Rammstein European TourDates

Πόσο είχε το τικέτο στο Βελιγράδι.
70 έκανε για το live στο Βερολίνο.

Αντε κ πλησιάζουν οι μέρες :slight_smile:

52 euros στο fan pit μπροστα στη σκηνη +10 τα μεταφορικα.Τα υπολοιπα,αρενα,κερκιδες κτλ αρκετα φτηνοτερα,δε θυμαμαι ποσο.

ακυρη ερωτηση,διαγραφτε το ποστ μου

παντως απο αυτα που διαβαζω στις τελαιυτες σελιδες,συμφωνω με τα λεγομενα του ειντζελ ντεθ,γιατι ρε παιδια καλα κανουν και δεν τους φερνουν???δεν θα ερθει κοσμος νομιζετε???εγω καθε μερα που λιωνω τα βιντεακια τους στο γιουτουμπ,οι μισοι ή θα γραφουν στο τελος"…from greece"…η θα εχουν ονομα “kostasomagas”…δεν λεω οτι θα ερθουν ολοι αυτοι απο το ιντερνετ…αλλα πιστευω εχουν μεγαλο κοινο εδω…και δεν ξερω αν το ξερετε βγαλανε και αλλες ευρωπαικες ημερονιες μεχρι 13-6-2010…ουτε τωρα ειδα ελλαδα…και επειδη δεν ξερω πως κανονιζονται και πως λειτουργουν ολα αυτα(ποιος κανονιζει να τους φερει εδω,πως κ.α)…αναρωτιεμαι γιατι ενω πανε σχεδον σε ολη την ευρωπη δεν ερχονται εδω…

Ανακοινωσαν για Νova rock το καλοκαιρι…:!:

και Rock Am Ring / Im Park

ψηνομαι πολυ ασχημα να ταξιδεψω γιανα δω το συγκεκριμενο γκρουπ

Λιγότερο από μήνα πλέον!!! :slight_smile:

Επειδη ειναι ενα θεμα που ασχολουμαι εδω και 2 με 3 μηνες (εννοω τα live των RAMMSTEIN στην ευρωπη) και τελικα εκλεισα για 4/2/2010 στο λονδινο, εδω η πιθανοτητα επαιζε παρα πολυ για καπου στο Μαιο.Τις συζητησεις ειχε ξεκινησει η γνωστη σε ολους μας εταιρια ( μην ονομασω ισως ειναι καλυτερα) αλλα τελικα ειταν πολυ μεγαλο το “οικονομικο πακετο” που ζητουσε το group, οποτε οπως καταλαβαινουμε ολοι μας, οι συζητησεις σταματησαν.Το γιατι φανταζομαι πως ειναι το οτι οι διοργανωτες μαλλον φοβηθηκαν οτι δεν θα καλυφθει πληρως σαν event απο την προσελευση του κοσμου.Συμφωνουμε ή οχι δυστυχως τις αποφασεις δεν τις παιρνουμε εμεις.Αυτα.

Όσοι μπορείτε να πάτε παιδιά, διαφορετικές παραγωγές για κάθε κομμάτι, φωτιές πάντα και παντού. Δε ήμουν ποτέ φανμπόης αλλά πήγα στη Βαρκελώνη ήταν το καλύτερο show που έχω δει ποτέ. Και αν θέλετε να απολαύσετε όλα όσα γίνονται στη σκηνή, να είστε σε θέση και ψηλά.

χαιρομαι γι αυτο που λες γιατι οι θεσεις μας, ειναι ψηλα και το χα λιγο αγχος να σου πω την αληθεια!!! :smiley:

αυτα ειναι σιγουρα η απλα φημες???

φημες η οχι φιλε μου το θεμα ειναι οτι εδω δε θα τους δεις οποτε τι σκας? :slight_smile:

Μιας και ρωτας παντως φημη ηταν μονο η ημερομηνια που θα επαιζαν ΑΝ επαιζαν. Ισχυει οτι υπηρξαν επαφες και το γνωστο “παζαρεμα” αλλα τελικα ναυαγησε. Βεβαια οτι σου λεω ισχυει προς το παρον…you never know…

+άπειρο!!
Ήμουν στην ίδια συναυλία και πραγματικά έπαθα την πλάκα μου με αυτό που είδα. Σκηνική παρουσία για σεμινάριο και απίστευτη θεατρικότητα σε όλα τα κομμάτια τους. Με λίγα λόγια τρομερό σόου με φωτιές-πυροτεχνήματα-καπνούς τα πάντα όλα!! highlights το Du Hast (νομίζω ήταν σε αυτό) που παίρνει φωτιά όλη η σκηνή μπροστά, και στο benzin που βάζουν φωτιά ένα τύπο που ανεβαίνει στην σκηνή!!

Και ένα δείγμα του τι θα δείτε (από δική μου κάμερα)…

καλα μην εισαι τοσο σιγουρος,που ξερεις του χρονου παραχρονου…

πολυ ωραιο βιντεο φιλε…καλη ποιοτητα επισης :slight_smile:

γι αυτο σου λεω you never know…

μακαρι παντως,εχω πει και ο Τιλ οτι στα 50 του(σε 4 χρονια) θα σταματησει για να περασει πιο πολυ χρονο με τα παιδια του(που εχει παρα πολλα με παρα πολλες γυναικες!!)…ελπιζω να βγαλουν και αλλον ενα δισκο μεχρι τοτε…:frowning:

δεν γίνεται να μην τους δω και φετος!!! αφου δύσκολα παιζει να έρθουν ελλαδα… παρακαλαω να ερθουν σε καμια βουλγαρια ιταλια να δουμε άσπρη μερα!!!

Ωραιιιο πακετάκι!!!Οι Combichrist είχαν έρθει αν θυμάμαι καλά κ εδώ τον Απρίλιο με Covenant…