Real madrid

Απο σημερα στα ημιτελικα!!!

Στα ημιτελικά θέλουμε καλύτερη εικόνα. Παρά το 3-0 η ομάδα δεν με έπεισε.

Τι γκολάρα ειναι αυτη που έβαλε ο bale !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Τόσα χρονια μπάλα τέτοιο πράμα σαν του ουαλου πρώτη φορά !!!

Ποιος θα πιάσει αυτόν και τον cr7 απο την Μπάγερν ;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Δεν ξέρω, αλλά για να είμαι σίγουρος ότι θα γίνει αναφορά:

Ο Ίκερ Κασίγιας μετά τη λήξη του αγώνα έδειξε τι σημαίνει ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ.

Ναι ρε. Μιλάμε για είδωλο !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ειλικρινά, ο μόνος καστιγιάνος/σημαία της Ρεάλ κτλ. κτλ. (που μπορώ να σκεφτώ αυτή τη στιγμή) τον οποίον εκτιμώ και σέβομαι 1000%.

πες ομως

τι [COLOR="#FFFFFF"]___[/COLOR]

τι εκανε

πες τι έκανε για αυτούς που δεν είδαν γαμώ τα ελληνικά μου που θες και εξήγηση . !

Πρωτη κουπα της χρονιας!!!Hala Madrid

Ααααα

Ε, απλά όταν τα υπόλοιπα τσουτσέκια της Ρεάλ πανηγυρίζανε σαν τρελοί, με βουτιές μπροστά στον κόσμο κτλ. (συμπεριλαμβανομένου του κατά τ’ άλλου παίκταρου όταν θέλει Μπέιλ), εκείνος απόλυτα ψύχραιμος συνέχιζε να χαιρετάει έναν-έναν όλους ανεξαιρέτως τους παίκτες και τους ανθρώπους του τιμ της Μπαρτσελόνα. Πρέπει να ήταν ο μόνος που δεν πανηγύρισε.

Κάποιος μπορεί να πει σιγά, και τι έγινε, αλλά εγώ δηλώνω σεβασμό.

Άσχετο/σχετικό… κάποια στιγμή ακούω τους άγγλους σχολιαστές να λένε ότι ο πρώτος τελικός κυπέλλου ανάμεσα στις δύο έγινε το '36, ένα μήνα πριν τον εμφύλιο (!), με νικήτρια τη Ρεάλ… και θυμούμενος κάτι άλλο που διάβαζα σήμερα, σκέφτηκα ότι αυτό δεν είναι ακριβές, γιατί τότε δεν υπήρχε “Ρεάλ” αλλά [B][U]MADRID C.F.[/U][/B] Σα να χει περάσει μια αιωνιότητα από τότε…

ωραίος. εμ ποιος να το κάνει? ο πεπε(σαββιδη. εδώ.έτοιμος παοκτζης!)?
παντα στις φασαρίες στα κλασικο, ειχε πυροσβεστικό ρόλο. ελάχιστες ειναι οι φορές που ξέφευγε. οχι σαν κάτι άλλα παιδάκια

λίγο είδα, αλλά μόλις βλέπεις κάτω απο τα δοκάρια τον τύπο που βαριά να μην έχει φάει γκολ σε 4-5 ματς, λες καληνύχτα. ξέχωρα απο ολα τα θέματα της ομάδας.οχι οτι είναι αυτός το θέμα, αλλά έτσι για την σιγουριά που εμπνέει

Για τον Πίντο λες.

Εγώ αυτόν τον γουστάρω! Από τους λίγους μπλαουγκράνα.

Δεν ξέρω δηλαδή αν είναι τερματοφύλακας (μάλλον όχι δηλαδή), αλλά ο τύπος είναι ψυχάκιας.

Ντάξει, πώς να μην αγαπάς.

χαχαχα. άλλο αυτό. αλλά δεν είναι τόσο μεγάλο επίπεδο.
αν και δεν είδα και πολύ, έχεις μια που διψάει, και μια ομάδα που ψάχνετε. καλα εκανε και το σήκωσε.
τώρα όλοι μια βοήθεια, να το σηκώσει η ατλετικο…

Aν εισαι τρου αντι-Ρεαλ, λες οτι κι αυτος ειναι μουνοπανο και απλα το 'κανε, επειδη τα 1-2 τελευταια χρονια του στη Μαδριτη δεν ειναι και τα καλυτερα. :stuck_out_tongue:

Σώπα ρε τρου αντι-Ρεάλ ναούμ :lol:

«Συγχαρητήρια στη Ρεάλ για την κατάκτηση του Κυπέλλου», ανέφερε ο επίσημος λογαριασμός των «μπλαουγκράνα» στο Twitter, σε μια επίδειξη ποδοσφαιρικού πολιτισμού που μοιάζει τόσο? μακρινό όνειρο για την ελληνική πραγματικότητα.

ψιλογραφικο το θέμα, αλλά και ταυτόχρονα αλήθεια. ολόκληρη μπαρτσελονα βγαίνει να αναγνωρίσει τίτλο που μόλις έχασε απο την μισητή αντίπαλο, και εδω έχουμε γαυρους στα καθίσματα…