Rick and Morty

  • επειδη ειναι μεγιστες αλητες πιο πιθανο θα ηταν να μην ισχυει η ανακοινωση για 19 και να ξεκινησει μια μερα χωρις προειδοποιηση.
  • η ανανεωση για 70 επεισοδια δεν σημαινει απαραιτητα οτι θα ειναι και αυτα 20λεπτα. Μπορει να βγαζουν δεκαλεπτες ιστοριες και λιγοτερες σεζον
  • και που αργει τι εγινε; σειρες δεν υπαρχουν να δουμε;

Γενικά, ο Χάρμον θεωρείται από τους παραγωγούς και τα κανάλια ότι πιο αναξιόπιστο (και σε σημεία δικαίως).

Για αυτό και το σχόλιό μου περί δυσπιστίας στις … “ανακοινώσεις”.

Για να δούμε.

[quote=“Pazuzus, post:23, topic:60539, full:true”]
Γενικά, ο Χάρμον θεωρείται από τους παραγωγούς και τα κανάλια ότι πιο αναξιόπιστο (και σε σημεία δικαίως).[/quote]

Χαχαχαχαχαχαχ, ειπε να με δικαιωσει ΤΟΣΟ ΑΜΕΣΑ

  1. Συμφωνω
  2. Δεν εχει νοημα να βγαλουν 10λεπτα επεισοδια, θα ηταν παρα πολυ μικρα. Πιο πιθανο το κοβω να εβαζαν περισσοτερα επεισοδια ανα σεζον ή απλα να μην καταφερουν να βγαλουν τελικα 70 επεισοδια.
  3. Ναι, αλλα εγω αυτην θελουμε αμεσα, τι να γινει τωρα :stuck_out_tongue: Και οχι, σαν αυτην δεν υπαρχει αλλη.

Καλά ρε, για το Rick and Morty τους έπιασαν οι τσιγκουνιές στο Netflix; Διαθέσιμο λέει μέχρι 31 Δεκεμβρίου! :rage:
Δεν το έχω δει ούτε 20 φορές!

1 Like

Noέμβριος 2019 bitchez

4 Likes

Καταπληκτικο το πρωτο επεισοδιο της 4ης.

Τις τελευταιες βδομαδες ειδα ξανα ολα τα επεισοδια απο την αρχη και θυμηθηκα πως προκειται ισως για την καλυτερη animated σειρα που εχω δει, ή εστω μια απο τις καλυτερες (μαζι με Simpsons και South Park).

Ενα επεισοδιο την εβδομαδα δεν ειναι ουτε για πλακα αρκετο.

1 Like

Ελπιζω να παιζει και σε σας.

Βγηκε πρεμιερα 5ης δωρεαν στο YouTube του Adult Swim.

ΥΓ. Πω Πω επος ηταν. Απο τα καλυτερα.

6 Likes

Double post γιατι μου εβγαλε αυτο και απλα ελιωσα.
Απο τα καλυτερα voice acting γενικα, αν και σε αυτην την σειρα και ποιος δεν ειναι αψογος.
Δεν ειχα ιδεα οτι ειναι η κορη του Frasier.

2 Likes

Είδα σήμερα το επεισόδιο τρελό κάψιμο όπως συνηθίσαμε. Δεν θα κάνει και διάλλειμα στην μέση όπως στην προηγούμενη σαιζόν όμορφα πράγματα γενικότερα

2 Likes

Πω πω παμε για ακομα μια επεισοδιαρα…

2 Likes

Εκανα πληρες catch up χθες και σημερα μιας και οντας σε διακοπες δεν ειχα δει παρα μονο το πρωτο επεισοδιο.

5X02 - Mortyplicity
Απο τα καλυτερα, με ολες τις decoy families, απλα υπεροχο

5Χ03 - A Rickconvenient Mort
Αυτο με την Captain Planet, τρελο throwback και ωραιο “subplot” με Summer και τα τρια end of the world parties

5X04 - Rickdependence Spray
Αυτο με το σπερμα του Μορτι. Ενταξει, μονο αυτη η σειρα.

5Χ05 - Amortycan Grickfitti
Summer και Morty προσπαθουν να εντυπωσιασουν τον νεο μαθητη. Το λιγοτερο αγαπημενο μου στη σεζον

5Χ06 - Rick & Morty’s Thanksploitation Spectacular
Αυτο με τις γαλοπουλες, πολυ σουρρεαλ γενικα, καλο χωρις να ειναι εξαιρετικο

5Χ07 - Gotron Jerrysis Rickvangelion
Απο τα καλυτερα, επισης throwback, σε Voltron

5X08 - Rickternal Friendshine of the Spotless Mort
Το Τσαρλι Καουφμαν επεισοδιο της σεζον, μαλλον το καλυτερο. Απλα αψογο.

Χτες γιατι δεν ειχε;

3 Likes

Είστε έτοιμοι για κάψιμο vol 6; Σήμερα ξημερώματα βγαίνει το πρώτο της 6ης αναμένουμε

1 Like

Ε πως να ειμαστε ετοιμοι για καψιμο οταν τα βγαζουν ενα επεισοδιο την εβδομαδα? Μου φαινεται θα μπιντζαρω ολες τις υπολοιπες σεζον, με τοσο μικρα επεισοδια δεν αρκουν 20 λεπτα καθε 7 μερες.

Dan Harmon υποσχεθηκε οτι απο δω και περα θα εχουμε νεα σεζον καθε χρονο παντως. Πολυ καλο νεο, αν και τις τελευταιες 2 χρονιες ειχαμε οντως σεζον και το 2020 και το 2021 (και το 2022 προφανως)

2 Likes

1 Like

Unwatchable crap πλέον, shock value splatter Family Guy.