Queensrÿche

εχουμε δει πολλους μεγαλους τραγουδιστες να πεφτουν…αλλα τετοιο πεσιμο δεν νομιζω να εχει ξαναγινει…μιλαμε για καταρρευση σε ολα τα επιπεδα…και αν αναλογιστει κανεις οτι μια φορα και εναν καιρο ο εν λογω τυπος καθοταν στο εβερεστ του ροκ τραγουδιου,η πτωση γινεται ακομα πιο επιπονη…

κριμα…

για μενα η κορυφαια λαιβ στιγμη του,απο το 2001…ετσι για να θυμηθουμε…

Αυτοί πλέον έχουν περάσει στα όρια του κωμικού.
Απαράδεκτοι, ακόμα για ανέκδοτο. Η δε μπάντα του tate εντωμεταξύ, χειρότερη και από tribute ryche της γειτονιάς, εκτός δλδ από την απόδοση του tate. Το empire που 'χει στα σχετικά βίντεο είναι τραγέλαφος.

αν πιεις 3 μπουκαλια κρασι δεν σου φαινεται τοσο χαλια :stuck_out_tongue:

Τα backing vocals εντωμεταξύ στο empire.

γιατι τι εχουν;τι δεν σου αρεσε σε αυτα; :lol:

Αυτό, μόνο και μόνο για την εισαγωγή…:!:
Απίστευτοι.

Best I Can σε μια ντροπιαστική εκτέλεση :
http://www.youtube.com/watch?v=7WTHhIqWewE

το ειδα και εγω πριν αυτο…ουτε για το Ελλαδα εχεις ταλεντο δεν κανουν…

επιτέλους! το όνειρο μου μπορεί να γινει πραγματικότητα. μπροω να μπω στην μπάντα!!! και ας μην ξέρω κάτι να παίζω. γιατί απο οτι βλεπω και αυτοί…

*τα πλήκτρα στο best ειναι να γελάς καμια ωρα. αλλά απο την άλλη η ιστορία ειναι για να κλαις…

Το κοινό απο κάτω πρέπει να έχει υποστεί ακουστικό βιασμό

Χελλφεστ το 09 παντως η αποδοση ηταν κατωτερη απο το ενα βιντεο που ειδα. Αλλα εκατσα μεχρι το τελος λεω Queensryche ειναι αυτοι

εντωμεταξυ σε ολα αυτα τα βιντεακια ειναι απο κατω ενας τυπος που υποστηριζει μεχρι θανατου τον Tate…μαλλον ο ιδιος πρεπει να ειναι ή καμια κορη του :lol:

Απεφευγα να ακουσω οτιδηποτε απο Queensryche μετα το “σχισμα”, ωστοσο απο περιεργεια ειδα και ακουσα το Eyes of a Stranger που ποσταρατε εδω.

Με επιασε μια θλιψη.

Είδα τα δύο βίντεο. Χαίρομαι που το έκανα, γιατί κατέληξα κι επίσημα ότι δεν θέλω να ξανασχοληθώ με ό,τι φέρει το όνομα του Tate. :slight_smile:

Υ.Γ. Είναι που είναι κακή η backing band(γιατί για τέτοια μιλάμε, άντε και Ελλάδα με τους Suicidal Angels), αλλά τι αμπάλι αυτός ο Gray γαμώτο. Το πως καταστρέφει το κομμάτι ειδικά στο τέλος δεν λέγεται.

Δηλαδή κατά την άποψή σου σώζεται ο Tate εδώ; Όντως;

Πόσο χειρότεροι μπορούν να γίνουν; :lol:

αυτό κατάλαβες; Φυσικά και όχι, απλά επειδή είναι τόσο απαράδεκτος, σχεδόν παραβλέπεται το γεγονός της αμπαλίασης που τον συνοδεύει.

Το αλμπουμ ειναι καλο παντως, κι οταν λεμε καλο εννοουμε καλο τελειως απενεχοποιημενα. Απλα ειναι λιγο μοντερνοροκ αν κανει σε καποιον το υφος

Α οκ, το “εκτος” το μετέφρασα αλλιώς. Είπα κι εγώ! :lol:

Κριμα, κριμα, κριμα… Καταντια ο Tate ειναι για λυπηση πλεον…

Κριμα ειναι που δεν θελει να καταλαβει οτι ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα η μπαντα queensryche εχει τελειωσει,ειτε μουσικα ειτε εμπορικα σαν brand name απο το οποιο εβγαζε τα λεφτακια του,πιθανον αυτο θα το αντιληφθει σε περιπτωση που χασει το ονομα στα δικαστηρια.:roll:

Το ονομα Queensryche εχει τελειωσει και μουσικα και εμπορικα, συμφωνω απολυτα. Γιατι ομως πρεπει να σοδομιζουν το πτωμα αυτου του καποτε τιτανοτεραστιου ονοματος?