Primordial

Stef, το άκουσες το άλμπουμ ή απλά κάνεις υπόθεση;

Πιστευω το βρηκε σε κανα μαγαζι Αθηνα και το πηρε, δε φανταζομαι να ξαναζησουμε επικες στιγμες οπως με το δισκο Maiden…για οποιον θυμαται!

Μια χαρά τον εχει τον δισκο ο Stef και τον εχει χιλιοακουσει κιολας. Να πω και γω με την σειρα μου οτι μου αρεσε παρα πολυ ο δισκος και θα ευχαριστησει οσους αρεσκονται στα τελευταια τους. Το χαρακτηριστικο της εκπληξης εχει χαθει προ πολλου στον ηχο των Primordial.Ολοι ξερουμε τι θα ακουσουμε πριν το ακουσουμε.Το μονο που μενει ειναι η ποιοτητα των συνθεσεων και για μια ακομα φορα τα καταφερνουν.Δεν θα γινει αγαπημενος δισκος κανενος αλλα σιγουρα δεν θα παρει και την τελευταια θεση στην δισκογραφια τους

Πού ακριβώς έχει κυκλοφορήσει ο δίσκος;
Στο site της Metal Blade λέει για pre-order και expected to ship around November, 20th.

Εκτός αν μιλάμε για τα downloads που στάλθηκαν στον τύπο.

Αλήθεια ποια παραμένει η τελευταία θέση στην δισκογραφία τους;

ρε αφηστε τα αυτα και στειλτε κανα πμ να το ακουσουμε και εμεις:!:

ειναι για τον Τυπο.Οποιος θελει στελνει με μυνημα το μαιλ του και προσπαθω να του το στειλω μιας και δεν σκαμπαζω πολυ απο νετ

Οτι δηλαδή διέρρευσε και το 'χει ο Νταργκαρντ και ο Στεφ, αλλά όχι οι Ρώσοι.

Κοροιδευόμαστε;

οι εταιρείες τα δίνουν στον στεφ έτσι κι αλλιώς με τόσα που αγοράζει κάθε μήνα :smiley: :!:

…το άκουσα…αρκετές φορές…για ένα site:):!:

…αυτό θα ήταν αρκετά δίκαιο:p
…το παράγγειλα πάντως απ’το offtherecord

:slight_smile: :!:

Ψυχρος πολεμος προς τους Ρωσους απο dargaard-79 και stef λοιπον…

Πάντως κυκλοφόρησε,βουρ

ΟΚ, νομίζω πως μπαίνει πριν την ακρόαση για πανηγυρια http://youtu.be/QpTpPmrbwvI?t=46s

απουσιάζω μέχρι νεωτέρας

Leak-αρε!
Ορμάτε!
:metal:

ελα μωρη πραιμορδιαλ!
παω να το ακουσω!

Ερχεται το πακετο μου!! Λογικα μεχρι Τεταρτη θα το εχω…2 LP + CD & DVD & 7!

η αντιδραση μου στο τελευταιο ριφφ του wield lightning to split the sun https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=cIrU1End9Ag#t=46

μια φορα το ακουσα.δεν εχω αποψη προφανως.
αλλα Wield Lightning To Split The Sun

Και Born To Night ρε, και Born To Night.
Αλλά ναι, Wield Lightning μεγάλο κομμάτι.