλο Μπουσκετς.

[COLOR="#FFFFFF"]…[/COLOR]

Το μικροτερο προβλημα στο ροστερ της Μπαρτσα αυτη τη στιγμη ειναι ο Μπουσκετς.

Ναι μεν αλλά και πάλι όταν διαβάζεις τις λέξεις “καλός” και “Μπουσκέτς” δίπλα-δίπλα, ε, κάτι παθαίνεις… :lol:

Εγώ ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω ότι o Tουρέ είναι ο ίδιος παίκτης που έπαιξε στο γαύρο. Όχι επειδή ήταν μέτριος εκεί (κάθε άλλο) αλλά όπως και να το κάνεις, απ’ το να φτάσεις να γίνεις το κορυφαίο χαφ στον κόσμο έχει μεγάλη διαφορά.

Φαινοταν απο οταν επαιζε Ελλαδα οτι ειναι παικτης μεγαλης κλασης, μονο τις κινησεις του στο γηπεδο να εβλεπες το καταλαβαινες… Ειχε αυτον τον αερα του ποιοτικου παιχτη.

Υ.Γ. Ο Μπουσκετς ασχετος δεν ειναι αλλα να παιζει αυτος και να πουλας τον Τουρε ειναι στυγνο εγκλημα…

αρχιζουμε καλα με τοτεναμ:)

Δεν ξερω ποσο ευκολο η δυσκολο ειναι να αλλαξω απο Λιβερπουλ σε Τσελσι μιας και μενω στο Λονδινιουμ αλλα μιας και υποστηριζα τους μπλε στην προπερσινη πορεια τους (και το χαρηκα) ισως τωρα με Ντρογκμπα να τους βαλω σε επιλαχουσα θεση!

…και η Μάντζεστερ Σίτυ τέσσερα ρίχνει στην Μίλαν, στο τουρνουά…στο πρώτο ημίχρονο8O :slight_smile: :!:

σχολιο απο γνωστή μούρη εδω μέσα που γκρινιάζει για τα σχολια μου για φουλαμ,για τον δανεισμό λαμπαρντ σε σιτι, δεν έχω δει ακόμη…

*ιπσουιτς ερχόμαστε…
…να φάμε ενα τόνο μπαλάκια…

Απλά εύχομαι να μη βρεθούν καθυστερημένοι οι οποίοι θα τον βρίζουν όταν έρθει η Σίτι στο Μπριτζ - αν δηλαδή συνεχίσει εκεί και το 2015, γιατί απ’ ότι θυμάμαι στο δεύτερο γύρο τους έχουμε εντός. Οπότε προς το παρόν μόνο στο ματς στο Ετιχάντ είναι σίγουρο ότι θα παίξει ο Φράνκι εναντίον μας. Εντάξει, έχω την αίσθηση ότι όλα καλά θα πάνε πάντως. Παραμένει μαλακία το ότι έφυγε, αλλά τι να κάνεις.

ετσι επειδή βαριέμαι(και επειδή ο γρακχος μίλησε νορμάλ και δεν έκανε τζερτζελο)
[B][U]
Bill Shankly [/U][/B]
[B]A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing.[/B]