Real madrid

Με αυτες τις κινησεις θα στοιχισει πολυ στην ομαδα πιστευω.
Ηδη γκρινιαζει ο Κριστιανο γιατι θελει να ειναι η μοναδικη ντιβα στην ομαδα.
Ο Κασιγιας γιατι δεν παιζει βασικος?Δεν ηταν μονο θεμα Μουρινιο?

Δηλαδη τωρα για αριστερο μπακ εχει μονο τον Μαρσελο ;
Και δεξια εχει ουσιαστικα ακομα μονο τον Αρμπελοα ;

Ελεος !
Οσο για επιθετικο υποθετω οτι κορυφη θα παιζει ειτε Benzema ειτε CR7 …

δεν εχει αλλον για στραικερ.

Περα απο το κεντρο σε ολες τις αλλες θεσεις βλεπω κενα. Και δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι εδωσαν τον Καγιεχον στην Ναπολι. Μονο τον Ισκο απο την Μαλαγα βλεπω ως καλη μεταγραφη.

Γουσταρω Μπειλ αλλα ειναι παρα πολλα τα χρηματα. Θα μπορουσαν να εχουν κανει 2-3 φοβερες μεταγραφες με αυτα τα λεφτα και να κλεισουν πολλες τρυπες.

χωσε θεουλη

Ωραίο πέναλτι ρε :!:

O Πέπε της καρδιάς μας…

Τύφλα να έχει ο Πέκοβιτς…

Στο 94’ κιόλας. Ενώ έχει δείξει 3’ λεπτά καθυστερήσεις.
Και όλα αυτά γιατί ο κύριος Ancelotti επιμένει να βάζει Arbeloa δεξί μπακ (από την πλευρά του ήρθε το 1-1 στο 90’) και χθες παρέδωσε μαθήματα προπονητικής με τις αλλοπρόσαλες αλλαγές του.

:lol3::lol3::lol3::bow2:

…ερε τι ιδέες δίνει αυτό, σε πολύ κόσμο εδώ πέρα:p :slight_smile: :!:

Έβλεπα το πρώτο γκολ του Ρονάλντο στη νίκη της Πορτογαλίας χθες μέσα στη Σουηδία. Είναι τόσο σοκαριστικά δουλεμένο αυτό το απλό πράγμα που έχει κάνει σε τόσα ματς που ακόμη δυσκολεύομαι να πιστέψω το πόση δουλειά πρέπει να έχει ρίξει στις προπονήσεις.

Αν το δείτε το βίντεο, από τη στιγμή που βλέπει που βρίσκεται η εστία μέχρι τη στιγμή που σουτάρει δυνατά, έχει προχωρήσει περίπου 10 μέτρα, διαγώνια από την εστία και παρόλα αυτά στέλνει τη μπάλα εκεί που πρέπει -ακριβώς δίπλα από το δοκάρι- και αυτό δίχως να έχει κόψει ταχύτητα που θα επέτρεπε στον αμυντικό να τον φτάσει.Μιλάμε για καταπληκτική αίσθηση του χώρου στο γήπεδο. Πόσες χιλιάδες φορές θα τον είχε ο Φέργκιουσον και ο Μουρίνιο να το κάνει αυτό μέχρι να μάθει να σουτάρει γωνίες χωρίς να βλέπει;

εχει σκοράρει σε ολα τα λεπτά λέει.

Τον είδα λαιβ πριν 3 χρονια στη νίκη της Ρεάλ απέναντι στην εσπανιολ . Λοιπόν καθομουν πρώτη σειρά στη γωνία του κόρνερ . Εγω τέτοιο παιχταρα , με τέτοια σωματικά προσόντα δεν έχω ξαναδεί . Πέρασε σε μια φάση απο μπροστά μου και δεν τον πρόλαβα , ούτε να τον δω . Μπετό είναι ο πουστης ! Σίδερο . Απλά είναι άτυχος και θα μνημονεύεται μετα απο τον κοντό . Αν και δεν τους ξεχωρίζω .

Metalheart

Επειδη ειμαι δουλεια και δεν βλεπω θελω να ρωτησω αν ηταν ολα τα πεναλτι και η κοκκινη στον Ραμος

0/4 όμως! :lol:

Καταλαβα

αμα κατάλαβες από αυτά που σου λέει ο γρακχος, σώθηκες. του ινιεστα [B]είναι [/B]πέναλτι. τι άλλο να του κάνουν? τρώει μια με το γονάτο και γεια σας. κανείς δεν πάει στην μπαλα(μουρινιο ζεις)
του νειμαρ [B]δεν φαίνεται να τον ανατρέπει[/B], αλλά πέναλτι/κόκκινη και παίχτες της ρεαλ να μην σηκώσουν το σύμπαν στο πόδι, περίεργο.
υπάρχει και [B]κανονικό [/B]πάντως πάνω στον νειμαρ στο πρώτο ημίχρονο. απλά δεν έκανε σαν μαϊμού ο παίχτης. δεν εχει περάσει απο τα χέρια του ζοσε…

Μαλιστα.Ευχαριστω Κριμσονακο θα δω και εγω τις φασεις αυριο και θα τοποθετηθω

Μην ψαρώνεις, ΚΕΝ. Το δικό σας πέναλτι είναι φάουλ εκτός περιοχής στο οποίο ο Ντάνι Άλβες μόλις που ακουμπάει το Ρονάλντο κι εκείνος πέφτει θεαματικά (πάντως λόγω επαφής με παρατεταμένο πόδι του Άλβες είναι παράβαση - εκτός περιοχής πάντα όμως!), στο πρώτο της Μπαρτσελόνα ο Νεϊμάρ κάνει τους προ δεκαπενταετίας Αλεξανδρήδες και Γιαννακόπουλους να μοιάζουν ερασιτέχνες, και στο δεύτερο ο Ινιέστα απλά προσπαθεί να ελιχθεί ανάμεσα σε δύο πολύ πιο σωματώδεις αμυντικούς της Ρεάλ και πολύ φυσιολογικά καταρρέει - πάντως ανατροπή δεν υπάρχει!

Κρίμσον, του Νειμάρ στο Α’, αν λέμε την ίδια φάση, δεν είναι σε καμία περίπτωση, ο αμυντικός βρίσκει καθαρά και τη μπάλα.

την βρίσκει ρε συ? είναι από την αντίθετη πλευρά(σε σχέση με την μπαλα) το μαρκάρισμα! τι σκατά!
άντε. χεστο αυτό. τα άλλα είναι μια χαρά. άσε τον άλλο να φωνάζει:p

*ρε γρακχε τι λες?! στο πέναλτι του ινιεστα ο άλλος έρχεται, δεν πάει ο ινιεστα!