Red Hot Chili Peppers

εε και??δεν ειναι βουδιστης κ που να εχει το σεξ στο μυαλο του αφου εχει περασει τοσα προβληματα???
εμενα αν μ γνωριζε σιγουρα θα με ηθελε γιατι απ οτι εχω καταλαβει πρεπει να ταιριαζουν κ οι χαρακτηρες μας κ του αρεσουν οι απλες κοπελες…8)

εχεις δικιο κοπελια!
ΤΕΡΜΑ οι συζητησεις για τον αντρα μουυυυ:p :tomato:

Ε,μα πια το ξεφτιλισατε.:stuck_out_tongue:

Το ποστάρω εδώ και όχι στο θρεδ με τα youtube videos, γιατί πιστεύω αξίζει να αnaκαλύψετε τον συγκεκριμένο τραγουδοποιό εσείς που γουστάρετε RHCP:

Elvis Costello: Chelsea ( live 1978 )

γιατί καλοί και οι RHCP, αλλά κάποιοι προϋπήρχαν!

Ξέρει κανείς πότε θα βγάλουν καινούριο cd;;;; :slight_smile:

ειναι στον παγο ακομα…
εβγαλε ο john frusciante ομως πριν μια βδομαδα…

Το οποίο είναι σκέτη μαστούρα.:smiley:

να με και εγω!!! αλλη μια φαν στη λιστα. μια απορια, πραγματι σας αρεσε το σολο του φρουσι??? εγω απογοητευτηκα…περιμενα κατι καλυτερο. και κατι νεο. μετα απο τις πολλες φημες περι διαλυσης ο kiedis ειπε οτι πιανουν δουλεια απο το καλοκαιρι…τωρα αν θα ισχυσει ή οχι θα το δουμε.

8O8O8O Κλωνος!!

:p:p

Μην την πιάνεις απ’ τα μούτρα την κοπέλα, δεν τα ξέρει τα χαΐρια μας!


Listening to: Metallica - Seek & Destroy
via FoxyTunes

κλωνος??? ποιου/ποιας?

http://www.rocking.gr/modules/forum/member.php?u=5398

Παντως καλα το ξεκινησες.Εξεφρασες αρνητικη αποψη για δουλεια μελους των RHCP,αυτο ουτε καν θα το σκεφτοταν να το κανει η (RHCP):lol:

Εκτός και αν ήταν γνωστό πρώην μέλος τους όπου θα είχαμε σε επανάληψη την τελευταία εκπομπή του καναλιού 67.

Pf! Αφήστε το κορίτσι πια! Καλωσήρθες αγαπητή! Οι φάν των peppers σε χαιρετούμε! :smiley:

:lol: καλως σας βρηκα. και νομιζω οτι μια κακη κριτικη δν ειναι παντα κακοδεχουμενη. εξαλου φαν των πεππερς ειμαι δν μ αρεσει και πολυ η σολο δουλεια του φρου (εδω θα φαω βρισιμο:p)

Η σολο δουλεια του Φρου παταει κατω πολλους :expressionless:

Αλλωστε γνωριζει την αληθεια

Οχι, βρε… Γιατι να φας βρισιμο… :slight_smile: Δεν εχουμε τετοια εδω… :slight_smile: Χμου, ενδιαφερον η αποψη σου… Αλλα γιατι? Βασικα εγω εκτιμησα απεριοριστα την δουλεια του Fru οταν ακουσα Ataxia. H μουσικη τους ειναι χρονια μπροστα… Δεν ξερω νομιζω οτι βγαινω εξω απο αυτο τον κοσμο αν θες οταν τους ακουω… Επισης στο οτι ο Fru οταν εφυγε απο τους Peppers συνεχισε μονος του το μουσικο του ταξιδι που το συνεχιζει ακομα και σημερα με το προσφατο του αλμπουμ…

Ataxia - Addition

Πολύ καλή μπάντα με καταπληκτικό rhythm section και πολύ καλά τραγούδια και δίσκους! Ειδικά από το Blood Sugar Sex Magik και μετά βγαζούν σερι καλούς δισκους με μόνη εξαίρεση ίσως το λιγότερο καλό One Hot Minute. Για μένα μεγάλο μειονέκτημα είναι τα live τους από την άποψη του κατα τα άλλα συμπαθέστατου Antony Kiedis. Όσες φορές έχω δει κλιπ τους από συναυλίες δεν αντέχω την φωνή του. Παρόλα αυτά θα ήθελα να τους δω και στην Ελλάδα.

την εκτιμαω και γω τη δουλεια που κανει ως σολο απλα δεν μ αρεσει.ξερω οτι ειναι απο τα καλυτερα απλα δεν ειναι τετοιο το γουστο μου.

:smiley:
Σε συμπαθησα εσενα!! :smiley: Απο το στομα σου και στου Kiedis το αυτι!!!

:papas: [-o<

Ω, ενταξει τοτε… Ναι και εγω νομιζω οτι ο Fru ειναι αρκετα experimental. Ειναι το διαφορετικο στοιχειο στη μουσικη των Peppers. Φαινεται ηδη απο το Mother’s Milk που μπηκε στους Peppers το ποσο τους αλλαξε…