Primera Division

Παντως, γενικα, ο Παμπλο δεν ειχε την πορεια που θα μπορουσε να κανει.

<3 <3 <3 <3

Μονο.

:eek:

Άουτς.

Σοβαρα τωρα ο Φαλκαο ειναι τεραστια παιχτουρα και πιθανοτατα ο καλυτερος στραικερ στον κοσμο αυτη τη στιγμη.

Εν τω μεταξυ η Ατλετικο την τελευταια δεκαετια ειχε κατα σειρα επιθετικους Τορρες - Αγουερο - Φορλαν - Φαλκαο .

Ολοι ανεξαιρετως βαζανε 25 + γκολ καθε χρονια .Αυτο λεει πολλα για τον τροπο που τους αξιοποιουν .

Ο Πελλεγκρίνο θα μας κάνει να νοσταλγήσουμε τον Έμερι,θα τρελαθώ.
Βλέπω να κουνιούνται μαντήλια προσεχώς…

Η σοβαρή ομάδα της Μαδρίτης πάει τρένο προς το παρών , κέρδισε και τη Βαγιαδολίδ 2 - 1 και με μία νίκη στο ένα ματς που υπολείπεται, (λόγω σούπερ καπ) από τους άλλους ,στρογγυλοκάθεται στη δεύτερη θέση ,δύο βαθμούς πίσω απο τη Μπαρτσελονα .

Όταν θα γίνει η αναπόφευκτη κοιλία και μετρηθούν οι απώλειες ,θα δούμε και πόσο καλύτεροι είμαστε φέτος .

Έχω δει 3 ματς της Ατλέτικο.Τρένο πιστεύω θα πάει.Εκτός έχει λίγο θέμα,μεσοβδόμαδα δοκιμάζεται και στην Μπέτις που θα είναι δύσκολο ματσάκι πιστεύω, αλλά έχετε καλή ομάδα.

Καλα ας μην ειχε τον Φαλκαο και θα σου λεγα εγω :stuck_out_tongue:

Ψιλοισχύει, δεν έχει άλλον αξιόπιστο σκόρερ, αλλά έχει καλή ομάδα, δεν πιστεύω να περάσουν πολλοί από την Μαδρίτη. Και ο μουρλός ο Σιμεόνε είναι εγγύηση.

Εγώ δεν το πολυπίστευα αλλά ο Σιμεόνε την έχει δέσει την ομάδα.Το μεγάλο αρνητικό είναι πως φορμαριστήκαμε νωρίς,αλλά θα δείξει .

Φυσικά και βαρόμετρο είναι ο Φαλκάο,αλλά φέτος δείχνει και άλλα καλά στοιχεία.Πέρσι έπαιζε μόνος του .

O Σιμεόνε την έστρωσε την ομάδα με το που την πήρε πέρυσι στα μέσα της χρονιάς.Απλά συνεχίζει στον ίδιο ρυθμό νομίζω.

Τρένο και από το Vilamarin η ομάδα.Το 2-4 είναι μαγική εικόνα.Δυο γελοία γκολ από κόντρες φάγαμε και από τη στιγμή που προηγήθηκε η Μπέτις το απόλυτο μονότερμα.

Παρά τα δύο γκολ που φάγαμε πάντως, η ομαδική άμυνα είναι εμφανώς βελτιωμένη.Ατομικά γίνονται κάποια λάθη.

Μπροστά φωτιά,παιχτούρα αυτός ο Αrda,πολύ δουλειά .

εχει ομαδαρα η Ατλετικο φετος
θαναι σιγουρα στη τετραδα

Ποια τετράδα,τριάδα την βλέπω άνετα.

Ο Αρντά όντως ξεχωρίζει φέτος,πολύ καλή μεταγραφή.

δεν ηρθε φετος,απλα ηταν χαμενος περσι
και ο Φαλκαο μπομπα φετος

βασικα μακαρι να δουμε να σπαει αυτη η κυριαρχια ρεαλ-μπαρτσα στην ισπανια!

Α ναι…?:-k Δεν τον θυμόμουνα καθόλου…

Αν όχι φέτος πότε?
Δεν το βλέπω πιθανό πάντως.

φετος ακομα ειναι αινιγμα η ρεαλ!Αλλα η ατλετικο της ριχνει 6 ποντους ηδη.Αν δεν κανει κοιλια πιστευω πως μπορει να κρατησει μια μικρη διαφορα εστω και με αιμα.

Καλά το θεωρώ πολύ δύσκολο να μπει σφήνα ανάμεσα τους.Δεν έχει τόσο βαθύ ρόστερ για να αντέξει.

Πάντως περιμένω με αγωνία τα ντερμπυ και με τους δυο.Μας έχουν κάνει πελάτες τα τελευταία χρόνια,θέλω να δω πως θα τα διαχειριστεί ο Σιμεόνε φέτος.