Rap-Hip Hop

Russell καρφώνω στη μάπα Oklahoma

snikaros mono ein’h fash sto ellada pleon!

Φίλε τώρα το άκουγα! Απάντηση του Εισβολέα στο μοντέρνο hip-hop. Μου αρέσουν 2-3 του Snik αλλά μέχρι εκεί.

1 Like

oti χειροτερο ρε φιλε

Πες μου τι rappers ακούς από Ελλάδα. Αυτό πες μου μόνο, τέλος!

Σεβασμός στην παλιά σχολή.

Ουτε απο Ελλαδα, ουτε απο πουθενα.

1 Like

Τσακίστε το hip-hop σε κάθε γειτονιά :stuck_out_tongue:

Πάντως ο φίλος σου ο @freedomofrock έχει διαφορετική άποψη. Κάνω quote το σχόλιό του.

Ευτυχώς που είναι αυτός moderator και όχι εσύ γιατί θα το είχες διαγράψει το thread. Βασικά θα το είχες εξαφανίσει :joy:

Ποστ του 2007, χαχα.

Εμμένω βέβαια στη συγκεκριμένη θέση. Αν και πλέον ότι μ’ αρέσει από συγκεκριμένους ήχους είναι ελληνικές μπάντες με πολιτικό στίχο κατά κύριο λόγο.

απο ελλαδα τιποτα ειδικα οι συγκεκριμενοι πλεον εχουν καταντησει οτι χειροτερο μονο ξενο εδω και πολλα χρονια

Πρέπει να είσαι πολύ σταθερός στις απόψεις σου. Πριν 3 μήνες ανέβαζες τραγούδι του Έλληνα ράπερ Anser και έλεγες πόσο γαμάτος είναι και τώρα λες ότι ακούς μόνο ξένο ραπ και από Ελλάδα τίποτα.

Ούτε ο Αλέξης τέτοια σταθερότητα στις απόψεις του. Ο Κούγιας εννοώ, όχι ότι ο άλλος πάει πίσω.

Ναι και?? Επειδή είπα αυτό τι έγινε πήγαινε να ακούσεις τα σκουπίδια τώρα, πήραν οι μλκς το Νεοέλληνα άκου και το κατέστρεψαν 2017 αυτό είναι το ραπ στην Ελλάδα

Θες να πω για φασαρίες, αλητείες, ξύλο και φου;
Πώς κατούρησα την λήτισσα που τό παιζε πρεζού.

Ωραίο μπάσο στο τραγούδι. Συν τρομπέτα, σαξόφωνο κτλ.
Γενικά γαμάτο τραγούδι, γάμησε ακόμα μία φορά ο 12ος.

Σκάει Μεγάλος Ήρωας 2, λογικά θα γαμάει. Εν τω μεταξύ τίγκα στο φάρμακο είναι ο πούστης.

Υπάρχει ακόμα ο μηδενιστης :joy::joy::joy:

Δίσκος παρωδία ο καινούργιος του μηδε

Απ’ ότι βλέπω έχει σημειώσει αρκετά μεγάλη επιτυχία ο δίσκος και έχει ταράξει τα νερά της εγχώριας hip hop. Δες μόνο τα views που έχει κάνει το τραγούδι “Μην το κάνουμε θέμα”.

By the way το καινούριο άλμπουμ του ΛΕΞ το έχεις ακούσει?

@trunksan Αυτό για σένα από το νέο δίσκο του Μήδε!

Λοιπόν… έτυχε να είμαι στην παραγωγή ενός βίντεοκλίπ του ΝΟΕ. Η μουσική είναι χάλια, αλλά φυσικα γούσταρα, εγώ πληρωνόμουνα και εκεί που τρώς δεν φτύνεις!