PRO EVO vs FIFA

Fifa λόγω αναμνήσεων.

Ποσο να επηρεασαν αραγε οι locomondo υπερ του pro? :-k

Pro, αν και η ατάκα “ο γκολκίπερ αγκάλιασε τη μπάλα σα να ήταν το μωρό του” είναι πολύ απλά από άλλο πλανήτη.

pro…καλα θα κανει η ea sports να αφησει να παιξουν μπαλα konami και sports interactive που ειναι οι πραγματικοι αρχοντες του γκαζον και να αφησει τις τσουτσες τυπου fifa και fifa manager

τακλιν για σεμιναριο :smiley:

τι να λεμε τωρα τα παντα ολα

:lol::lol::lol: τι μου θυμισατε

Οι περισσότερες ατάκες σίγουρα ήταν στο Φιφα!!!

Αλλα το pro είναι όπως να το κάνουμε άλλη μπαλα (και πριν τους locomondo!)

Μετα το Fifa 2002 το σταματησα για χαρη του PES,αλλα αυτο:)

Και βασικα ακομα να αναφερθει η πιο καλτ ατακα του Σωτηρακοπουλου στο 01’?

“Αυτο το εβαζε κι η γιαγια μου με το αριστερο της ποδι.”

.

Γτ το άλλο π έλεγε οτι έχει πολύ κόσμο το γήπαιδο και οτι δυσκολεύτηκε να παρκάρει το θυμάται κανεις;!

Βγηκε το ντεμο του νεου Pro.

αστειο τουλαχιστον το καινουριο προ

fifa 10 !!!την παρασκευη στα μαγαζια…καμια σχεση με pro…επισης ανανεωση του πρωταθληματος που θα διαλε3εις και μεταγραφες κανονικα με το fifa live season 2 8)
στο fifa 08 οταν ειχε ελληνικα CLUB (με παιχτες απο ολο τον κοσμο ) ειχαμε φτασει στην δευτερη θεση !!!

Ελληνικο πρωταθλημα εχει?Εδω και 10 χρονια εχει πρωταθλημα ζουαζιλανδης ξερω γω…

εχει παιξει κανεις το ΦΙΦΑ 10?αν ναι ακουω σχολεια!

Kαι εγω ακουω σχολεια! Ειναι το 1ο δημοτικο κοντα μου και οποτε χτυπαει κουδουνι γινεται χαμος!:stuck_out_tongue:

χαχαχα!:stuck_out_tongue: αργησα λιγο να το πιασω αλλα ειχε πλακα :lol:

πρεπει καποιος να βρει και να μαζεψει ολες τις ατακες

και εγω εχω ακοσει οτι το fifa 10 ειναι το πιο ρεαλιστικο ποδοσφαιρακι που εχει βγει yet και οτι κερναει για πλακα το pro.Ακομα δεν εχω ουτε καν το demo οπωτε οσοι εχετε ασχοληθει πειτε καμια γνωμη

παντως το προ 10 που επαιξα ειναι καλο

Μετά από χρόνια ενασχόλησης μου με το Προ (2000-2008, πριν έπαιζα Φίφα για 3 χρόνια '97-‘99), τα τελευταία 2 χρόνια παίζω αποκλειστικά Φίφα κι αυτό γιατί το Προ με απογοήτευσε οικτρά.
Ειδικά το φετινό Φίφα είναι ότι καλύτερο έχω παίξω έβερ. Γι’ αυτό και θα το ψηφίσω στο πολλ.
Απίστευτος ρεαλισμός, καταπληκτική κίνηση, απίθανος χειρισμός και τελικά κάθε παιχνίδι σου αφήνει μια αίσθηση ότι πραγματικά ευχαριστιέσαι μπάλα.

Το ντέμο του Προ που έπαιξα είναι επιεικώς απαίσιο. Μετανιώνω ακόμα και τον χρόνο που σπατάλησα για το ντέμο (που απ’ ότι διάβασα και δεν υπάρχουν και τεράστιες αλλαγές με την τελική έκδοση).

Να αναφέρω μόνο ότι έχω PS3 και παίζω.