Punk / Ska Punk κυκλοφοριες

!!!

πλάκα έχουν αυτοί! το βινύλιο ramones όλα τα λεφτά στην άκρη σαν εικονοστάσι! χαχα

χαχαχαχ

όχι απλά πλάκα. Προσωπικά το δίσκο και το ep (όπου το δεύτερο εμπεριέχεται στο πρώτο) τα έχω ΛΙΩΣΕΙ.

(btw είχα την εντύπωση ότι είναι ντούετο από εξώφυλλα κλπ)

Δανία μόνο

οι Fidlar τα σπανε.Τους ειχα τσεκαρει οταν τους ειχες ποσταρει στο γκαραζοθρεντ και μετα βρηκα τυχαια το LP και το κατεβασα.Το No waves ειναι απο τα κομματια που λιωνω περισσοτερο(τα φωνητικα μου θυμιζουν Black Lips) και γενικα ολα τα κομματια βγαζουν ενα πολυ ωραιο (καλιφορνεζικο)feeling.

κέρνα κανα λινκ ντέ!

εγώ γιατί δε βρήκα Lp?

Στο bandcamp έχει δύο 7" κι ένα single κομμάτι δεν-ξέρω-σε-τί-κυκλοφορία-το-χώσανε

υπάρχει LP που κυκλοφόρησε αυτές τις μέρες. Στο σάητ το χουνε πρώτο πρώτο για παραγγελιά

ακούστε και αυτό

που υπάρχει στο ΛΠ επίσης.

Κατά τα άλλα, το ρολλινγ στοουν γράφει ότι παίζουν brain-dead beach punk! χαχαχα

στο γνωστο τουρκικο σαιτ το βρηκα το LP για κατεβασμα.Εστειλα και pm παντως.

Για νιώστε!

Πανκ ν Ρολ μαδαφάκαζ!!!

Hellacopters meet burning leather meet turbonegro meet annihilation time meet meet και στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα που θα με πείτε και κουφό:p

Με γυναικεία φωνητικά οεοεοεοε για φοβιτσιάρικα αντράκια!

Σουηδία όπως καταλαβαίνετε

[B]http://www.facethebeast.com/[/B]

ίσως και να τους έχετε ποστάρει αλλά δε με νοιάζει

Horror Epics φάνς κ έτσι; Το πρώτο κομμάτι που έχουν στο μπαντκαμπ είναι ίδιο, ακόμα και στην παραγωγή δλδ!

έδιτ: τι σκατά λάθος έκανα, άλλους άκουσα

Μιας και το δισκακι των Fidlar τα 'σπασε, ας δουμε και αυτο με μια ενδιαφερουσα συμμετοχη (δεν ξερω που ακριβως μες στο κομματι βεβαια :p).

[B]FIDLAR - WEST COAST (feat. Henry Rollins)[/B]

και εγώ την ίδια απορία είχα πριν λίγες μερες που το είδα. μάλλον προκειται για συμμετοχή μόνο στο κλίπ και ώς εκεί.

κατά τά άλλα μόνο και μόνο το ριφφ του cheap beer δέρνει φλώρους, στρώνει άσφαλτο, βράζει πίσσα, ξυπνάει κοκόρια, κατεδαφίζει χαράδρες

rock n roll ρεε!

γαμαει

θυμιζει λιιγο κραμπς στην αρχη που κανει τα παπααπαπα πα,κανει τα δικα του

[SPOILER]http://www.youtube.com/watch?v=izeT81j-WmU
χιπστερ αλερτ[/SPOILER]

Δυνατοί οι Fidlar ε.
Και καλοκαιρινοί.

Το ριφφ του Cheap Beer είναι παιγμένο 5432894 φορές κι από άλλους αλλά και πάλι κάθε φορά είναι το ίδιο γαμημένο πορωτικό :!:
Μετά απ’το No Waves πάντως ασυναίσθητα ήθελα να ακούσω κάτι τέτοιο:


ή κάτι τέτοιο:

Οι Beast! δέρνουν… όχι αστεία…

aron meden gone aron-aron

Βασικά, πήγα Λονδίνο το σου κου, και γούσταρα πολύ που έβλεπα παντού την παρακάτω φώτο στο μετρό, για τα 150 χρόνια λειτουργίας του.

[SPOILER][/SPOILER]

οφφ τόπικ οφφ. :stuck_out_tongue:

Καινούργιο Oi Polloi εκεί έξω! τρεχάτεεε

Να και ένα φουλ discharge-ικο κομμάτι

Μόλις άκουσα κάτι στο κομμάτι Dions Cuidach,ανακαλύψτε το μόνοι σας :stuck_out_tongue:

Και γαμώ τις προφορές!

[B]Holy[/B] - The Age of Collapse (2013)

ντεμπούτο, ιταλοι, hardcore/crust/powerviolence, μέση διάρκεια κομματιών γύρω στο έναμιση λεπτό, όλεθρος γενικά και ακούγεται μονορούφι. Σκοτεινοί σε σημεία, ανάμεσα στον γενικότερο καταιγισμό. Vegan οι τύποι, και το δείχνουν και στους στίχοι. Τσεκάρετε

και πάρτε και bancamp για free download

χαχα ναι καλή ειναι η προφορά :stuck_out_tongue: Ωραίοι οι holy,ειμαι στο τέταρτο κάπως ποιο αργό κομμάτι και ακούγεται ευχάριστα. Παραγωγάρα και φωνητικάρες κιολας ε. Απο οσο βλεπω ειναι στην Adagio 830 (και οι δικοί μας ruined families εκεί ειναι).γαμάτο label με μπόλικο screamo και γενικα
μοντέρνο υλικό.

ακούστε τούτο δω μάγκες/ισες

stoic violence το ομώνυμο 12’’

http://stoicviolence.bandcamp.com/

cheers σε power fades για την πρόταση!