Rage Against The Machine

Δε πιστεύω οτι σε τέτοιο νήμα, δεν υπάρχει θέμα για αυτό το συγκρότημα! Συγνώμη παιδιά αλλα είστε απαράδεκτοι…! :slight_smile: (Εκτός και αν δε το είδα! Τότε με συγχωρείτε)
The best band in the fucking universe!!!

Απίστευτοι! Κορυφαίος κιθαρίστας, κορυφαίος φρόντμαν, κορυφαίοι στίχοι, κορυφαία λάιβ! Από τα συγκροτήματα που λιώνω όταν έχω πολλά νευρά και κωλοχτυπιέμαι!

πολυ ωραια μπαντα, αρκετα πρωτοτυπη και με ωραιο στιχο. αντε να κανουν και απ’δω καμια βολτα με το reunion…

ΝΓΚΑΒΛΑ.
Απλα οποτε ακουω θελω να σπασω τα παντα. Τους θελω για λαηβ.

Ναι.Οπως τα λετε.
Γαμουν.

Θα συμφωνήσω κι εγώ απόλυτα. Το live που είχαν βγάλει πριν διαλυθούν είναι απίστευτο. Και οπτικά και ακουστικά. Δυστυχώς τότε που είχαν έρθει Ελλάδα δεν είχα πάει:(

οι ανθρωποι γαμανε απιστευτα!! οντως θα ταν γαμω τις φασεις ενα Live !

τωρα ειναι μαζι η ειχαν κανει reunion για λιγες συναυλιες???

Ω ρισπεκτ οντως! Ξεχωριστός ήχος, ενδιαφέρων στίχος και πράγματι απίστευτα ξεσηκωτικοί…

Θυμάμαι ότι είχα ακούσει το Killing in the name και είχα τρελαθεί να αγοράσω το ντεμπούτο τους το οποίο και με ψιλοαπαγοήτευσε. Για εμένα ο δίσκος είναι άνισος, καθότι τα 5 πρώτα τραγούδια αποτελούν αριστουργήματα, αλλά απο εκεί και πέρα χάνει τη δύναμη του. Ίσως εγώ να είμαι ο περίεργος της υπόθεσης αλλά έτσι το ένιωσα. Απο εκεί και πέρα δεν μου έκαναν και τόση αίσθηση οπότε δεν τους έψαξα περρισσότερο.

Αγαπημένο κομμάτι: Settle for nothing

[SIZE=“3”]Groovατο group ![/SIZE]
8)

Συμφωνώ με το αγαπημένο σου κομμάτι, τα σπάει. Διαφωνώ με την ανισότητα που λες. Όλα τα άλλα άλμπουμ τους όντως είναι λίγο άνισα λίγο ή πολύ. Το πρώτο είναι άψογο και το θεωρώ καρακλασικούρα. Μηπως να του έδινες μια δεύτερη ευκαιρία; Εξάλλου το Wake Up βρίσκεται στο δεύτερο μισό του δίσκου:p

Αυτο!
Πωρωση στο κοκκινο!!

Bulls On Parade, Sleep Now In The Fire, People Of The Sun και δεν συμμαζευεται…

killing in the name of.Πολυ γαματο τραγουδι,αλλα απο κει και περα to style τους δε με πολυ συγκινει.Εχω ακουσει και καποια αλλα που δε θυμαμαι

Το ντεμπούτο τους απίστευτο, όλα όσα εμπεριέχονται σε αυτό είναι ΚΟΜΜΑΤΑΡΕΣ και από’κει και πέρα το Battle of Los Angeles πολύ καλός δίσκος. Το Evil Empire το θεωρώ λίγο κατώτερο όμως και αυτό περιέχει κάποια υπερτιτανομεγιστοτεράστια κομμάτια.

Πολύ groove πάντως και στα live κλείνουν σπίτια οι τύποι. Μακάρι να τους έφερναν εδώ με το reunion αλλά πού τέτοια τύχη…

www.novarock.at…:smiley: Θα μιλησω τον Ιουνιο εγώ…:stuck_out_tongue:

Το ντεμπούτο τους ήταν ο απόλυτος δίσκος. Δυναμίτης από την αρχή μέχρι το τέλος. Κι ένα από τα καλύτερα live group του πλανήτη, για όσους δεν έχει τύχει να δουν τσεκάρετε το dvd του Battle of Mexico City. Δεν ξέρω αν το “έχουν” ακόμα τώρα με το reunion αλλά καλή φάση θα ήταν να ξανάρχονταν. Στην Πετρούπολη το 2000 είχε γίνει χαμός.

ΓΚΑΒΛΑ!!!
Το ντεμπούτο γαμάει και δέρνει και δε σου αφήνει πολλές επιλογές, πέρα απ’ το να ρίξεις τους τοίχους του σπιτιού σου και να δείρεις τους γείτονες. Πώρωση στο έπακρο, αγαπημένος δίσκος, χελγιεα!

μεχρι και ο Halford εχει πει οτι το ομωνυμο απο RATM ειναι απ’τα αγαπημενα του album…

Για μένα παιδιά είναι το καλύτερο συγκρότημα ever! Τους ακούω απο 15 χρονων και τωρα ειμαι 27!
Δε θα τους ξαναφέρουν γαμώτο? Έχουν ανακοινώσει τόσες συναυλίες και ελλάδα τίποτα ακόμα! Με βλέπω να φεύγω ιταλία το καλοκαίρι!

Lewnidas Vranas >>>>>>>>>>>> 90s Burnout Night <<<<<<<<<<<< Swthrhs Diamanths

 &gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;            Tool                                Faith no More                        Queens Of the Stone Age    &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

                       Kyuss                                Soundgarden                               Monster Magnet

 &gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;          Mars Volta                          Smashing Pumpkins                            Porcupine Tree       &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

                    Nine Inch Nails                       Alice In Chains                               Pearl Jam

 &gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;     Rage Against The Machine                 A Perfect Circle                                  RHCP             &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

Place : Alley Cat , Kwnstantinoupolews 50 , Gkazi

Date : Thursday April 10th , 2008

Time : 22.30

Entrance : Free

Prepare yourselves