Punk / Ska Punk κυκλοφοριες

Θα τσεκαριστεί το απο πάνω!

σε όσους αρέσει το punk με γυναικεία φωνητικά στο ύφος των assassinators ας τσεκάρει το ‘‘nachhause’’ των γερμανών [B]inner conflict[/B]

Αυτο εδω γαμησε ε.

επος το crusades τι να λέμε τωρα. παναπλο μουσικα, αλλα εξωπραγματικα ομορφο.

Mάλακες έσκασε καινουριο 7άρι Red Dons. Εχω ακούσει το ένα κομμάτι μόνο αλλά έχω μείνει κάπως έτσι:o:cry: Παιζει να ναι και το καλυτερο κομματι που χουν βγαλει μεχρι στιγμης. [B]Τσεκαρετε πολυ καλα το εξωφυλλο[/B]

Γιατι δεν μπορώ να βρώ τίποτα;
Ξηγήσου αν είσαι άντρας… 8)

γενικα πριν τρεις μερες ανακοινωθηκε οποτε δεν ειναι και περιεργο που δε το βρισκεις

google -> zo exit zine facebook (δε χρειαζεται να χεις λογαριασμο) --> θα το δεις φατσα καρτα

No Exit Zine… όχι Zo!
Καλύτερο κομμάτι όχι αλλά… δεν μπορούν να βγάλουν κάτι απλά “καλό” οι τύποι… δε γίνεται…
Πουστομπουτσο είναι χαμένοι και οι Estranged γαμώτ’; και οι Autistic Youth…
Καλά θα περάσουμε και εφέτο…

για infame.

και γαμώ τα σόλα

Ωραιοι οι Infame, με χαλασε καπου ο ηχος τους, αλλα απο συνθεσεις το εχουν. Αρκουντως γουστοζικοι.

σημερα παντως εκανα παραγγελια που επρεπε να γινει :lol:

infame, neon piss, crusades, white lung, τα εφταρια που μου λειπαν απο terrible feelings, warsong κι αντε γεια. 80 απολαυστικοτατα ευρω μετα απο καιρο (με φαγαν λιγο τα μεταφορικα αλλα κλαιν)

[B]Arctic Flowers - Procession[/B] EP 2012

Υπερπαραγωγικοί οι Arctic Flowers.
Ολόφρεσκο ΕΡ.
Έχουν κι αυτοί αυτό το “κάτι” και ό,τι και να βγάλουν είναι καταδικασμένο να είναι απλά υπέροχο.

Μολις ακουσα το ΕΡ απο Arctic Flowers.

Λιγο περισσοτερο post, λιγο περισσοτερο goth, πολυ περισσοτερο σκοταδι, ωστε να συνεχισουν στο δρομο που τους κανει και αυτους (πλεον) ιδιαιτερους αναμεσα σε μπαντες της ιδιας φασης.

A, και απο οτι ειδα θα παιξουν και λαηβακια (oχι κι οι 3 μαζι) με Slug Guts, αλλα και Belgrado. \m/

[B]Bomb the Music Industry! - Vacation[/B]

Οποιος γουστερνει τσεκαρει τον προσφατο περσινο των BTMI! o οποιος σε οτι κριτικη διαβασα εχει σκισει .Ακουγεται καλυτερα καλοκαιρι ,αλλα κλαιν 40αρια χτυπαει ακομα ο Κελσιος.Κεφατο,δυναμικο Ska - Punk με τις indie πινελιες του,πιασαρικα ριφακια και φλωροαλητικα φωνητικα (:p) .

Εχει το χαβαλε του λεω εγω και ακουγεται ευχαριστα αναλογα και μετα γουστα . Δειγμα το κεφατο [B][I][U]Why, Oh Why, Oh Why (Oh Oh Oh Oh)[/U][/I][/B] και το πιο πανκ [B][I][U]Everybody that you love[/U][/I][/B]

Να τσεκάρετε επίσης και όπωσδηποτε τους [B]Kohosh[/B] από το Seattle και τον δίσκο [B]Survival Guides[/B]. Μέλη των θρυλικών [B]remains of the day[/B] και διάφοροι άλλοι σε anarcho punk/ελαφροcrust σχήμα με τσέλο… Τσελο, δε χρειαζεται να προσθεσω κατι

[B]http://kohosh.bandcamp.com/[/B]

το δεύτερο οφισιαλ videoclip των white lung απο το sorry:

[B]https://www.youtube.com/watch?v=VTbiAuqewBA&feature=player_embedded[/B]

Aναμενομενο.

Ευκολα το καλυτερο κομματι του δισκου, οσο κι αν προσπαθησε το “Glue”. :smiley:

ειναι οξω…

Γαμω την πουτανα μου τι να πω γι αυτή την μπαντάρα. κάθε δίσκος και καλύτερος μα τη μπαναγία.

Αν έγραφα ποτέ κριτική για νέο δίσκο των nofx θα γραφα απλά μερικές λέξεις. “Νέος δίσκος NOFX. Απλά τον ακούμε. Απλά γουστάρουμε”. Αλλά ακριβώς δε θα το έκανα ποτέ. Όποιος δεν έχει ψιλιαστεί την αλήθεια για την μπάντα, έχει απλά αργήσει.

Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα! Ότι κ να πω γι’αυτή τη μπάντα είναι λίγο… Συνεχίζουν να σπέρνουν κρατώντας αναλλοίωτο τον ήχο τους παρότι κοντεύουν να φτάσουν τα πρώτα -ήντα (αυτά να τα βλέπουν κάποιοι Offspring).
Όσο για το νέο δισκάκι, πάρα πολύ καλό - ίσως και το καλύτερο μετά το επικό So Long…
Το μόνο μείον τα λίγα κομμάτια…άλλα 2 και θα ήμασταν κομπλέ!

η διαρκεια για μενα είναι ιδανική. Να πω την αλήθεια τέτοιους δίσκους θέλω πλεον, όταν πρόκειται για punk rock. Το πολύ 30 λεπτά, και είμαι ψιλοκάθετος.

Εγω πιστεύω ότι κι εμείς θα φτάσουμε τα πρώτα -άντα και θ ακούμε ακόμη nofx.

Kαινουριο Nervosas …δεν εχω ακουσει ακομα, μακαρι να 'ναι σαν το περσινο.

Στο μεταξυ, λενε οτι ειναι ντεμο …οπως και να 'χει ειναι 9 κομματια.

Τσεκαρετε.