Primordial

Ε ρε με αυτούς τους στίχους…

κατά τα άλλα μετά το 6ο λεπτό απογειώνεται

τέλος, πως τα καταφέρνετε με 1-2 ακροάσεις να βγάζετε τόσα συμπεράσματα δεν θα το καταλάβω ποτές

“Come the Flood” -------> http://www.metal-hammer.de/video-audio/premieren/article648886/hoert-den-neuen-primordial-song-come-the-flood-hier-zuerst.html

Δεύτερο κομμάτι του δίσκου.

…ωωω…μόλις πάω σπίτι θα το απολαύσω:):!:

heavy breathing

εντιτ: τολμαω την προβλεψη οτι το Come the Flood θα είναι εκείνο το τραγούδι που πάντα είναι μισό κλικ κάτω από τα υπόλοιπα σε κάθε δίσκο. Βλέπε No Nation on this Earth, The Black Hundred

Από “Storm…” και πίσω δεν υπάρχουν τέτοια κομμάτια, στα λόγια μου έρχεστε τελικά. :razz:

Ούτε στο Gathering υπάρχει βρε γκρινιάρη!

Τωρα αμα γραψω ποιο θεωρω μισο κλικ πιο κατω στο Gathering θα με κυνηγαει ο Ulver (και το μισο θρεντ), οποτε ασ’το :stuck_out_tongue:

To Coffin Ships - κάποτε θα συμφωνούσα. Όχι πια.

Οχι ρε δεν ειμαι ΤΟΣΟ χιπστερ.

[SIZE=1]song of the tomb[/SIZE]

Prepare to be hunted.

I know :stuck_out_tongue:

Ωραιο το κομματι btw, μια φορα το ακουσα βεβαια αλλα μου αρεσε.

Τι θα γίνει ρε μάνα μου, θα ληκάρεις ή θα μας πεθάνεις;

Ειναι απο τα ελαχιστα πραγματα που περιμενω να τα παρω στα χερια μου και μετα τα ακουω

Δεν παίζει να περιμένω. Προφανώς και μετά τα αγοράζω, αλλά ειδικά τώρα που είναι μακριά και το πικάπ, ΤΕΛΕΙΩΝΕΤΕΦΣΚΙ λέμε

Εγώ πάντως να πω ότι μέχρι στιγμής το τοποθετώ στα ίδια επίπεδα με το “Redemption At The Puritan’s Hand”, ό,τι κι αν σημαίνει αυτό.

Έλα ντάξει με τον πόνο μας παίζετε. Λινκς πλιιιιιιιιιζ

Αμ έχουμε και το λάιβ σε 2 βδομάδες και δε θα 'χουμε μάθει και τα κομμάτια. Πφ.

Δισκος του μηνα και εξωφυλο στο Βρεττανικο Χαμμερ λεει ε?

Αντε ληκαρε πουλακι μου…

…δισκάρα με οκτώ τραγουδάρες με τον Alan και την παρέα του να δίνουν κατάθεση ψυχής και παθιασμένου metal…δεν ξέρω αν είναι ο καλύτερος δίσκος τους, αλλά είναι ένα όγδοο αριστούργημα απ’τους Ιρλανδούς Θεούς
…το 2014 είναι ευλογημένο έτος για το metal…δισκάρες σύντροφοι ζωής από πολλά συγκροτήματα

:):!:

Ψάρωσα και νόμισα ότι λήκαρε ε, δεν είναι αστεία αυτά