Premier League

Φέρτε την Εύα πίσω ρε μαλάκες :!:

Η εκτέλεση του σχεδίου προχωράει με απόλυτη ακρίβεια.

Σας έχουμε κάνει όλους να πιστεύετε ότι είμαστε για τον πούτσο.
Από Γενάρη λοιπόν που θα είστε κοιμισμένοι πατάμε γκάζι, το σηκώνουμε με επική ανατροπή απ’ το -30 (… ή όσο θα έχει πάει…) και καπάκι σηκώνουμε και το Τσάμπιονς Λιγκ. Και ούτε που θα καταλάβετε τι σας χτύπησε.

Γιατί πού να καταλάβετε, γατάκια.

Γράκχε :bye:

[I]«Οι διαιτητές φοβούνται να αποφασίσουν υπέρ της Τσέλσι. Στο 1-1 υπάρχει ένα ξεκάθαρο πέναλτι που δεν μας δίνεται. Αν η ομοσπονδία θέλει να με τιμωρήσει, τότε ας το κάνει. Έτσι κι αλλιώς δεν τιμωρεί άλλους προπονητές». [/I]

Γράκχε :bye:

Κάποιος να κόψει επιτέλους τη μπάλα δια παντός στον ντιέγκο πιθηκόστα :!:

Championship Awaits! :smiley:

Αν δεν γυρίσει η Καρνέϊρο , ο υποβιβασμός είναι κοντά.:!:
Βλέπαμε όλοι τσελσι για ένα λόγο, και τον εξαφάνισε και αυτόν ο σπέσιαλ-πιάσε-και-μια-κόκα-κόλα.

Απολύθηκε ο τσόζεν-ουάν :cry: Παίζει να σωθεί δηλαδή η σιχαμένη. :cry:

Chelsea relegation η Leicester να κερδιζει τη λιγκ… δυσκολακι. Αλλα Μαχρεζ κ Βαρντι το αξιζουν.

Di Ματαίω

Ρε κερατάδες αφήστε με μια φορά να μιζεριάσω με την ησυχία μου

Σφαγη στην Ρωσικη συνοικια του Λονδινου:D

Θεός ο θείος μου ο Ρανιέρι αλλά και ο Gracchus δεν πάει πίσω !

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπερβολή να λέει κάποιος “μυρωδιά” τον Ρανιέρι επειδή απέτυχε στην τραγική Ελλάδα, όπου έμπλεξε με τους μάνατζερ που του έλεγαν “πάρε αυτόν” και “πάρε αυτόν”. Δεν πρέπει να κρίνεται από τη θητεία του εδώ. Κατά τα λοιπά, στα '90s έφτιαξε δυο ομάδες που έπαιξαν πολύ καλή μπάλα (Φιορεντίνα και Βαλένθια). Δεν έκανε την υπέρβαση να κατακτήσει κάποιο πρωτάθλημα με αυτές, αλλά αυτό δεν τον κάνει μυρωδιά. Στη θητεία του στην Τσέλσι βελτίωσε πολύ την ομάδα - ο Αμπράμοβιτς ήταν μόνο την τελευταία του χρονιά και κανείς δεν έχει αγοράσει ομάδα για πρωτάθλημα μέσα σε μια χρονιά. Επίσης, ο τύπος δεν έχει προπονήσει και κάποιο μεγαθήριο ή σούπερ φαβορί. Δεν λέω ότι είναι και ο Μουρίνιο, αλλά μυρωδιάς δεν είναι με τίποτα. Ε, αυτό που έκανε φέτος ήταν η υπέρβαση των υπερβάσεων, μεγάλο θαύμα στο οποίο έχει μεγάλο μερίδιο. Χαλάλι του, μου είναι συμπαθής.

Γρακχε περιμενες σχεδον δυο χρονια για αυτην τη στιγμη! Απολαυσε το!
Να δηλωσω οτι χαρηκα πολυ που το πηρε η Λεστερ. Ο Ρανιερι απλα καταφερε να ανεβει στην εκτιμηση μου, αρκετα μεν, αλλα Guardiola η Μουρινιο δεν θα γινει ποτε. Κατι αντιστοιχο εχει κανει και ο Ρεχαγκελ με την Καιζερσλαουτερν, οπως και ο Γκμοχ με την ΑΕΛ τη σεζον 87-88.
Επος, θαυμα κτλ. Δεκτα ολα. Αυτο ομως δεν αναιρει την παταγωδη αποτυχια του στην Εθνικη, ουτε αναιρει την ντροπιαστικη ηττα απο τα Ν. Φεροε. Αυτα παραμενουν και ειναι μαυρες σελιδες στην ιστορια. Το μονο που καταφερε ειναι να αρχισω να πιστευω οτι τα παιδια με τα τσουλουφια (κατ’ευφημισμον λεγονται και παικτες) εχουν μεγαλυτερο μεριδιο ευθυνης απ’οσο τους αναλογουσε και αντιστοιχα ο Ρανιερις εχει λιγο μικροτερο απο αυτο που του αναλογουσε. Ολα τα παραπανω ομως μενουν, δεν διαγραφονται.
Συγχαρητηρια στη Λεστερ αλλα ας μην ξεχναμε οτι το δυσκολο δεν ειναι φτασεις στην κορυφη, το δυσκολο ειναι να παραμεινεις. Το καλοκαιρι λογικα θα πεσουν ολες οι μεγαλες ομαδες επανω της και θα αγοραζουν τους παικτες της, αν θελεις να παραμεινεις στην κορυφη η καπου εκει τελος παντων δεν πουλας τα παντα. Επισης στη νεα σεζον θα εχει και Τσ.Λ. εκτος απο το πρωταθλημα το οποιο δυσκολευει τα πραγματα.