Propagandhi

ναι οντως…επισης ετοιμαζονται να βγαλουν splitακι με τους sacrifice και θα διασκευασουν ενα κομματι απο corrosion of conformity…το technocracy αν δεν κανω λαθος…

[B]http://www.youtube.com/watch?v=uH16PE-_Dlw&feature=player_embedded[/B]

ντάξει οι τύποι τα γαμάνε όλα live

ειναι ροοοοομποοτ!ρε οσο βλεπω τα βιντεο εκτος απο το οτι ειναι για μενα η καλυτερη μπαντα του γαλαξια θελω να κλαψω που δεν τους ειχα δει λαιβ εδω…και ουτε και εγω ξερω ποτε θα θυμηθουν να ξανακανουν τουρ ευρωπη…

Ρε πες τα ρε πούστη μου. Πραγματικά η καλύτερη μπάντα!

Κι εγώ δεν είχα πάει ρε γαμώτο τότε. Και όσο σκέφτομαι ότι πέρσυ έπαιζαν με strike anywhere (άλλη παναγαπημένη μπάντα) στο λονδίνο, και μπορούσα να πάω, μουτζώνομαι.

Απλά την επόμενη φορά με το που ανακοινώνουν λαιβ πάω έξω.

με το που ανακοινωσουν…και μονο νορβηγια να πανε ξερω γω που λεει ο λογος εχω κλεισει εισητηρια επι τοπου…και επειδη απο χθες λιωνω παλι το potemkin city limits τσιμπατε το http://www.youtube.com/watch?v=qLHFN6ynLgg

Κι εγώ το ίδιο.

Ευελπιστούσα και για φέτος κάνα groez, αλλά τα’ χουν σπάσει με τον fat mike, όποτε άκυρο.

[B]http://www.youtube.com/watch?v=h_tQ1DIql58&feature=related[/B]

Παρτε και μια κομματαρα, απο ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ, live και αυτή

Αυτή τη στιγμή παίζει να’ ναι και το μεγαλύτερο μου λαιβ απωθημενο

http://www.facebook.com/Propagandhi ανεβασαν καινουριο κομματι προβαρισμενο στο καινουριο τους στουντιο…νταξει σκοτωνει…

Μιας και το επαναφερατε στην επιφανεια,

[SPOILER]I like to party fucking hard
I like my rock and roll the same
Don’t give a fuck if I burn out
Don’t give a fuck if I fade away

So back to the Motor-League with me
Before I’m forced to face the wrath of a well-heeled buying public
Who live vicariously through
Tortured-artist college-rock and floor-punching macho pabulum
Back to the Motor League I go
Once thought I drew a lucky hand
Turned out to be a live grenade

Oh my god!
Holy shit!

Play-acting “anarchists” and Mommy’s-little-skinheads,
Death-threats and sycophants and wieners drunk on straight-edge.
Fuck off
Who cares?
I’d rather highlight Trip-Tiks than listen to your bullshit.
Fuck off
Who cares- about your stupid scenes, your shitty zines, the straw-men you build up to burn?

It never ceases to amaze
And as I’m suffering your perfection it reminds me of my own race
To redress my own sad history of:
Mouthed feet
Eaten hats
Teated bulls
Amish phone-books
Drunken brawls

But what have we here?
15 years later it still reeks of swill and Chickenshit Conformists
With their fists in the air
Like-father, like-son “rebels” bloated on korn, eminems and bizkits.
Lord, hear our prayer:
Take back your Amy Grant mosh-crews and fair-weather politics.
Blow-dry my hair and stick me on a ten-speed.
Back to the Motor League
Back to the Motor League
Back to the Motor League

I guess life is just a popularity contest
Success, the ability to perform within a framework of obedience
Just ask the candy-coated Joy-Cam rock-bands
selling shoes for venture-capitalists,
silencing competing messages,
Rounding off the jagged edges[/SPOILER]

Ξεφτυλιζουν το συμπαν.

Οι τύποι πραγματικά έχουν πάει τη μουσική τους σε άλλο, κορυφαίο, αφταστο επίπεδο, έχουν κατορθώσει μέσα από τρομερή δουλειά και πολλά χρόνια να έχουν ολοδικό τους, μοναδικό ήχο, και έχουν απίστευτο μέλλον ακόμη κατά τη γνώμη μου. Πιστεύω ότι έχουν να μας δώσουν ακόμη πολλές απιστευτες διασκάρες. Ντάξει για το κομμάτι αυτό τί να πω, ριφάκια που θα ζήλευαν πολλοί θρασάδες αρχικά, μελωδίες που θα ζηλευαν όλοι, τι να πω κομματαρα.

Πραγματικά από τα καλυτερα τους κομματια. Κανουν σκονη χιλιαδες αλλες μπαντες.

ass-ripping, οπως τα λενε

Προστέθηκε και πολ

θενξ to Κοσμαρας

εχμ ναι…θελω να τους δω λαιβ, πρεπει να τους δω λαιβ

:frowning: μόνο το[B] “Supporting Caste” [/B](φοβερός δίσκος) έχω ακούσει -[I]εντελώς τυχαία, δεν μου το πρότεινε κανείς[/I]- και βλέποντας το παρόν θρεντ, μάλλον και οι άλλοι δίσκοι τους θα σκίζουν -άρα μιλάμε όντως για μπαντάρα! Όταν μου πει κανείς ([I]τώρα που γράφω τις γραμμές αυτές[/I]) για [U]absolute punk rock [/U]ο νους μου θα πάει σε [B]Pennywise, Millencolin, All, NOFX, Bad Religion…only!!! [/B]

ν΄ακούσεις οπωσδήποτε και το today’s empires, tomorrow’s ashes, ειναι κορυφαία δισκάρα…

Όσο για τις άλλες μπάντες που αναφέρεις, είναι πραγματικά αγαπημένες, κι ευτυχως με εξαιρεση τους all, εχω καταφερει να τις δω λαιβ

[SPOILER]
[/SPOILER]

National Lampoon?s European Vacation 2013

Hello fellow brains in vats, how are you today? oh, that?s excellent. If you go look at the ?SHOWS? link up above, you will see that we have booked some European dates with the mighty metallic hardcore unit Shai Hulud and the not-to-be-out-mightied feminist hardcore punk band War On Women, who were recently featured on the amazing, incredible, incomprehensible Escape Velocity Radio podcast.

I know we?re all still reeling from the devastating news from Ted Nugent that his dog died, but when we are done outpouring our sympathies to that great animal-lover, maybe we can get America back on track and go to these shows in Europe and blame gun violence on gays and lesbians like we did in the good old days. Thank you.

Μονο αυτα ρε παιδια;;;

Και 3 διαφορετικες φορες Γερμανια, συνολο 5 shows εκει;;;

Καποιος ρε πουστη …καποιος. :frowning:

Μακαρι να μην ειναι οριστικα, αν και αυτο καταλαβαινω. :confused:

σκατά. 6 μέρες μετά θα είμαι λονδίνο.

Μια χαρά, θα πάω φορώντας γούνα και θα μοιράζω γαρδούμπες και αποσπάσματα από βιβλία του Ντεκάρτ στο κοινό.

Ρε συ αμα δεν εχετε κλεισει αεροπορικα κοιτα το για Αγγλια εστω και οχι για Λονδινο που εχει ενα gig ακομα λιγο πιο μετα …στο νησι θα εχουν μαζι και Comeback Kid.

Εγω, ισως αμα ανοιξει ο Αραξος και κατσει κανα φτηνο για Μιλανο να το κοιταξω, αλλα εχω κλεισει ηδη για RUSH και δεν υπαρχουν αλλα λεφτα για φετος, μαλλον.

Αλλα ρε πουστη, δε γινεται να τους φερει καποιος;;; Και μονο 14 show;;;

μπα δε γινεται εχουν κλεισει τα παντα. νεξτ ταιμ ορ νεβα