PRO EVO vs FIFA

για ολους τους gameποδοσφαιροφιλους…

μεχρι και το 2002 φιφα…
απο κει και μετα ομως υποκλινομαστε στην αυτοκρατορια του Προ :stuck_out_tongue:

lol.μεχρι το 2002 φιφα? παντα προ ρεεεεεε!! θυμαμαι σε ολα τα φιφα που οι παικτες ειχαν το ιδιο υψος και ξενερωνα απιστευτα.εβλεπα ξερω γω τον roberto carlos στο ιδιο υψος με τον flo.

τα 2 τελευταια χρονια το FIFA στο xbox χωνει ανετα το Pro αλλα στο pc παραμενει σκατα.

αυτο πουπε ο τραγιασκας

+2. PES επειδή δεν έχω κονσόλα κι επειδή η EA τον παίρνει.

Για PC μιλώντας πάντα, το FIFA έχει σταματήσει για μένα να υπάρχει από το 2004.

Pro ανετα…
Εξ’απανεκαθεν κιολας…
Πολυ πιο ρεαλιστικο απο φιφα…
Θυμαμαι στα παλια τα φιφα,2001 εκει γυρω,ειχε τους μισους παικτες της Εθνικης μαυρους…

LOL. Hipsters και στα games!!!

Εννοείται FIFA.

Τι μέχρι το 2002-04 φίφα ρε?

Πάτε καλά?

90ς = φιφα

00ς = προ

απλά τα πράματα.

Αυριο το ντεμο του νεου φιφα λοιπον.Για να δουμε.

Eιχα παει στο χωριο τις προαλλες οπου εχει μετοικησει το PSX μου με τα παιχνιδια του και επαιξα ξανα ISS 98…Αυτος ο χαρακτηριστικος ηχος ντοβαριου σε καθε κεφαλια σου ειναι μια αγαλλιαση…
Παντως και γω οσο ημουν μικρος φιφα επαιζα αλλα οταν αρχισα και ειχα συνειδηση εμαθα…Τα τελευταια χρονια παρατησα το ps2 και γενικως δεν παιζω παιχνιδια αλλα απο δω κ απο κει εχω ακουσει οτι το pro ψιλοχαλασε οσον αφορα τον χειρισμο τουλαχιστον οπου ηταν ο αρχοντας…

Ημουν τεραστιος οπαδος του FIFA παλια, αλλα συμφωνω με βλιδιν. Μετα το 2000 το προ ειναι κλασεις ανωτερο.

Ανετα προ,αλλα εχει το γαμημενο “κουτσο τρεξιμο” που βλεπεις κοτζαμ ανρι να τρεχει κουτσαινοντας…

Όσο σκέφτομαι ότι μέχρι το 2003 αγόραζα το FIFA αυθεντικό…#-o
Pro for the win (πάντα μιλώντας για pc).

Pro στο PS3 με 4 άτομα σε μεγάλη οθόνη -> Κάβλα.

Και ο πεμπτος κανει το διααιτητη.:stuck_out_tongue:

Που και να σε αφηναν να παιξεις.

Ναι αλλά πηγαίνω στο δίπλα δωμάτιο με τη μικρή οθόνη και παίζω Χάρυ Πότερ και γκρινιάζω γιατί έχει ανακρίβειες σε σχέση με το βιβλίο.

χαχαχαχα μαλακα καλο ηταν χααχαχα
Πως και σε καναν μοντ?