Punk / Ska Punk κυκλοφοριες

Αυτά είναι. Σε άλλα νέα. Φιλαράκος καλός θα δει σήμερα αύριο το τελευταίο λάιβ των Neon Piss στο San Fransisco.

Διαλύονται

Κρίμα για Neon Piss :frowning:

Άντε να βγεί τίποτα από Portland γιατι η αγία τριάδα της πόλης (The Estranged, Red Dons και Autistic Youth προφανώς) μαλακίζεται…

Ντίνο, ωραίο και το κειμενάκι για Blank Pages :smiley:
Αν και έχω μια ένσταση για την χρησιμοποιήσει του όρου “pop punk” αλλά αυτό φαντάζομαι θα 'χει να κάνει με το πως το 'χει ο καθένας στο μυαλό του.

χαχ θενξ τα πολλά λόγια είναι περιττά. Well, ως pop-punk το έχω στο μυαλό μου καθαρά αλλά είναι πράγματι κάτι το υποκειμενικό!

Grym, διαβασε λιγο παραπανω για Autistic Youth. :wink:

Διάβασα, γι’αυτό το έγραψα.
Εκτός (κάπως) από Red Dons, οι υπόλοιποι 2 ήταν (δισκογραφικά) χαμένοι στο διάστημα…

Ολοκληρο το ΕΡ απο Warsong.

[B]http://warsong.bandcamp.com/album/restitution-no-nostalgia-recs[/B]

Αυτή την super rock n roll αλητέια την έχετε ακούσει???

Black Gust - Psychedelic Maelstrom 7" EP από Κροατία. Μεταξύ των labels που το έβγαλαν είναι και το δικό μας world’s appreciated kitsch records.

rkl-annihilation time-night fever blend!

το από πάνω ήταν τρελή έκπληξη , βρεθηκε ψιλο κατα τύχη στα χέρια μου , και τελικά με έκανε μάγκα :slight_smile:

το’χα στα top για κανά 3μερο.

Τίμιο 7άρι. πολύ.

ακούμε εδώ:

Έτσι σας θέλώ μερακλάρες όλους!

Και καινουριο Night Birds. Σερφ πανκ ρε.

[B]http://takenbysurpriserecords.bandcamp.com/album/born-to-die-in-suburiba-lp[/B]

Νεο Fredag Den 13:e, Παρασκευη και 13 ελληνιστι, μας ειχαν επισκεφθει στο οχι και τοσο μακρινο παρελθον. Πρωτη εντυπωση τουμπανακι, βλεπω να παιζει πολυ αυτο το καλοκαιρι.

τί στον πούτσο θα πρωτοακούσουμεεεε???

δεν άντεχω άλλο, χα!

Μόνο αν είναι καλό το ακούω:p

5-4-3-2-1 Perhaps? by Snuff… καιρό είχαμε να τους δούμε…

RED DONS are excited to announce our latest release “Notes on the Underground.” Grave Mistake is officially releasing this three song EP in August but we will have a limited tour press available at our shows in July. Taken by Surprise will release ?Notes?? in Europe later this year. Go to www.reddons.com to hear a song from the record and check out tour dates.

[SPOILER][/SPOILER]

[B]Red Dons - Dead Ender[/B]

τον τελευταιο καιρο αυτο το τοπικ εχει γινει το αγαπημενο μου σε ολο το φορουμ…

Τι θεοι αυτοι οι Red Dons?!?!?!?Ακουω το Auslander και το Fake meets failure και εχω φαει τρελο σκαλωμα.Γαματες μελωδιες,γαματοι στιχοι,γαματα συναισθηματα και ειδικα στο fake meets failure γαματα “ψυχεδελικα” φωνητικα.

Λίγα [B][U]α[/U][/B][B][U]συνάρτητα λόγια[/U][/B] πάνω στην punk rock μπάντα της χρονιάς

[SPOILER][/SPOILER]
ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ΜΠΑΝΤΑΡΑ :!:
Έσκασε απ’το πουθενά! Πολύ καλό το Dead Ender, αναμένουμε σε αναμμένα κάρβουνα…

Πάντως οι Nuclear Spring δε μου είπαν και πολλά… αλλά θέλω να τους ακούσω σε LP με μπόμπα ήχο.
Ενώ απ την άλλη το 7αρι Black Gust διαλύει το σύμπαν!

νέο κομμάτι και νέο 7άρι από Terrible Feelings. Μ’ άρεσε

[B]http://ghettoblastermagazine.com/2013/song-premiere-terrible-feelings-i-dont-even-know-you/[/B]

Πολύ πολύ καλό :thumbup:
Καλά, αν βγάλουν κι αυτοί φέτος δίσκο θα χαθεί τελείως η μπάλα…