PRO EVO vs FIFA

Κανονικά ναι, logos, γραφικά, τραγουδάκια…!

(Ε όχι και προκριματικά, πολλά θες!)

ακομα και η σημαια που κυματιζουν στο κεντρο τα παλικαρια φαινεται!!!λεπτομερεια-λεμπομερεια η ατμοσφαιρα του champions league (+ τα εξωπραγματικα γραφικα) ειναι κομπλε!!!2-3 σελιδες πριν εχω ποσταρει φωτος αμα θελετε πηγαιντε να δειτε,
υ.γ
ποιος εχει βαρεσει πεναλτυ στο προ απο 'δω μεσα?

το ΠΡΟ 2010 εχει γινει ομοιο με το ΦΙΦΑ…gameplay ιδιο σχεδον.
το 2010 το Προ ειναι πολυ αληθινο για να ειναι ωραιο…Η Konami εκανε στροφη 180 μοιρων στην στρατηγικη της.Προχωρησε σε αλλαγες ετσι ωστε να μοιζει με ΦΙΦΑ.Αλλα το Προ ειναι ενα.δεν το αλλαζω ευκολα.αν και με το καινουριο απογοητευκα λιγο

νομιζω στο 2010 ειναι αναλογα την δυναμη που βαζεις…αν κανω λαθος

εντυπωσεις για φιφα κανεις?:oops:

Aαα στο Ch. League έχει και play-offs τελικά!

μα ρε σι τι σιγα το παταγα,τι δυνατα,τα ιδια σκατα γινονταν!!!κανα μισαωρο προσπαθουσα να βαρεσω πεναλτυ και ολα στου διαολου τη μανα!

Μακριά από το έκτρωμα που λέγεται Fifa PC. Η ΕΑ βγάζει την έκδοση ps2 ακόμα.Aν έχετε παίξει κανένα fifa 05, οι διαφορές είναι ελάχιστες. Σε PC το PES είναι πολύ μα πολύ ανώτερο σε όλους τους τομείς (εκτός licenses).

Η έκδοση Fifa για PS3,xbox360 δεν έχει καμία σχέση με του PC. Εκεί πλέον η ΕΑ έχει πάρει το πάνω χέρι από το Fifa 08 και μετά. Αν και πολλοί προτιμούν ακόμα Pro.

ps. Η ΚΟΝΑΜΙ βγάζει το ίδιο παιχνίδι σε κονσόλες και PC.

Έγινα και εγώ πριν από λίγες μέρες κάτοχος του Pro 2010 απορώ γιατί τόση γκρίνια με την φετινή έκδοση. Εγώ το βρήκα άκρως διασκεδαστικό για μια ακόμη φορά. Να μην μιλήσω βέβαια για το online! Δεν είχα παίξει ποτέ online ποδοσφαιράκι! Πολύ κόλλημα! Γενικά δλδ με το online δεν είχα πολύ σχέση αλλά τώρα νομίζω πως την πάτησα.
Κανείς για PSN - Pro?:smiley:

ανα μπραβο,για αυτο μου φανηκε ανωτερο το προ στο πισι…και μετα διαβαζω τα reviews και λενε οτι το φιφα ειναι καλυτερο αλλα τελικα μονο για κονσολες

Απλα τα πραγματα pc=pro και ps3/360=fifa10

+οτι εχει καταντησει βαρετο το θεμα της konami με τα license

Οσον αφορα γραφικα το pro δειχνει ωραιο μονο σε freeze frame αλλιως πανω κατω τα ιδια ειναι.To animation ομως του fifa 10 ειναι απλα αξεπεραστο…

Οντας ps3 fanboy στεγνα fifa10

Αν και δεν ασχολουμαι και πολυ ψιφηζω pro γιατι σε αυτο επαιζα και παιζω…

Same for me 8)

Λοιπον, εχοντας τεσταρει και τα 2 παιχνιδια και σε pc και σε ps3/xbox εχω να πω πως στις κονσολες το FIFA 10 ειναι καλυτερο, αλλα σε PC το PES

θα τα τσεκαρω τωρα αυτα τα παιχνιδια ChrisP

Παλαιοτερα ειχα ξεκινησει με Fifa, αλλα το τρελο το κολλημα το ειχα φαει με το Pro. Το προτιμω γενικα, αν και το φετινο το εχω παιξει ελαχιστα μεχρι στιγμης.

Ωραίο patch με μερικές Ελλήνικές ομάδες ακόμα, συνθήματα κτλ

Συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ! :slight_smile:

Δεν υπαρχει κατα την γνωμη μου συγκριση αναμεσα σε pro και fifa.Το pro ειναι τουλαχιστον τρεις κλασεις ανωτερο ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ…

φανταζομαι το τελευταιο φιφα που επαιξες ηταν το 2005

γιατι απο το 07 και μετα το φιφα ριχνει ασο στα προ