Real madrid

την τσελσι ομως? :wink:

Και εμενα απ οτι ξερεις η Γιουναιτεντ ειναι στην καρδια μου αλλα η μεγαλυτερη αγαπη μετα τον Παναθηναικο ειναι η βασιλισσα!!!Τωρα ας κερδισει ο καλυτερος :slight_smile:

Δύσκολη η κλήρωση, όπως και αναμενόταν μιας και τερματίσαμε 2οι στον όμιλο.
Η ManUtd είναι πεσμένη σχετικά με πριν 2-3 χρόνια όμως και εμείς πρέπει να ανεβάσουμε πολύ την απόδοσή μας αν θέλουμε να σκεφτόμαστε πρόκριση.

3-1 απο την Μαλαγα λιγο πριν ληξη το παιχνιδι!!!Ρε ποσο μπουρδελο την εχετε κανει την ομαδα;;;[-X

Απίστευτο ματς στο Μπερναμπέο…

Δεν υπάρχουν αυτά…

Το σκοτωσαμε το θηριο τελικα [-X

Από το 5 παίζαμε με 10. Δύο δοκάρια, πολλές φάσεις και τρομερός ρυθμός στο ματς…

Παράξενη η επιλογή…

Tελικα ειμαστε μεγαλο μπουρδελο φετος.Γεια σου ρε Μουρινιο γιγαντα :slight_smile:

Το κάνει για να έχει μεγαλύτερη αξία η κατάκτηση του Τσουλού το Μάη…

κατι ακουσα οτι πηγε ενας να ζητησει αυτογραφο απο τον Μουρινιο και τον χτυπησε

Ετσι οπως ειμαστε θα μετρησουμε πολλα απο την Γιουναιτεντ

Ποια Γιουνάιτεντ μωρέ, εδώ έριξε στη Λίβερπουλ λιγότερα από όσα έβαλε η Στόουκ και η Βίλλα…

Μεγάλο ματς η Ρεάλ σήμερα. Σιχάματα…

Με καποιο τροπο επρεπε να παρει η ομαδα τα πανω της :slight_smile: Περα απο την πλακα διαβασα οτι ηταν μαγικη εικονα το σκορ σας εκοψε 2 ευκαιριες με οφσαιντ και αλλες τετοιες ομορφιες αλλα μην ανησυχεις ετσι οπως ειμαστε μπορειτε να νικησετε και 3-0 στον επαναληπτικο το πιστευω

Ναι μπορούμε,μέχρι να μη μας δώσει ένα ακόμα πέναλτι ας πούμε ή να βρει κανα δυο offside ακόμα. Αηδία έχει καταντήσει, όποτε μπορούμε να κάνουμε ζημιές, έστω να βάλουμε ένα γκολ, σφαγή. Απλά ξέρεις πως το παραμικρό σε διπλά παιχνίδια κοστίζει. Ε σήμερα, νομίζω πως απλά μας έδειξαν ποιος θέλουν να περάσει. Είχαμε κατοχή, είχαμε ευκαιρίες (τι έχασε ο μαλάκας ο ΑΕΚ-τζής), ε, δε θέλει πολύ, με τη Ρεάλ παίζεις, θα βγάλει φάσεις… Άντε, έχουμε άλλα δύο ματς σε μια βδομάδα να πάρουμε το αίμα μας πίσω. :twisted::twisted::twisted:

μονο τα γκολ εχω δει και 2-3 φασεις ακομα αλλα διαβασα για σφαγη, χρονια λεω για καταργηση των διαιτητων και χρηση ηλεκτρονικου συστηματος να ξεμπερδεψουμε με αδικιες…
φανταζομαι την εκπληξη του βαλβερδε οταν σφυριζαν οφσαιντ τους παιχτες του…:stuck_out_tongue:

…χαχα, το ίδιο σκεφτόμουν κι εγώ…

Γίνονται αυτά τα πράγματα;;;

:lol::lol::lol::lol:

Χαχαχαχαχαχαχαχα εγραψες!!!