PRO EVO vs FIFA

[SIZE=“5”][B]ΠΟΣΟ ΓΑΜΑΕΙ Η QPR ΜΕ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ!!![/B][/SIZE]

δεν χανω πρωταθλημε με τιποτα… καιρο ειχα να βρω τοσο τιμια ομαδα στο προ…

FIFA δαγκωτό πλέον. 5η σεζόν και ανέβασα το επίπεδο από Professional σε World Class. Αποκλείστηκα μεν απ’ τους ομίλους του CL αλλά έκανα νταμπλ στην Ιταλία με τη Γιούβε.

Δεν μπορω να παιξω ποδοσφαιρακι με τον υπολογιστη πλεον. Μονο online η με φιλους σπιτι. Αξιζει το online του FIFA?

στο fifa 12 εχει ciampions league??

Στο FIFA το career mode έχει champion’s cup μέσα, για διοργάνωση από μόνη της δεν ξέρω. Όσον αφορά το online είχα δει μια περιγραφή και μ’ έψησε τρελά, αλλά χρειάζεται να το πάρεις αυθεντικό για να παίξεις.

Πρωτο τρεηλερ του PES 2013,και πρωτες πληροφοριες και υποσχεσεις απο ΚΟΝΑΜΙ.

H Konami τήρησε την υπόσχεσή της και έδωσε στη δημοσιότητα το πρώτο επίσημο trailer για το PES 2013.

Πρωταγωνιστής είναι για μία ακόμη φορά ο Cristiano Ronaldo, ο οποίος και κάνει μία σειρά κινήσεων στον αγωνιστικό χώρο, οι οποίες και μεταφράζονται εικονικά από το μοντέλο του στον τίτλο.

Σύμφωνα με τα πρώτα επίσημα στοιχεία, το PES 2013 θα κυκλοφορήσει την κλασική περίοδο μέσα στο φθινόπωρο σε PS3, Xbox 360, Wii, PC, PS2, PSP και Nintendo 3DS, ενώ εντύπωση κάνει η απουσία του από το PlayStation Vita.

O τίτλος θα εισάγει την απόλυτη ελευθερία κίνησης με την μπάλα στα πόδια, δυναμική πρώτη επαφή και πλήρως manual passing και shooting.

Η ταχύτητα ντριμπλαρίσματος θα είναι μειωμένη, την ώρα που θα μπορεί να επιτευχθεί καλύτερα το 1-2.

Με το πάτημα των πλήκτρων R2+X οι παίκτες θα μπορούν να καθυστερήσουν μία επίθεση, ενώ σημαντικές βελτιώσεις αναμένονται και στους τερματοφύλακες.

[B]Η Konami σημειώνει ακόμη την εμφάνιση του ProActive AI, τη βελτίωση δηλαδή της τεχνητής νοημοσύνης. [/B]

Εδω νομιζω ειναι το σημαντικοτερο,αμα οντως φτιαξουν την τεχνητη νοημοσυνη και σταματησουν να ειναι καθυστερες οι παικτες που ελεγχει ο υπολογιστης,θα ξαναανεβει.Ισως τελικα μας κανει καλο η ανοδος του FIFA και το χασιμο πολλων οπαδων απο πλευρας προ,και επιτελους η ΚΟΝΑΜΙ υλοποιησει ουσιαστικες βελτιωσεις στην καινουρια εκδοση.

Εδω το τρεηλερ.

3 χρόνια το ίδιο λένε.:stuck_out_tongue:

To ξερω,αλλα περσι και ειδικα φετος φαγαν την καλη πουτσα απο το FIFA,αμα δεν προχωρησουν σε βελτιωσεις το χασαν το παιχνιδι οριστικα,γιατι δεν πιστευω οτι η EA θα αναπαυθει,περιμενω και το FIFA να γινει ακομα καλυτερο.
Γι αυτο λεω οτι ο ανταγωνισμος τους μαλλον θα βγαλει εμας κερδισμενους.

πολύ πιθανό.
απο την άλλη επειδή είμαι άνθρωπος της συνήθειας(μέχρι αηδίας θα έλεγα) συνεχίζω να στηρίζω Pro και αναμετρήσεις με τον κολλητό που φτάνουμε την ώρα του αγώνα να μην μιλάμε μεταξύ μας! :lol:

Σαν τον crimson Pro και ξερο ψωμι…
Το 12 ηταν σε καλη δρομο αλλα οντως οι κινησεις που κανουν οι παιχτες που ελεγχει ο υπολογιστης ειναι τραγικες ειναι σαν να παιζεις με κλασματα δευτερολεπτου να πατησεις το κουμπι αλλιως κανουν μονο μαλακιες !!
Ας ελπισουμε στο καινουργιο να το φτιαξουν αυτο και να βαλουν και καποιο φαντεζι γραφικο σε πινακες κτλ…

Επαιξε κανεις το demo του FIFA 13?Το κατεβαζω τωρα,ειδα οτι βγηκε πριν 3 μερες,και 27 του μηνα κυκλοφορει το παιχνιδι

δε το έπαιξα αλλα 27 θα το τσιμπήσω… :smiley:

Το Pro ψιλομάπα ήταν πάντως και πάλι.
Μιας και το ανέφερες, θα κατεβάσω ΦΙΦΑ να δούμε τι παίζει.

Για XBOX…βελτιωμενο σε γραφικα κινησεις κλπ…

Διαιτητες κλασικα αχρηστοι…

Στο τερμα δυσκολο ειναι ηλιθια η ικανοτητα της CPU να προβλεπει ακριβως το που θα πας… Λες και διαβαζει μεσα σε 1/1000 του δευτερολεπτου τη κινηση του μοχλου και σε περναει ευκολα η σε κοβε για πλακα.

Γενικως οπως και στα Call of duty… μαλλον μας δουλευουνε με μικρες χαζες βελτιωσεις τις οποιες φτιαχνουν αμεσως μετα τη κυκλοφορια καθε τιτλου και τις πασαρουν μετα απο ενα χρονο σαν ΝΕΟ game.

Εγω ακομα και οταν έπαιζα προ δεν ειχα παίξει ποτε μονος μου…
μονο ονλαιν ή με παρέα και σε αυτον τον τομέα το φιφα γαμαει!!!

Το demo του FIFA πολύ καλό μου φάνηκε. Είδα 1-2 βελτιωμένα πράγματα που ήθελα, ειδικά το ξεπέταγμα των επιθετικών που κάνουν κίνηση για να πάρουν προωθημένη πάσα.

Εβαλα τωρα να ξαναπαιξω λιγο Φιφα (για το 12 μιλαω) και γαμωτο, οσο παιχνιδαρα και αν ειναι, παιρνει κατω απο την βαση λογω δυσκολιας. Στο 11 επαιζα σε legendary και τωρα World Class με τα χιλια ζορια. Μιλαμε πιο πουστικη και αδικη CPU δεν εχω ξαναδει σε παιχνιδι, συμβαινουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ για να μην νικησεις.

http://www.byteme.gr/news/industry/provlima-me-tin-elliniki-ekdosi-tou-pes-se-pc

οι παρτίδες αντιτύπων του PES 2013 για PC που έχουν διανεμηθεί στα ελληνικά καταστήματα δεν περιλαμβάνουν την εξελληνισμένη έκδοση του τίτλου

Σε ‘‘διαβαζει’’ με το παραμικρο η CPU…

Kαι αυτο το κοντρολ με το στηθος ακομη να το διορθωσουνε…

για αλλη μια χρονια,

FIFA >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>pro.