Rage Against The Machine

Καποτε ελεγα οτι ειναι η αγαπημενη μου μπαντα και πλεον μπορει να μην το λεω αλλα δεν το ξελεω. Η ΠΟΡΩΣΗ μιλαμε. Δηλαδη, νταξει, σε κανουν να σκεφτεις εκτος απο το να κοπανηθεις, τι καλυτερο για μια μπαντα; Αντε να περασουν κι απο δω μια βολτα, να ολοκληρωθω σαν ανθρωπος :Ρ

Γαμάτοι!

Πρεπει να ολοκληρωσουμε τον οργασμο μας… Τοσες καυλες ειδικα με το Rage against the machine και το Battle of LA πρεπει… Πρεπει να χυσουμε κ μια φορα!!! Ειναι το απολυτα πορωτικο συγκροτημα! Ετσι κ ερθουν Ελλαδα σε μια βδομαδα θα κανουν sold out! Zack =Θεος

παλιοτερα ακουγα φανατικα, ειναι και γαμω το συγκροτημα.
ειναι πολυ τσε γκεβαρα, τους δειχνει και σε μια μπλουζα του τσε που εχω.

Απ’ τα συγκροτήματα που ακούω ευχάριστα ειδικά όταν έχω νεύρα ή όταν θέλω να έχω νεύρα.Πολύ καλός κιθαρίστας και εντυπωσιακός frontman,επίσης πολύ δυνατά live.

Rage Against The Machine και στρατός παιδιά. Λέει.

Όταν (και αν!) πάτε ποτέ φαντάροι, θα με θυμηθείτε!!!

Σε φάση “fuck you! I won’t do what you tell me!” ? :stuck_out_tongue:

Ακριβώς :wink:

(άσχετο αν το κάνεις περισσότερο για ξέσπασμα εκείνη τη στιγμή επειδή σου έσπασαν τα νεύρα!)

Μοrrello και dry bread 8)

δικια μου εισαι συ

΄πολυ καλο γκρουπ για οταν εχεις νευρα΄
΄πολυ καλο γκρουπ για οταν εισαι στο στρατο΄
΄πολυ καλο γκρουπ για να σπας τοιχους΄

συγνωμη αλλα ποσο ειστε ? 15 ετων ?

ή μηπως απλά ακουτε τα ‘γκραν γκραν’ απο τον μορελλο και εκει τελειωνει η δυνατοτητα/επιθυμια σας να αποκωδικοποιησετε τις προθεσεις του γκρουπ ?

rage against the machine.οργη εναντια στη μηχανη.

απο τον τιτλο κιολας θα επρεπε να εχετε καταλαβει οτι δεν ειναι απλα ενα 'πορωτικο΄γκρουπακι.τετοια ειναι οι green day ,οι offspring ,οι blink 41 και λοιπα γκρουπ της πλακας.

διαβαστε λιγο στιχους.δειτε συνεντευξεις τους.προσπαθηστε να καταλαβετε την ιδεολογια που διαποτιζει το εργο τους.

εκτος εαν ειστε 15.οποτε οκ τοτε θα παω πασο.οταν ο αλλος ειναι 15 δεν εχεις πολλες απαιτησεις απο τον αλλον.

οσοι εχουν αντιρρησεις με τα λεγομενα μου να απαντησουν με επιχειρηματα και οχι με αναρθρες κραυγες.ευχαριστω.

[B]In the right light, study becomes insight
But the system that dissed us
Teaches us to read and right

So called facts are fraud
They want us to allege and pledge
And bow down to their God
Lost the culture, the culture lost
Spun our minds and through time
Ignorance has taken over
Yo, we gotta take the power back![/B]

ακου εκει μουσικη για να σπας τοιχους…

Awake, με όλο το θάροος και το σεβασμό, δε θέλω να στην πω με αυτό, αλλά γιατί σε κάθε θρεντ να μας λες πως πρέπει να βλέπουμε/ακούμε κάποιον καλλιτέχνη/συγκρότημα;

ααααουργκκκμπρζζζ <–άναρθρη κραυγή

Βασικά νταξ εγώ έχω άλλη απορία. Γιατί ενώ θες να εκθειάσεις ένα τόσο μεγάλο γκρουπ παρόλα αυτά πάλι θα βρεις το χρόνο να κράξεις κάποια άλλα για να το εξυψώσεις? Δλδ κάπου εκεί τελειώνουν τα επιχειρήματά σου?
Και αυτό είναι κάτι που το κάνουν πάρα πολλοί, όχι μόνο εσύ. Φυσικά το μόνο που δείχνει είναι ή εμπάθεια ή συμπεριφορά 15χρονου. “Γιατί σου αρέσουν ρε Παναγιωτάκη οι Μεταλλικα?” “Ρε συ θείο δεν καταλαβαίνεις τι είναι οι Μετάλλικα. Δεν είναι σαν τη Βίσση και τη Βανδή που ακούς στο ράδιο και χαίρεσαι! Πήγαινε άκου το μεγάλο φλούφλη το Φοίβο και άσε μας τώρα”

Κατά τ’ άλλα στην ουσία του ποστ σου είχες δίκιο αλλά τι να το κάνεις

Τι,δεν είναι οι ratm ακροδεξιό σχήμα με φασιστική νοοτροπία? 8O Δεν μ’ αρέσουν τότε [-X

Απο τις κορυφαιες μπαντες των 90’s.Για να πω και την αμαρτια μου με ψιλοενοχλει σε σημεια η φωνη του zack de larocha αλλα θεωρω τον morello μεγαλο κιθαριστα(καποιος απο τους power rangers του forum οχι απλα συμφωνει αλλα βαραει προσοχη).

:bow2::bow2::bow2::bow2:

Απορια!!!
“Ξερει κανεις πως λεγοταν η προηγουμενη μπαντα του Ζακ(εκει που τον ειδε κ ο Τομ και επαθε την πλακα τ) και αν εχουν βγαλει τιποτα???”

oxi re gamoto!!πανω που ειχα αρχισει να τους ακουω νομιζωντας τους για φασιστομουτρα

ΜΑΝΙΦΕΣΤΟ
ΠΟΡΩΣΗ
ΜΟΥΣΙΚΑΡΕΣ

Κάντους 2!

Destroyer, ξέρω τους Inside Out σαν προηγούμενη μπάντα του de la Rocha, αυτούς λες;

Και τώρα που λέμε για de la Rocha έχει ακούσει κανείς τίποτα από One Day as a Lion; Στη wikipedia είδα ότι είναι μια καινούρια μπάντα του.

οπως λεει και η wretch ο zack de la rocha ξεκινησε απο τους inside out (στους οποιους συμμετειχε ο vic dicara μπασιστας της hardcore groupαρας shelter)με τους οποιους ηχογραφησε το ep no spiritual surrender(το οποιο υπαρχει αμα σε ψηνει και ειναι πολυ καλο αν και ο zack δεν τραγουδα με τη γνωστη χροια του)μετα το οποιο διελυσαν.Πιο πριν ο zack ηταν μελος των juvenile expression σε ρολο κιθαριστα ομως μαζι με τον μετεπειτα συνεργατη του στους ratm tim commerford και με τους οποιους δε καταφερε τιποτε αλλο περα απο live.